فیلیپین گزارش 1st coronavirus مرگ در خارج از چین

فیلیپین روز یکشنبه گزارش داد این اولین مرگ ناشی از کروناویروس در خارج از چین که در آن مقامات تاخیر در باز شدن مدارس در بدترین ضربه استان و محکم قرنطینه اقدامات است که اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات.

فیلیپین وزارت بهداشت گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان بستری شد در ژانویه. 25 پس از تجربه یک تب و سرفه و گلو درد. او توسعه ذات الریه شدید و در چند روز گذشته “بیمار پایدار بود و نشان داد نشانه هایی از بهبود وضعیت بیمار رو به وخامت گذاشته در 24 ساعت گذشته در نتیجه مرگ خود را.”

این مرد 38 ساله همراه زن نیز از ووهان همچنین آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در بیمارستان انزوا در مانیل.

رئیس جمهور رودریگو Duterte تایید توقیف موقت همه مسافران به جز فیلیپینی, از چین و مناطق خودمختار. ایالات متحده و ژاپن و سنگاپور و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و یک ارزیابی از سازمان بهداشت جهانی که آنها بی ارزش صدمه زدن به تجارت و سفر.

Duterte می گوید: در حال حاضر 23 نفر در انزوا و تحت نظارت به صورت مشکوک به کروناویروس در فیلیپین.

مرگ و میر در چین صعود 45 به 304 و تعداد موارد توسط 2,590 به 14,380 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت خوبی در بالا تعدادی از کسانی که آلوده در 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی است که شکست در جنوب چین و در سراسر جهان گسترش.

پزشکی کارگران در لباس محافظ حرکت coronavirus بیمار به انزوا در بخش دوم مردم در بیمارستان هانگژو در چین مرکزی را در استان آنهویی در روز شنبه. (Chinatopix از طریق آسوشیتد پرس)

در ضمن شش مقامات در شهر میانمار همسایه مرکز ووهان در استان هوبئی شده اند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع رسمی رادیو فردا خبر داد.

آن را ذکر شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

وضعیت در هوبئی ‘شدید و پیچیده’

پس از هوانگگنگ این مرکز تجاری از Wenzhou ساحلی در استان ژجیانگ نیز محدود مردم به خانه اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید تجهیزات لازم.

این وضعیت در هوبئی استان باقی مانده است “شدید و پیچیده” و منابع پزشکی شهرستان در سطح نسبتا ضعیف معاون فرماندار شیائو Juhua گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه.
 
با شیوع نشان دادن نشانه کمی از مصاحبه مقامات در هوبئی و در جای دیگر باید تمدید قمری تعطیلات سال نو با توجه به پایان این هفته به خوبی به مه. سفر سالانه بحران از میلیون ها نفر از مردم از بازگشت از زادگاه خود به شهرستانها است که به فکر تهدید عمده ای از عفونت ثانویه است.

سازمان دیده بان | کبک, دانشجو, Myriam Larouche می گوید خوابگاه او در ووهان تحت قرنطینه:

میریام Larouche گردشگری مدیریت دانشجویی از L’Ascension, Que., می گوید خوابگاه او در ووهان قرار داده شده تحت قرنطینه. 4:55

همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن افتتاح ترم جدید تا اطلاع ثانوی و دانش آموزان از جاهای دیگر که بازدید بیش از تعطیلات نیز معاف از کلاس.

دور در چین و جنوب شرقی سواحل تولید توپی از Wenzhou قرار داده باز از ادارات دولتی تا فوریه. 9, کسب و کارهای خصوصی تا فوریه. 17 و مدارس تا 1 مارس.

چینی شهر بندر تایید 241 موارد

با نزدیک به 10 میلیون نفر Wenzhou گزارش کرده 241 تایید موارد این ویروس در یکی از بالاترین سطوح خارج هوبئی. اقدامات مشابه اعلام شده است در استانها و شهرستانها از Heilongjiang, Shandong, Guizhou هبی و هونان در حالی که عمده شهرهای شانگهای و پکن شد در مرخصی نامحدود در انتظار تحولات است.

با وجود اعمال شدید محدودیت های مسافرتی در چین chafed در آن اعمال شده توسط دولت های خارجی انتقاد از واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از غیر شهروندان که برای بازدید از چین در دو هفته گذشته. این فکر از جمله مراحل می تواند بدتر از یک اقتصاد داخلی در حال حاضر در حال رشد در آن پایین ترین نرخ در دهه.

نیوزیلند یکشنبه اعلام کرد که به طور موقت ممنوع مسافران از چین برای حفاظت از اقیانوس آرام جنوبی منطقه از ویروس. 14-بعد ممنوعیت امر به خارجی ها ترک چین اما نه به نیوزیلند ساکنان. نیوزیلند نیز مطرح آن توصیه های سفر به چین به “آیا سفر” بالاترین سطح است.

در میان تعداد فزاینده ای از شرکت های هواپیمایی تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین بود قطر ایرویز. دوحه مبتنی بر حامل گفت: در وب سایت خود را که در آن پرواز می کنند و دوشنبه. این سرزنش “قابل توجه عملیاتی چالش های ناشی از ورود به محدودیت های اعمال شده توسط تعدادی از کشورهای” برای تعلیق پروازهای.

اندونزی و عمان نیز متوقف پروازها به مقصد چین که آیا عربستان سعودی گل سرسبد ملی حامل سعودي.

