پیت Buttigieg تعلیق انتخابات ریاست جمهوری

در آستانه سه شنبه اولیه شهردار پیت Buttigieg گفت: او را به حالت تعلیق در اجرا خود را برای رئیس جمهور. Buttigieg برنده شده بود آیووا اولیه بود اما نتایج ناامید کننده در این مسابقات است که به دنبال.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg گفت: او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

اعلام دو روز قبل از سه شنبه که در آن 14 متحده به خود را نگه دارید مقدماتی.

“پیت است رفتن به جنوب خم خواهد شد و به سخنرانی امشب تعلیق خود کمپین” یک کمپین دستیار و گفتگو کرد.

شهردار سابق South Bend, ایندیانا, تا به حال دقت برنده حزبی آیووا اما موفق به برنده شدن در این مسابقات که به دنبال, با ناامید کننده جایگاه چهارم پایان در اخیر اولیه در کارولینای جنوبی است.

در 38 ساله Buttigieg جوانترین نامزد در مسابقه و یک چهره نسبتا ناشناخته در سیاست آمریکا زمانی که او اعلام کرد پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور.

یک افغانستان جانباز شده اند برای اولین بار آشکارا همجنسگرا آمریکا Buttigieg بود مدل خود را به عنوان کسی که می تواند متحد دموکرات مستقل و متوسط رای دهندگان جمهوری خواه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شهردار پیت” را به عنوان او شناخته شده بود به هواداران خود تا به حال ارتقا وضعیت خود را به عنوان یک خارجی واشنگتن برای ایجاد کنتراست با سایر نامزدها در این مسابقه است.

خروج خود را در حال حاضر برگ شش دموکرات ها در این حزب در انتخابات ریاست جمهوری که تا به حال بیش از 20 نامزد هنگامی که آن را لگد کردن.

jcg/rc (AFP, Reuters, AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>