یک هواپیما skidded کردن باند شنبه در استانبول فرودگاه سابیها گوچن توفنده به زمین و شکستن به قطعات. مسافران مجبور به خروج از طریق ترک در شکست بدنه و مقامات گفت: 139 نفر به بیمارستان منتقل کنن.

کم هزینه هواپیمایی پگاسوس هواپیما بود پس از رسیدن از غربی ترکیه در شهر ازمیر که آن را به چه حمل و نقل وزارت به عنوان “خشن فرود.” وزارت گفت: هیچ یک از درگذشت این حادثه ،

استانبول رژیم صهیونیستی است. علی Yerlikaya گفت: فرود هواپیما در آب و هوای بد شکست خورده به “نگه داشتن بر روی باند فرودگاه” و skidded برخی از 50-60 متر قبل از توفنده به یک خندق از ارتفاع 30 متر است.

او در یک صدای جیر جیر که 139 نفر مجروح شدند و گرفته شده بود به 18 بیمارستان.

“ما عمیقا غمگین … [اما] ما بسیار خوشحال است که ما فرار کردیم بیشتر تصادف,” او گفت:, و اضافه کرد که این هواپیما می تواند پشت سر هم به شعله های آتش.

تصویری به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان داد که لاشه هواپیما در یک میدان مجاور به انتهای باند فرودگاه. این ویدئو نشان می دهد باران های سنگین و بادهای قوی در آن زمان با آمدن دود از یکی از موتورهای به عنوان مسافر صعود از این بدنه بر روی بال هواپیما و دور از محل سقوط.

تماشای صحنه های از تصادف:

سازمان دیده بان در صحنه سقوط هواپیمایی پگاسوس هواپیما 0:00

ده ها تن از نجات خدمه swarmed در اطراف سیل روشن بدنه از جمله در اطراف کابین خلبان بود که بدبختانه. این هواپیما یک بوئینگ 737 بود که 11 سال با توجه به ردیابی پرواز در وب سایت Flightradar24.

NTV تلویزیون گفت: مجروح شامل هواپیما دو خلبان که در آن گفت: در بیماری جدی است. NTV پخش ضبط ارتباطات بین خلبانان و کنترل ترافیک هوایی در آن خلبان می گفت که پروازهای قبلی گزارش شده بود قوی دم باد.

فرودگاه تعطیل شد پس از حادثه رخ داده در اطراف 6:30 p. m. به وقت محلی با پرواز منحرف به استانبول اصلی فرودگاه.

امدادگران و آتش نشانان پس از هواپیما skidded کردن باند در فرودگاه سابیها گوچن. (Emrah Gurel/آسوشیتد پرس)

“با توجه به اطلاعات ما وجود دارد با یک فرود. حادثه رخ داده است پس از [هواپیما] نمی تواند کاستن و منفجر به یک فیلد از انتهای باند فرودگاه” دولت-اجرای خبرگزاری آناتولی به نقل از وزیر حمل و نقل Mehmet Cahit توران عنوان کرد و گفت.

پگاسوس (Pegasus) است که متعلق به بخش خصوصی و کم هزینه حامل مستقر در استانبول که مگس 97 مسیرهای عمدتا در ترکیه را به مقصد در اروپا و خاورمیانه و آسیای مرکزی است. آن است که اکثریت متعلق به ترکیه میلیاردر Sevket Sabanci و خانواده اش که باید سرمایه گذاری های بزرگ در کشور در مناطق به عنوان متنوع به عنوان املاک و مستغلات لباس, سلامت باشگاه ها و مواد بسته بندی.

تماشا کنید: آسیب های گزارش شده که هواپیما انشعابات جدا

آسیب های گزارش شده پس از یک هواپیمای جت مسافربری تضعیف کردن یک باند در استانبول شکستن از هم جدا بدنه. 0:37

حادثه می آید یک ماه پس از پگاسوس هواپیما با 164 نفر در هیئت مدیره skidded کردن باند فرودگاه در استانبول در همان فرودگاه. وجود دارد هیچ مرگ یا صدمات که در Jan. 7 حادثه است.

در ژانویه 2018 دیگر Boeing 737-800 در Pegasus ناوگان تضعیف کردن یک باند فرودگاه در شمال شرقی ترکیه ترابزون فرودگاه و پایین خاک خاکریزی. هواپیما آمد به استراحت در خاک بالاتر از دریای سیاه با بینی خود را به سوی آب. هیچ یک از 168 مسافر و خدمه مجروح شدند.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de