آفت کش ها و شیرین کاری رشد مغز در نوزاد زنبور مطالعه نشان می دهد

رونان فارو است برش روابط خود را با ناشر کتاب بیش از برنامه های خود را به نسخه جدید خاطرات وودی آلن.

Hachette Book Group, که منتشر شده Farrow را گرفتن و کشتن در سال گذشته تنظیم شده است به انتشار آلن خاطرات بموقع هیچ چیز از طریق آن اثر بزرگ مرکزی چاپ و نشر. Farrow آلن را در بیانیه ای در این هفته گفت که او یاد گرفته در مورد این تنها از طریق گزارش های مطبوعاتی. آلن خوانده پدر دیلن فارو است متهم آلن از تعرض او هنگامی که او یک کودک بود و رونان فارو حمایت کرده است. آلن اتهام را رد کرده است.

در یک بیانیه رونان فارو ناودان Hachette برای داشتن “پنهان” خود تصمیم به انتشار بموقع هیچ چیز از او در حالی که او در گرفتن و کشتن, که منتشر شد توسط Hachette اثر کمی قهوه ای و شرکت. Farrow همچنین گفت خواهر خود را هرگز تماس, درباره کتاب, در واشنگتن پست.

“این طور افراطی غیر حرفه ای در چند واضح جهت Hachette به رفتار این راه” Farrow نوشت. “اما آن را نیز نشان می دهد که فقدان اخلاق و دلسوزی برای قربانیان سوء استفاده جنسی بدون در نظر گرفتن هر گونه ارتباط شخصی و یا نقض اعتماد در اینجا.”

Farrow که در سال 2017 گزارش سوء استفاده جنسی اتهامات علیه Harvey Weinstein و دقیق تحقیقات خود را در گرفتن و کشتنبه این نتیجه رسید که او دیگر نمی تواند کار با Hachette “در وجدان خوب.” دیلن فارو که قبلا وزن در آلن کتاب انفجار Hachette برای آن “مطلق خیانت برادر من که شجاع گزارش با حروف بزرگ در Hachette داد صوتی متعدد بازماندگان تجاوز جنسی توسط مردان قدرتمند.”

بموقع چیزیکه توضیح داده شده است که شامل آلن نوشتن خود را در “روابط با خانواده و دوستان و عاشق خود زندگی” است که برای انتشار در مارس 7. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>