فیلیپین گزارش 1st coronavirus مرگ در خارج از چین

فیلیپین روز یکشنبه گزارش داد که برای اولین بار در خارج از کشور مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در حال رشد از یک کوروناویروس که در چین نشات گرفته که در آن تایید عفونت شروع به پریدن کرد یک رکورد روزانه به بالا 14,000 موارد است.

فیلیپین وزارت بهداشت گفت: 44 سال از شهر ووهان در مرکز استان هوبی به کانون شیوع مرده بود پس از توسعه شدید ذات الریه. این اولین بار بود که مرگ از بیش از 130 مورد گزارش در حدود دو دوجین دیگر کشورها و مناطق خارج از سرزمین اصلی چین است.

مردی که مرده بود همدم 38 ساله زن چینی همچنین از ووهان بود که اولین و تنها شخص دیگر برای تست مثبت برای این ویروس در فیلیپین. هر دو بيمار در فیلیپین وارد از طریق هنگ کنگ در Jan. 21.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در چین رسیده بود 304 به عنوان پایان از شنبه, دولت, پخش دوربین مدار بسته در روز یکشنبه گفت: با استناد به این کشور را ملی کمیسیون بهداشت.

همه جدید مرگ و میر در چین و بسیاری از عفونت های جدید از آنفولانزا مانند coronavirus در روز شنبه بودند در هوبئی.

چین رو نصب انزوا به کشورهای دیگر معرفی مسافرت محدودیت خطوط هوایی تعلیق پروازها و دولت تخلیه شهروندان خود, خطر بدتر شدن رکود در جهان و دومین اقتصاد است.

بهداشت عمومی اورژانس

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام کرد شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی اما گفت: تجارت جهانی و محدودیت های مسافرتی مورد نیاز نیست.

برخی از کشورهای در پاسخ به نگرانی ها از گسترش ویروس توسط ramping تا مرز کنترل. سنگاپور و ایالات متحده آمریکا اعلام کرد اقدامات روز جمعه به ممنوعیت اتباع خارجی که اخیرا در چین از ورود به سرزمین خود و استرالیا به دنبال کت و شلوار در روز شنبه.

پزشکی کارگران در لباس محافظ حرکت coronavirus بیمار به انزوا در بخش دوم مردم در بیمارستان هانگژو در چین مرکزی را در استان آنهویی شنبه, فوریه. 1 در سال 2020 است. (Chinatopix از طریق آسوشیتد پرس)

روسیه معرفی محدودیت های ویزا و شروع به تخلیه شهروندان روسیه در روز دوشنبه و سه شنبه اینترفاکس و TASS آژانس های خبری گزارش شده است.

فیلیپین گسترش سفر خود را از ممنوعیت شامل همه خارجی ها از آمدن از چین, گسترش زودتر محدودیت پوشش داده شده است که تنها کسانی که از هوبئی.

نیوزیلند و ویتنام نیز محروم خارجی که در چین با ویتنام گفت: این امر توقف همه پروازها به مقصد و از چین است.

تایوان درخواست خود را دیپلمات به صحبت کردن با دولت که در آن تایوانی در خطوط هوایی پرواز برای اطمینان بیشتر به پرواز نیست و قطع به علت جزیره گنجاندن توسط چه کسی به عنوان بخشی از چین به علت شیوع کروناویروس.

در این عکس ارائه شده توسط ترکیه, وزارت بهداشت, پزشکی پرسنل کار در اطراف یک هواپیمای نظامی در فرودگاه آنکارا, ترکیه اواخر روز شنبه و در مدت کوتاهی پس از آن فرود آمد پس از پرواز از ووهان چین. دولت ترکیه تخلیه 42 نفر در میان جمع در سراسر کشور نگرانی در coronavirus. (Huseyin Avci/ترکی وزارت بهداشت از طریق آسوشیتد پرس)

سازمان ملل همچنان به تخلیه شهروندان از چین است.

بیش از 100 آلمانی ها و اعضای خانواده فرود در فرانکفورت در روز شنبه پس از تخلیه از ووهان. حدود 250 اندونزیایی بودند در حال تخلیه از هوبئی.

ژاپن قصد دارد به ارسال به دیگری اجاره هواپیما اواسط هفته یا بعد از آن برای بازگرداندن اتباع ژاپنی که هنوز در هوبئی وزارت امور خارجه گفت: در روز یکشنبه.

ژاپن نیز تایید اضافی سه مورد جدید کروناویروس در میان زودتر از دسته ای از آسمان از جمله یکی که در ابتدا آزمایش منفی وزارت بهداشت گفت: آوردن این کشور در مجموع به 20 نفر.

آمریکا مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید کرد یک هشتم مورد کوروناویروس در ایالات متحده و پنتاگون گفت: این امر تامین مسکن برای مردم از ورود از خارج از کشور که ممکن است نیاز به قرنطینه شود. این کشور معرفی کرده است اجباری قرنطینه برای ورود شهروندان از هوبئی.

در مکزیک سوار-نقطه نرم افزار Uber Technologies Inc گفت: آن را به حالت تعلیق در 240 حساب های کاربران در مکزیک که ممکن است به تازگی آمده اند در تماس با کسی که احتمالا آلوده به ویروس.

وجود دارد هیچ تایید موارد در مکزیک است.

استان در قفل کردن

تعداد مرگ و میر در هوبئی از شیوع یافته بود به 294 تا پایان فوریه. 1 با مجموع 9,074 موارد اکثر در پایتخت ووهان که در آن ویروس است که به فکر پدید آمده در اواخر سال گذشته در بازار تجارت غیر قانونی حیات وحش است.

جدید تایید موارد نیز رسید توسط 276 در نزدیکی هوانگگنگ. یک مورد مرگ گزارش شده در این شهرستان حدود 60 کیلومتری شرق ووهان.

یک مرد با پوشیدن یک ماسک طول می کشد یک تصویر در میدان پارلمان لندن شنبه, فوریه. 1 در سال 2020 است. دو مورد از coronavirus تایید شده است در انگلستان. (آلبرتو Pezzali/آسوشیتد پرس)

چین محیط زیست وزارت روز شنبه به خواست دولت های محلی به گام تا دفع پزشکی و فاضلاب های شهری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مقامات محلی در مناطق قرنطینه باید ضد عفونی کردن مدفوع و فاضلاب وزارت نیز گفت.

ژنتیکی اثری از coronavirus داشت در مدفوع برخی از بیماران گفت: سازمان بهداشت شنژن یکی از پرجمعیت ترین شهرهای چین است.

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در خارج از یک کلیسا در مانیل شرق مانیل فیلیپین در روز یکشنبه. (هارون Favila/آسوشیتد پرس)

هوبئی شده است تحت مجازی قرنطینه برای آخر هفته جاده های مهر و موم کردن و حمل و نقل عمومی تعطیل. استان تمدید آن در سال جدید قمری تعطیلات به Feb. 13 در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اما برخی از مردم در حال ترک هوبئی در پا بیش از یک پل در سراسر رودخانه یانگ تسه ورود جیوجینگ شهرستان همجوار استان جیانگشی.

Lu Yuejin 50 ساله کشاورز از یک روستا در هوبئی طرف پل در تلاش بود برای به دست آوردن عبور برای او لوسمی زده دختر در روز شنبه.

“لطفا من را ، من لازم نیست برای رفتن به گذشته… لطفا فقط اجازه دهید من دختر رفتن گذشته” Lu التماس کرد با پلیس است.

در نهایت دریاچه ارومیه و دخترش هر دو مجاز از طریق و یک آمبولانس نامیده می شد به آنها را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر