مردم نمی توانند متوقف کردن نگرانی بیش از کانل های زنجیره ای در مردم عادی

Tاینجا را خیلی دوست دارم در مورد Hulu اقتباس از سالی رونی مردم عادی, اما نیز وجود دارد یک جزئیات کوچک است که مردم تثبیت شده آنلاین.

در این سری ماریان (دیزی Edgar-جونز) در دیدار کانل (پل Mescal) در سال آخر دبیرستان و در کشتی سوار در دوباره خاموش-دوباره رابطه ای که سال طول می کشد. سری به مردم harking را به خود teenage له و اولین دوست دارد احساسات شده اند که اوج لوازم جانبی خاص, به طور خاص یک زنجیره ای نقره ای فرسوده اطراف کانل گردن.

Mescal گفت: این قطع که او اصرار بر پوشیدن زنجیره ای نشان می دهد فقط به عنوان کانل می کند در این کتاب به دلیل “آن را کاملا بخشی از کانل هویت.” طرفداران به نظر می رسد به توافق برسند که این گردنبند بسیار مهم است. وجود دارد چیزی در مورد ظریف اشاره ای به پسر نوجوان مد که فرستاده است بینندگان را به دیوانگی. زنجیره ای حتی آن را بسیار خود Instagram فن حساب کانل های زنجیره ای اختصاص داده شده به تصاویری از عاشقانه های شارژ و لوازم جانبی است که انباشته تکان دهنده تعداد پیروان حدود 57,000 در زمان انتشار.

این فقط Instagram, یا, رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی با تصاویر زنجیره ای و توییت از مردم چفتی کردن بر روی گردنبند. آن را بزرگ برای به رسمیت شناختن یک جزئیات کوچک را نشان می دهد و قدرت صحنه و لباس در تلویزیون و فیلم است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>