پیت Buttigieg خوشبین نیست در کارولینای جنوبی است. اما او را هل دادن ،

پیت Buttigieg شوخی بود فقط نیمی در آستانه کارولینای جنوبی اولیه زمانی که او فکر با صدای بلند به جمعیت اگر آن را “دیر” را یکی دیگر از استخدام خود را برای کمک به مبارزه انتخاباتی. دستیاران خود را نشسته در پشت an American Legion سالن در سامتر, S. C., با صدای رسا می خندیدند و یکی انداخت تا دست خود را در نا امیدی.

هیچ کمپین کارمند می خواهد رئیس خود را به اعتراف به شکست در یک مسابقه قبل از انتخابات حتی باز به خصوص اگر این کمپین است که در یک موقعیت مخاطره آمیز. هر چند شهردار سابق South Bend, ایندیانا, حال قوی در اوایل شروع به عنوان ریاست جمهوری مدعی در عمدتا سفید ایالت آیووا و نیوهمشایر او موفق به جلب حمایت در میان رای دهندگان سیاه.

و پس از چهار مسابقه در کارولینای جنوبی که حدود دو سوم از رای دهندگان دموکرات است که آمریکایی آفریقایی تبار است که انتظار نمی رود یک روز خوب برای Buttigieg. تنها 6 درصد از رای دهندگان در دولت دموکراتیک اولیه حمایت از او با توجه به آخرین کالج امرسون نظرسنجی. نگاه به آینده به 14 متحده که رای خواهد داد و در سه روز سه شنبه خود شانس نیست و خیلی بهتر است که رای دهندگان رشد می کند و حتی متنوع تر است.

که خلق و خوی قریب الوقوع شکست آغشته Buttigieg عملکرد در مرحله روز جمعه در سامتر یک شهر نظامی است که مبارزه با سرب در آب آشامیدنی مانند سنگ چخماق است. آن یک برنامه به طور بالقوه ناراحت کننده تنظیم برای Buttigieg یک گی جانباز در یک وضعیت که در آن گرایش جنسی و هویت جنسیتی قانونی هستند باعث اخراج. دعوت-تنها جمعیت دوستانه بود اما Buttigieg به نظر می رسد خسته است. این بود همان نامزد در مرحله, که, هیجانی, هتل ballrooms در راه به پیروزی در آیووا.

“من در واقع شگفت زده کرد او هنوز هم در این مسابقه می گوید:” کن Knops یک 66 ساله بازنشسته که پشتیبانی اندرو یانگ تا زمانی که او کاهش یافته است. در حال حاضر Knops است خرید در اطراف, از جمله شک و تردید در مراجعه به Buttigieg رویداد. “من نمی دانم آنچه [کشورهای] او برنده در سه شنبه.”

به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری به این مهم سه شنبه مسابقه گسترده ای در زمینه مدعی است که تبدیل شدن به بزرگتر و بزرگتر مشکل است. برنی ساندرز باقی مانده حزب سوسیالیست پس از سه مسابقات و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که انتظار می رود به خوبی در کارولینای جنوبی و به طور بالقوه می تواند به سه شنبه با دومین سطل نمایندگان.

اما هیچ کس دیگری آماده است به ترک. مانند Buttigieg الیزابت وارن و ctq هستند و تعهد به مبارزه با به بعد به عنوان مسابقات ضربه پشت حیاط خود را و میلیاردر مایک بلومبرگ تنظیم شده است برای پیوستن به انتخابات این هفته است. این میدان گسترده ای از میانه است divvying تا اکثریت آرا برای رفتن به ساندرز هموار کردن راه برای سناتور ورمونت ادامه داد: معراج در مسابقه. اگر همه چیز در این سرعت ادامه هیچ کس امن نامزدی قبل از دموکرات ها می رسند در میلواکی برای خود کنوانسیون معنی هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی رفته است و نه هموار برای Buttigieg. روز جمعه در مبارزات انتخاباتی خود به طور ناگهانی لغو رویداد با شهر های کوچک آفریقایی آمریکایی شهرداران در یک رستوران غذای روح در Fairfax, S. C., چون تعداد کمی از آنها حاضر به حضور در. تشکر. جیمز Clyburn — یک kingmaker در دولت انداخت و او را حمایت بایدن به طور موثر شکر و تخم مرغ از هر گونه باز برای شهردار سابق.

ساعت بعد Buttigieg تصادفا زمانی که از او خواسته شد در مورد ایمان خود.

“مبلغان انجیلی در طول تاریخ جمهوری خواه رای دادند در تفکر است که در آن خود را در اخلاق نهفته است. آنچه شما انجام می دهند برای تعامل با مسیحیان در سراسر کشور — به خصوص مسیحیان سفید — که به طور معمول رای جمهوریخواهان در برابر مفاهیم شفقت در برابر مفاهیم انسانیت” خود-شناسایی شاعر برجسته از رای مشترک جنبش پیدایش خواسته می شود از Buttiegieg.

Buttigieg شده است که لغو وقایع را به عنوان او مبارزه می کند یک بیماری است و مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بهترین خود نوسان به یک پاسخ بود که غیر ملفوظ در احاطه. “من عاشق این ایده که جنبش خود را یک شاعر برجسته. واقعا هیجان انگیز,” او گفت: برای تشویق. “من تعجب می کنم اگر آن را خیلی دیر به فکر یک راه برای یک شاعر برجسته برای ما مبارزه است. این یک ایده عالی است.”

هنوز Buttigieg قصد ندارد به کنار حداقل در حال حاضر به عنوان او سر در روز یکشنبه به گرجستان با رئیس جمهور سابق جیمی کارتر سپس سر به تگزاس و اوکلاهما و آیداهو در روزهای آینده. Buttigieg قصد دارد برای ادامه مبارزات انتخاباتی خود موعظه شفقت و مدنیت یک چشم انداز است که می تواند سخت به رقابت با ساندرز’ وعده یک انقلاب است.

او ممکن است از دست دادن در میان رای دهندگان سیاه اما او همچنان متعهد به برنده شدن بیش تکه از رای دهندگان او را به عنوان “آینده سابق جمهوری خواهان” مانند مارک وارن 49 ساله معمار از کلمبیا, S. C., که پیوست Buttigieg اصلی-آستانه تجمع در پایتخت دولت. یک جمهوری خواه که دوست مغلوب ساختن پیشی جستن وارن می گوید او قصد دارد به رای Buttigieg حتی اگر او تا به صفر انتظارات او می تواند برنده. “او واقعا یک تپه برای صعود به اما ما نمی تواند نشستن در دست ما به دلیل آن دشوار خواهد بود,” او می گوید.

دیگر حامیان آمد که برای حمایت از Buttigieg در کارولینای جنوبی گفت: آنها امیدوار بودند که پس از آن که میدان گسترده ای از میانه های تنگ Buttigieg خواهد شانس ماندن در بازی.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

“آن زمان برای برخی از مردم به خارج. از آن زمان به تحکیم می گوید:” کارولین کین یک زن 46 ساله معلم از Camden, S. C., که برنامه ریزی شده در رای گیری برای Buttigieg روز بعد. “از آن زمان برای ما به انتخاب یک نفر که نیست برنی و تجمع در پشت آن شخص است.”

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>