رهبر مخالفان متهم شده است که از بی نظمی های مالی در زمانی که او برای فرار رئیس جمهور در سال 2011. ادعاها بخشی از یک قاره گسترده فساد مالی مربوط به ساخت و ساز غول Odebrecht.

پرو رهبر مخالفان کیکو فوجیموری بازگشت به زندان برای بیشتر از 15 ماه در روز سه شنبه به عنوان دادستان در ادامه به بررسی پول شویی اتهامات بیش از تامین مالی از آرمان های ریاست جمهوری.

فوجیموری در حال حاضر صرف بیش از یک سال پشت میله های زندان در زمانی که این کشور آمریکای لاتین را بالا قانون اساسی دادگاه دستور آزادی او در ماه نوامبر گذشته.

اما دادستان با موفقیت به دادگاه تجدید نظر این تصمیم اگر چه خواسته های خود را به صورت اضافی در 18 ماه حبس بودند به طور کامل.

فوجیموری وارد دادگاه در لیما فقط قبل از قضاوت به پایان رسید خواندن تصمیم خود را که در زمان بیش از هشت ساعت. یک تعداد انگشت شماری از مردم با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه شعار در حمایت از بحرانزده سیاسی شکل است.

ادامه مطلب: پرو: هیچ برنده در انتخابات کنگره در میان فساد محاکمه

Odebrecht رسوایی

44 ساله است و گفته که باید پذیرفته 1.2 میلیون دلار (€1 میلیون) در غیر قانونی کمک های مالی از ساخت و ساز شرکت Odebrecht در طول ناموفق 2011 اجرا برای دفتر اما او همواره حفظ بی گناهی خود را.

Odebrecht اذعان کرده است به پرداخت حداقل $29 میلیون دلار به مقامات پرو از سال 2004 و همچنین رشوه دادن به چهار سابق رئیس جمهور پرو. رسوایی مربوط به برزیل غول ساخت و ساز امتداد فراتر از پرو شامل حدود دوازده کشور در سراسر قاره است.

فوجیموری دفاع تیم تایید آنها خواهد بود جذاب حکم.

کیکو فوجیموری دختر رئیس جمهور سابق آلبرتو فوجیموری که در حال حاضر پشت میله های زندان بیش از نقض حقوق بشر است.

jsi/se (ایسنا AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net