فیلیپین با شورشیان اعلام آتش بس با توجه به U. N. رئیس تماس

(مانیل فیلیپین) — چریک کمونیست در فیلیپین گفت: آنها را رعایت آتش بس در انطباق با U. N. رئیس فراخوان جهانی برای توقف در گیری مسلحانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

افراد جدید ارتش چریک دستور داده شده است برای جلوگیری از ضرب و جرح و شیفت به یک موقعیت دفاعی از پنج شنبه مارس 15, حزب کمونیست فیلیپین در بیانیه ای گفت.

شورشیان گفت: آتش بس یک “پاسخ مستقیم به تماس از دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای جهانی آتش بس بین طرفین برای هدف مشترک مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.”

اشاره به این حادثه تلخ صادر تماس در روز دوشنبه گفت: “وقت آن است که برای قرار دادن درگیری های مسلحانه در مستند و تمرکز هم در مبارزه واقعی از زندگی ما است.”

کمونیست شورش درگرفته است عمدتا در فیلیپین حومه شهر برای بیش از نیم قرن در یکی از آسیا و طولانی ترین در حال اجرا قیام. نظامی تخمین می زند حدود 3500 مسلح چریک باقی می ماند پس از نبرد موانع داخلی تسلیم شد کاهش نیروهای خود را در دهه مبارزه اگر چه شورشیان ادعا می کنند آنها بیشتر مبارزان مسلح.

شورشیان گفت: خود را بس است و ربطی به مشابه حرکت توسط ارتش و پلیس اما گفت که آن را می تواند به پرورش امکان برگزاری مذاکرات مقدماتی برای از سرگیری محکوم مذاکرات صلح.

رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام یکجانبه آتش بس با کمونیست و چریک هفته گذشته به تمرکز بر روی مبارزه با شیوع کروناویروس که باعث شد او به جای سوم شمالی کشور تحت سختگیرانه قرنطینه. شورشیان فعال در منطقه شمال به بیش از 50 میلیون نفر است.

Duterte راه اندازی مذاکرات صلح با شورشیان وی در اواسط سال 2016. اما این مذاکرات با میانجیگری توسط هلند در نهایت گرفتار کردن با هر دو طرف را متهم دیگر ادامه برای انجام حملات.

اگر چه او اغلب به شدت انتقاد کرد در سوریه Duterte بارها نشانه های او باز است به از سرگیری مذاکرات با آنها. او در دسامبر ارسال نماینده برای دیدار با کمونیست رهبران شورشی در خود تبعید در اروپا به بحث در مورد چشم انداز از سرگیری مذاکرات صلح.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>