(فیلادلفیا) — جدید کمیسر چهارم کشور را به بزرگترین شهر نیروی انتظامی شروع به کار خواهد کرد پی افزایش قتل و خواستار عمل به آدرس مداوم اتهامات نژادپرستی و تبعیض جنسیتی.

دانیل یاغی سابق رئیس پلیس پورتلند اورگان انتخاب شد شهردار فیلادلفیا جیم کنی از یک استخر از بیش از 30 نامزد به سکان 6,500 افسر نیروی. یاغی می خواهد اولین زن سیاه به سمت در فیلادلفیا.

پس آقای کنی اعلام کرد که انتصاب وی در پایان دسامبر فیلادلفیا تا به حال موجی از قتل — 39 در کمتر از 40 روز. که به شرح زیر مرگبارترین سال برای فیلادلفیا در بیش از یک دهه با 355 قتل گزارش شده در سال گذشته است.

کنی روز جمعه گفت که او انتظار دارد که یاغی آغاز خواهد شد و با تبدیل شدن به آشنا با فرهنگ شهرستان و گوش دادن به نگرانی شهروندان و افسران. او گفت که او تا انتظارات بالا که یاغی را “طلیعه چیزی بودن در یک روش جدید و بهتر دوران برای شهرستان ما است.”

“من منصوب کمیسیون یاغی چرا که او اعتقاد راسخ و شجاعت و شفقت را طولانی سر رسیده اصلاحات به بخش” او نوشت: در بیانیه ای. “با پشتیبانی ما او را به مقابله با یک میزبان از مسائل دشوار مانند نژادپرستی و تبعیض جنسیتی در حالی که پیشرو ما دولت را اولویت کاهش خشونت اسلحه که آفت شهرستان ما است.”

یاغی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر را از طریق شهرستان سهشنبه, اما او گفت: در یک کنفرانس خبری در ماه دسامبر اعلام قرار ملاقات خود را که او به ارمغان می آورد یک درک شخصی به نقش خود.

“پسران من 21 و 18. من درک می کنم که از ترس وجود دارد و در جوامع ما از پلیس. من درک می کنم این بی اعتمادی است. من درک می کنم همچنین از طرف دیگر چرا ما آیا در اجرای قانون” او گفت:.

قبل از تبدیل شدن به اولین زن رئیس در پورتلند حدود دو سال پیش یاغی صرف نزدیک به 20 سال با اداره پلیس در اوکلند کالیفرنیا.

سابق پلیس فیلادلفیا کمیسر ریچارد راس جونیور به طور ناگهانی استعفا داد و در تابستان گذشته و پس از طرح دعوی در دادگاه ادعا شده که او را نادیده گرفته و آزار و اذیت جنسی شکایت به دلیل او تا به حال یک بار امر با یکی از شکایت کردند. راس انکار کرد که او انتقام در برابر هر کسی.

های اخیر پرونده های حقوقی را متهم به بخش برنج از نادیده گرفتن شکایات که زن افسران بودند که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط همکاران و سرپرستان و ساخت آن را دشوار است برای نگه داشتن آنها را به پرستاری به هنگام بازگشت از مرخصی زایمان.

در ماه اکتبر یک بازرس پلیس بود به اتهام آزار جنسی زن سه افسران او مربی در طول سال. و در ماه جولای این گروه متعهد به آتش بیش از یک دوجین از افسران به عنوان بخشی از یک ملی بررسی نژادپرستانه و خشونت آمیز پست های ساخته شده به پلیس صفحات رسانه های اجتماعی. بسیاری از این افسران بود استعفا و یا دوباره به عنوان از ژانویه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de