مدیر عامل شرکت گزارش آلبرت Bourla افزایش انتظارات که غول دارویی ارائه می COVID-19 واکسن سقوط

Pfizer به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس است که تلاش خود را برای توسعه یک coronavirus واکسن موفق خواهد بود.

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

Pfizer به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس است که تلاش خود را برای توسعه یک coronavirus واکسن موفق خواهد بود. در جولای 7, مصاحبه با مدیر عامل شرکت گزارش آلبرت Bourla گفت: او معتقد است که تایید اداره غذا و دارو می تواند به عنوان به زودی به عنوان اکتبر. بر اساس نتایج امیدوار کننده ای در مراحل اولیه آزمایشی منتشر شده در جولای 1, Pfizer به طور چشمگیری افزایش یافته و پیش بینی برای تعدادی از دوز آن تولید خواهد شد در این سال به 100 میلیون رسید. Bourla همچنین فاش کرد که این شرکت آغاز شده است مذاکرات تجاری با دولت ها در سراسر جهان در مورد چگونه بسیاری از دوز آنها را دریافت خواهد کرد.

Bourla است تا خود را متقاعد دارویی جهانی غول پیکر است که در مسیر حق است که او تصمیم گرفته است شرکت گزارش خواهد شد شروع به تولید این واکسن قبل از دریافت تاییدیه از FDA. این یک حرکت خطرناک به عنوان آن است که غیر مومن. Pfizer واکسن در حال توسعه با آن, آلمانی, بیوتکنولوژی شریک BioNTech با استفاده از یک رمان ژنتیک مبتنی بر رویکرد به نام messenger RNA; Bourla اذعان دارد که هیچ messenger-RNA واکسن است که تا کنون تایید شده برای جلوگیری از بیماری های عفونی به تاریخ.

فایزر است برای راه اندازی یک مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی بعد از آن در ماه جولای است که شامل 30000 نفر در 150 مکان در پایان دوره آزمایشی است. Bourla, 58 که متولد یونان و آموزش به عنوان یک دامپزشک قبل از کار راه خود را به صفوف در Pfizer برنامه به قیمت واکسن به سود اما معتقد است که دولت باید توزیع اولین دوز به آسیب پذیرترین بدون هیچ هزینه.

چه داده هایی که Pfizer و BioNTech منتشر شده در تاریخ 1 ژوئیه نشان می دهد ؟

که این واکسن در انسان ایجاد پاسخ ایمنی بسیار قوی در تمام افرادی که واکسن دریافت. و کسانی که پاسخ نیز قادر به کشتن ویروس. آنچه که ما آموخته است که این واکسن می تواند در خنثی کردن ویروس.

پس از آن در یک لحظه ؟

برای من آن لحظه ای که من دیدم اطلاعات به علاوه بسیاری از اطلاعات دیگر که ما هنوز منتشر نشده [که] به من بگو که تا حالا فکر می کردم که اگر ما یک واکسن. در حال حاضر من بحث در مورد زمانی که ما در حال رفتن به یک واکسن.

اجازه دهید بحث در زمان. گفت: شما خود واکنش نمی شد اگر اما زمانی که. به طوری که ؟

خوب, اجازه دهید من بود دقیق و واقعی در اینجا. یکی ما را تنها می دانم که اگر این واکسن کار می کند که ما باید مطالعه نهایی. ما در بسیاری از موارد که من احساس می کنم که واقعا باید آن را ... ما باید قادر خواهد بود در ماه سپتامبر زمانی که اطلاعات کافی به می گویند اگر این واکسن کار می کند یا نه. و برای ارسال آن به FDA. بنابراین برای تایید بالقوه در اکتبر, اگر ما خوش شانس هستند. آن را امکان پذیر است.

و هنگامی که آن را آماده برای توزیع شود?

جالب ترین و مهم این است که اگر واکسن موفق است که بدان معنی است که اگر ما معتقد هستند در مورد آن موثر و امن و FDA معتقد است در مورد آن موثر و امن ما در حال حاضر تولید دوزهای خواهد شد که به آسانی در دسترس است.

بنابراین آیا شما تا کنون انجام داده است که قبل از شروع به ساخت قبل از تایید FDA برای دریافت آن آماده به کشتی ؟

نه هرگز.

شما در حال حاضر در تولید ممکن است واکسن خود را و یا فقط بطری و ظروف آن را در ؟

خیلی زود ما شروع به تولید واقعی واکسن. ما ممکن است از آن بطری چون ما هنوز در حال انتظار وجود دارد اما بسیاری از مراحل.

شما سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد دلار در این. اگر FDA رد واکسن?

ما فقط باید آن را بنویسید و آن روز است. ما آن را دور بیاندازید. آن را تنها پول ما در حال رفتن به از دست دادن.

— با گزارش توسط آلیس پارک

(برای نسخه گسترش یافته از این مصاحبه با مدیر عامل شرکت گزارش آلبرت Bourla تحویل به صندوق پستی خود را در صبح روز یکشنبه, جولای 12—و به صورت هفتگی ایمیل در گفتگو با جهان بالا اجرائی و کسب و کار تصمیم گیرندگان کلیک برای عضویت اینجا را به رهبری مختصر)

این به نظر می رسد در جولای 20, 2020 موضوع از زمان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب