یک هواپیما اجاره توسط دولت کانادا حمل افرادی که می خواستند از ووهان چین در میان شیوع کروناویروس فرود آمد در CFB ترنتون در انتاریو است.

این هواپیما که تا به حال 176 مسافر در هیئت مدیره سمت چپ ووهان در روز پنج شنبه. آن را وارد در ونکوور حدود 9 p. m. PT برای سوختگیری توقف قبل از حمل به انتاریو پایگاه نظامی.

مسافران پس از بازگشت در پرواز از ووهان را صرف 14 روز تحت قرنطینه در پایگاه نظامی به دیدن اگر آنها توسعه علائم رمان coronavirus.

CBC را Meagan فیتزپاتریک که در ترنتون, Ont., گفت: ممکن است برخی از زمان قبل از مسافران هستند و در واقع اجازه از هواپیما به عنوان مقامات مدیره به انتخاب آنها.

هنگامی که آنها پیاده مسافران حرکت خواهد کرد و به یک آشیانه که در آن آنها خواهد بود پردازش مرزی کانادا آژانس خدمات کارکنان و مقامات بهداشتی. از آنها گرفته خواهد شد به تسلیم که در آن آنها خواهد بود قرار دارد برای مدت زمان دوره قرنطینه.

وعده های غذایی تحویل داده خواهد شد به اتاق و تعاملات اجتماعی محدود خواهد شد.

میریام Larouche 25 ساله از L’Ascension, Que., گفت: کانادا مطبوعات که کشش از ووهان به ونکوور بوده است “بسیار طولانی” است که بیشتر افراد در هواپیما خوابیده از طریق بسیاری از پرواز.

“من فکر می کنم من قصد دارم به خواب به مدت 20 ساعت مستقیم” Larouche گفت و اشاره کرد که چند روز گذشته بوده است استرس زا باشد.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت “تعداد کمی از هیچ-نشان می دهد” در فرودگاه در چین به عنوان برخی از مردم در حال تغییر ذهن خود را در مورد ترک.

یک گروه از حدود 50 کانادا مسافران که می خواستم به ترک ووهان اجازه داده شد در دولت ایالات متحده در حال پرواز است. کسانی که مسافران وارد ونکوور اوایل جمعه با توجه به CBC را-جیان پائولو مندوزا.

از آنجا مسافران را منتقل به کانادا پرواز اجاره خواهد شد که حمل و نقل آنها را به CFB ترنتون که در آن آنها خواهد بود قرار دارد تحت قرنطینه.

مقامات بهداشت عمومی می گویند به طور کلی خطر ابتلا به مردم کانادا از رمان coronavirus کم است.

سازمان دیده بان | آنچه که ما در واقع در مورد کوروناویروس:

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر