Pier 1 Imports فایل برای فصل 11 ورشکستگی حفاظت

(العالم) — Pier 1 Imports Inc. پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت به منظور تسهیل یک شرکت فروش و پس از فروش و خرده فروش از هر جا گزیننده مبلمان خانه خود را پیدا فشرده با رقبای آنلاین و خرد تحت بدهی های بیش از حد.

فورت ورث تگزاس مبتنی بر خرده فروش است که در مذاکرات با چند خریداران بالقوه با توجه به بیانیه روز شنبه. اسکله 1 همچنین تصریح کرد: برنامه ریزی برای, بسته, به عنوان بسیاری از 450 فروشگاه.

“امروز اقدامات در نظر گرفته شده برای ارائه اسکله 1 با زمان بیشتر و انعطاف پذیری مالی را به عنوان ما در حال حاضر کار برای باز کردن اضافی ارزش برای ذینفعان از طریق فروش” مدیر ارشد اجرایی رابرت Riesbeck در بیانیه ای گفت:. این شرکت باقی خواهد ماند و باز در طول فرآیند ورشکستگی.

اسکله 1 ذکر شده دارایی ها و بدهی بیش از 500 میلیون دلار در آن تشکیل پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ریچموند, ویرجینیا. این شرکت گفت که آن را امن حدود 256 میلیون بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی از بانک مرکزی امریکا شرکت Wells Fargo & Co. و Pathlight سرمایه LP.

اسکله 1 تاسیس شد و در سال 1962 و مانند دیگر تاسیس خرده فروشان آن را صدمه دیده اند رشد جدید آنلاین رقبا. اسکله 1 خریداران شده است defecting به e-commerce بازیکنان مانند Wayfair Inc., و همچنین به عنوان معمولی غول مانند Walmart, Inc. که گسترش در رده.

تکرار تلاش ها برای نجات اسکله 1 سقوط کرد. یک “طرح اقدام” در محل قرار داده در مارس 2019 توسط موقت رئیس اجرایی Cheryl Bachelder موفق به ایجاد ثبات و فروش این شرکت جایگزین او در ماه نوامبر با رابرت Riesbeck یک مدیر برگرد. او اعلام کرد قصد دارد در ماه ژانویه به اخراج حدود 40 درصد از کارکنان ستاد و تعطیل حدود 450 فروشگاه تقریبا نیمی از زنجیره ای.

در همان زمان شرکت گفتن بود طلبکاران در مورد یک طرح به صورت بالقوه ورشکستگی و آن هشدار داد در یک نظارتی تشکیل پرونده که بقای خود را در شک و تردید.

چارلز Tandy کارآفرین پشت رادیو زیستن آغاز شده Pier 1 در کالیفرنیا به عنوان یک فروشگاه با توجه به کتاب خود را. خروجی در سن متئو به فروش می رسد beanbag صندلی دانه های عشق و بخور دادن با توجه به تاریخچه شرکت. کالاهای اساسی شامل حصیر صندلی و فرش و بالش لامپ گلدان گل خشک و سبد وارداتی عمدتا از چین و هند و ویتنام و اندونزی است. صف گاهی اوقات اضافه شده چیز تازه ای مانند شکلات تحت پوشش مورچه ها و زندگی-اسپانیایی اندازه مناسب از زره پوش.

زنجیره ای رفت و در سال 1970 و در نهایت گسترش به بیش از 1000 فروشگاه با مکان در کانادا و مکزیک و اروپا و استرالیا, اما نمی, معرفی یک وب سایت تجارت الکترونیک تا جولای 2012. از مارس 2019 آن شاغل حدود 18000 نفر در ایالات متحده و کانادا حدود 4000 نفر از آنها تمام وقت.

مورد Pier 1 Imports Inc., 20-30805 ایالات متحده دادگاه ورشکستگی منطقه شرقی ویرجینیا (ریچموند).

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>