در این عکس ارائه شده توسط ترکیه, وزارت بهداشت, پزشکی پرسنل کار در اطراف یک هواپیمای نظامی در فرودگاه آنکارا, ترکیه اواخر روز شنبه و در مدت کوتاهی پس از آن فرود آمد پس از پرواز از ووهان چین. دولت ترکیه تخلیه 42 نفر در میان جمع در سراسر کشور نگرانی در coronavirus. (Huseyin Avci/ترکی وزارت بهداشت از طریق آسوشیتد پرس)

عربستان سعودی رسانه دولتی گزارش داد که عربستان 10 دانش آموزان تخلیه شدند از ووهان در یک پرواز خاص. آن گفت: این دانش آموزان خواهد بود به نمایش در آمد به محض ورود و قرنطینه برای 14 روز.

قرنطینه برنامه ریزی شده به عنوان زمین هواپیما در فرانسه

یک هواپیما بازگرداندن 250 فرانسوی و اروپایی از اتباع ووهان فرود آمد روز یکشنبه در یک نظامی هوایی در ایستر در جنوب فرانسه است. شصت و پنج دولت فرانسه خواهد بود قرنطینه به مدت 14 روز یا در تعطیلات رفت و آمد مکرر در حمل-Le-Rouet در جنوب فرانسه و یا در یک آتش نشان’ مرکز آموزش نزدیکی Aix-en-Provence, وزیر امور خارجه برای حمایت از کودکان آدرین Taquet به خبرنگاران گفت:.

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian گفت: این هواپیما حامل اتباع 30 کشور. اتباع غیر فرانسوی را در سفر به کشورهای خود او اضافه شده است.

اروپا تا کنون 23 نفر مبتلا به این ویروس است که پدید آمده از ووهان: آلمان با هشت همه به همان قطعات خودرو کارخانه; فرانسه با شش; و روسیه و ایتالیا و انگلستان با دو هر و فنلاند و سوئد و اسپانیا هر کدام با یک.

آخر این هفته کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان. به آسمان رفت و به یک دو هفته ای قرنطینه.

Montrealer مگان Millward شوهر او و دو فرزند جوان خود را باقی می ماند در یک شهر روستایی در خارج ووهان در انتظار شنیدن زمانی که آنها می توانید یک پرواز به خانه.

او گفت: CBC اخبار روز یکشنبه که مقامات کانادا باقی مانده اند در تماس با او, اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است قادر به تایید یک تاریخ یا زمان را برای خانواده به خروج.

سازمان دیده بان | مگان Millward مونترال می گوید: انتظار می رود خانواده اش خروج از هوبئی استان:

Montrealer مگان Millward نگرانی خانواده او از چهار ممکن است قادر به ترک چین هوبئی با هم 4:40

چهارشنبه گذشته وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: دولت اجاره یک هواپیما را به خانه کانادایی رشته در coronavirus متاثر منطقه از چین است. او گفت: آن را می تواند چندین روز به سازماندهی پرواز. شامپاین گفت: 160 کانادایی درخواست خدمات کنسولی به تاریخ.

روز یکشنبه در کره جنوبی گزارش سه مورد از این ویروس در مجموع 15. آنها شامل یک مهاجر چینی نسبی از یک مرد که تست مثبت و یک مرد که در بازگشت از ووهان. هند گزارش یک مورد دوم نیز در جنوب کرالا دولت است.

سازمان دیده بان | آنچه که ما در واقع در مورد کوروناویروس:

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

کره جنوبی نیز محروم خارجی ها که مانده اند و یا سفر به استان هوبئی در 14 روز گذشته از ورود به کشور.

اندونزی پرواز برگشت 241 اتباع از ووهان در روز یکشنبه و قرنطینه آنها را بر روی کنترل از راه دور Natuna سلیمان برای دو هفته. چند صد نفر از ساکنان اعتراض به حرکت با یک گفت: “این نه به این دلیل ما باید یک حس همبستگی با دیگر اتباع. اما از آنجا که ما از ترس آنها می تواند آلوده ما با این ویروس مرگبار از چین است.”

یک نظامی ترکیه حمل و نقل هواپیما حامل 42 نفر وارد آنکارا از Wutan شنبه شب. 32, ترک, شش آذربایجان سه گرجستان اتباع و آلبانیایی باقی خواهد ماند و تحت نظارت برای 14 روز هم با 20 پرسنل شرکت کننده در تخلیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

ویتنام شمارش هفتم آن مورد ویتنامی-مرد آمریکایی که تا به حال دو ساعت توقف در ووهان در راه خود را از آمریکا به Ho Chi Minh City.

این ویروس گسترش سریع در دو ماه باعث شد که در روز پنج شنبه اعلام آن جهانی بهداشت عمومی اورژانس. که گفت این بود به ویژه نگران آن است که برخی از موارد در خارج از کشور درگیر-انسان به انسان انتقال است.

“کشور نیاز به آماده شدن برای امکان واردات به منظور شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و به منظور آماده شدن برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد” Galea آسوشیتدپرس گفت.

هر دو ویروس جدید و سارس هستند از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که علت سرماخوردگی.

هزاران نفر از نمونه ها و در عین حال به آزمایش می شود

میزان مرگ و میر در چین در حال کاهش است اما تعداد موارد تایید شده را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل هزاران نمونه از موارد مشکوک هنوز به آزمایش می شود Galea گفت.

“مورد مرگ و میر نسبت به حل و فصل کردن در یک سطح بسیار پایین تر از ما بودند گزارش در حال حاضر چهار هفته پیش” او گفت:.

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با خانواده و یا دیگر تماس نزدیک آنها نگران هستند در مورد موارد عفونت در حال گسترش به افرادی که ممکن است کمتر قرار گرفتن در معرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر