مردم گزارش دریافت مرموز بسته از دانه ها را در این پست از چین

در برنامه این هفته " جهان "سال 2020 همچنان به دریافت حتی عجیب و غریبتر" آمریکایی ها ظاهرا در حال حاضر دریافت

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

در برنامه این هفته " جهان "سال 2020 همچنان به دریافت حتی عجیب و غریبتر" آمریکایی ها ظاهرا در حال حاضر دریافت تصادفی ناخواسته بسته از دانه ها در ایمیل.

مقامات ایالات متحده به دنبال گزارش می دهد که "صدها نفر از ساکنان دریافت کرده اند دانه در پست الکترونیکی آنها نمی نظم" است که "به نظر می رسد که عمدتا نشات گرفته از چین" وال استریت ژورنال گزارش. شده اند وجود دارد گزارش ها از مردم دریافت بسته های غیر قابل توضیح در حداقل هشت متحده با توجه به اخبار CBS.

ایالات متحده وزارت کشاورزی می گوید: از آن آگاه است که "مردم در سراسر کشور دریافت کرده اند و ناخواسته بسته های بذر از چین در روزهای اخیر." مقامات هشدار ساکنان به گیاه دانه ها باید آنها را دریافت خواهید کرد.

یک توضیح ممکن برای این پدیده عجیب و غریب از ویرجینیا وزارت کشاورزی و خدمات به مصرف کننده می گوید که این یک "مسواک زدن" کلاهبرداری است که در آن "شرکت های ناخواسته ارسال کالا به افراد و سپس پست جعلی, بررسی مثبت از موارد در گیرنده از طرف" این مجله توضیح می دهد. برخی از بسته بودند آشکارا برچسب به نگاه مانند آنها تا به حال موارد مانند طلا و جواهر و یا از earbuds در آنها است.

اما لوئیزیانا کمیسیون کشاورزی و جنگلداری مایک فشار گفت: این مجله که "من فکر نمی کنم هر کسی تعیین کرده است آنچه که واقعا در رفتن در اینجا" و اضافه کرد که اگر دانه "مهاجم هستند یا گیاهی شامل آفات و یا بیماری از کشاورزی نقطه نظر است که ما بیشترین نگرانی است." کنتاکی کشاورزی کمیسر Ryan Quarles به همین مطمئن نیستید در مورد آنچه که در گفتن ایسنا "در این نقطه در زمان ما لازم نیست که اطلاعات کافی به می دانم که اگر این جعل یک شوخی اینترنتی کلاهبرداری و یا یک عمل کشاورزی زیستی-تروریسم است." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب