پیت Buttigieg در حال رفتن به اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان برای یک روز

در حالی که سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری باید خودداری از تماس جدید کروناویروس شیوع یک بیماری همه گیر سی ان ان آغاز شده اشاره به آن را به عنوان چنین در روز دوشنبه. و هر چند که نباید “باعث وحشت” این به آن معنا ایالات متحده باید برای تقویت آن منابع پزشکی قبل از همه چیز بدتر سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا توضیح داده شده در یک شنبه مقاله.

تا کنون در سراسر جهان دیده ایم 100,000 موارد و 3000 و میر ناشی از COVID-19 و در Gupta نظر که متناسب با CDC تعریف همه گیر به عنوان “یک بیماری همه گیر است که گسترش بیش از چندین کشور و یا قاره ها معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم است.” و در حالی که دولت نمی با استفاده از آن کلمه در عین حال آن است که اعتراف به این که coronavirus گسترش یک سوال اگر نه.

به دنبال در چگونه COVID-19 تحت تاثیر چین می تواند با ارائه یک پیش نمایش از آنچه که آن را مانند نگاه در ایالات متحده در چین “حدود 80 درصد از کسانی که مبتلا به کروناویروس تا به حال علائم بد و سرد و انتظار می رود به بهبود می یابند. یکی دیگر از 14 درصد به شدت بیمار شد و 5 درصد شد بدحال” گوپتا می نویسد. بنابراین با توجه به برآورد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که ترجمه را به حدود 200000 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه در مورد متوسط شیوع. که می تواند یک مشکل بزرگ به عنوان شاهد در ایالات متحده کمتر از 100,000 تخت ICU.

برآورد 64,000 مردم نیز خواهد شد نیاز به هواکش در حد متوسط شیوع سی ان ان گزارش داد اما آمریکا تنها در مورد 62,000 از کسانی که ماشین آماده برای رفتن. این یکی دیگر از 8,900 در آن ملی ذخایر اما “با توجه به اینکه این فصل آنفولانزا بسیاری از کسانی که در حال حاضر در استفاده از” گوپتا می نویسد. بیشتر بخوانید درباره آمادگی مشکل در سی ان ان. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>