مردم در حال مرگ هستند به چپ و راست.’ در داخل ایران مبارزه برای مهار آن شیوع کروناویروس

تیاو coronavirus همه گیر است که در سراسر شش قاره ایجاد می شود بیش از 7000 مرگ و میر و مجبور کشورهای مختلف برای پیاده سازی در سراسر کشور مستندات در حال حاضر کلکسیون تصاویر قابل توجه از hazmat مناسب کارگران شهرداری منینگ درایو-از طریق آزمون مراکز در سئول به بالکن acapellas از قرنطینه ساکنان سینا, ایتالیا.

اما تعریف تصاویر از قم اوایل کانون ایران شیوع ویروسی ممکن است تبدیل به فیلم از کیسه های بدن به انتظارنشسته بودند تا در یکی از شهر morgues یا پزشکان بدون تجهیزات حفاظت فردی رسیدگی به بیمار است. در مصاحبه با کارکنان در خط مقدم از سخت ترین ضربه ملت در خاورمیانه نقاشی یک تصویر تلخ یک سیستم بهداشت و درمان در تلاطم یک بحران است که تهدید به پایمال کردن ظرفیت آن است. در حالی که کارشناسان نقطه به خطاهای بحرانی در ایران زود هنگام دست زدن به شدت عفونی ویروس, تجربه خود را در حال حاضر — از نظر تاثیر بالا در سیستم بهداشت و درمان و خط مقدم کارگران — در حال حاضر پیدا کردن پژواک در سراسر جهان است.

“عموی من که یک دکتر به نام من در اشک خود را از بیمارستان و گفت که او نمی تواند مقابله دیگر” یک آزمایشگاه دانشمند مشغول به کار در یکی از پنج بیمارستان های دولتی در قم گفت: در زمان از طریق تلفن در مارس 14. دنده محافظ وجود نداشت در اولین مرحله از بحران, او گفت:, “به طوری که برای هفته اول پزشکان و پرستاران تنها استفاده می شود به طور منظم ماسک—بدون دستکش بدون لباس هیچ چیز دیگری.”

از مارس 17 ایران ثبت شده بود تقریبا 1000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 (بیماری ناشی از کروناویروس جدید). در حال حاضر بالاترین تلفات در خارج از چین و ایتالیا, سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید واقعی تلفات می تواند پنج برابر بالاتر با توجه به تست محدود به موارد شدید. دو روز قبل از آن با مرگ و میر در 724 کشور وزارت بهداشت گفت: حدود 15 درصد از کسانی که کشته شدند در زیر سن 40—یک رقم بی سابقه برای یک بیماری که به مرگ رای دادن برای کسانی که زیر 50 به نظر می رسد به خوبی زیر 1 درصد.

این COVID-19 شیوع در قم, مذهبی ایران سرمایه به این کشور شیعه روحانیون و حوزههای علمیه است پس از متاستاز به شهرهای مجاور مانند تهران ، اصفهان و کاشان. این آمار بالایی صفوف دولت, آلوده, اعضای کابینه, اعضای ارشد نظامی و روحانیت موسسات و دو معاون رئیس جمهور. در مارس 16, آیت الله هاشم Bathaie Golpayenagi عضو مجلس خبرگان رهبری مسئول انتخاب بعدی ایران, رهبر شد آخرین ارشد رقم به مرگ است.

“مردم در حال مرگ هستند چپ و راست در اینجا. این مورد در تمام بیمارستان های ما در قم گفت:” دستیار آزمایشگاه. مانند دیگر پزشکان زمان مصاحبه او پرسید: به ناشناس باقی می ماند به طوری که او می تواند آزادانه صحبت می کنند ادعا که مقامات ایرانی در حال بهره برداری برخی از کارکنان بیمارستان های تلفن همراه.

که ایران در ابتدا جناح قم COVID-19 شیوع روشن به نظر می رسد. سوء ظن piqued است در سطح بین المللی در فوریه. 24 وقتی که یک نماینده مجلس در قم ادعا شده است 50 مرگ و میر در این شهرستان در همان روز به ایران, وزیر بهداشت اعلام کرد در سراسر کشور کشته و 12 نفر است. ایران بی سابقه نرخ مرگ و میر نیز وادار به اتهامات دولت پوشش مقیاس شیوع. که ادراک توسط آمار تعداد بالا با مشخصات بالا ارقام که تست مثبت برای این بیماری باعث حدس و گمان است که میلیون ها نفر تست شده نیز ممکن است آلوده. و روز پس از مقامات ایرانی ممنوع پرواز از چین در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع این بیماری در اوایل فوریه, Mahan Air—خصوصی هواپیمایی متعلق به ایران, سپاه پاسداران—ادامه به پرواز در مسیرهای و از شهرستانها چینی.

“یک میلیون راه هایی که ایران می تواند به کار گرفته اند این وضعیت اما آنها به نظر می رسد را انتخاب کرده اند برخی از بدترین می گوید:” آریان طباطبایی, یک ایران کارشناس در شرکت رند در کالیفرنیا “از دروغ در ابتدا به ناتوانی در مقابله با مسافران بازگشت از چین به همه چیز است که به دنبال.”

رسما COVID-19 در حال حاضر بیمار تقریبا 15000 ایرانیان, اما کادر پزشکی در تهران می گویند کسانی که تعداد قابل توجهی دست کم نگیرید. “کاملا وجود دارد هیچ شکی نیست که تعداد افراد بیمار بسیار بالاتر است” یک ریه در یکی از پایتخت پیشرو در بیمارستان های خصوصی گفت: زمان بازگشت به کار از دو هفته در قرنطینه پس از ابتلا به این بیماری از یک بیمار است. “در واقع در این مرحله شما نیاز به تغییر گزارش شده بیمار موارد به 1 میلیون نفر است.”

یکی دیگر از ریه در تهران Masih Daneshvari hospital, کشور برتر موسسه برای بیماری های تنفسی می گوید زمان آن است که غیر ممکن است به یک رقم دقیق برای coronavirus مربوط به مرگ و میر به دلیل رسمی تلفات نشان دهنده تنها اقلیت که در حال نمایش و تست مثبت برای ویروس. “بسیاری از مردم وجود دارد ما نمی دانیم که بیمار هستند که می میرند و در هر نقطه ای می گوید:” متخصص “و بسیاری از مردم از مشکلات تنفسی که می تواند فورا نمی توان به COVID19.”

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

ایران به طور موقت آزاد شده در اطراف 85,000 زندانیان—از جمله برخی از زندانیان سیاسی—در تلاش برای کاهش خطر گسترش ویروس از طریق این کشور در زندان های ایران وزارت دادگستری گفت: در 17 مارس است.

کارشناسان سازمان جهانی بهداشت معتقدند که ایران در ميزان عفونت است که دست کم گرفتن این واقعیت که آنها می گویند ایران به رهبری اذعان دارد. ایران نیست در این تنهایی; عفونت نرخ دست کم گرفت تقریبا در همه جا این بیماری در حال حاضر به خصوص در کشورهای که در آن آزمایش سخت است برای دسترسی به, مگر اینکه یک بیمار است و در بیمارستان بستری است. در مارس 13, زمانی که آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده و رقم حدود 1600 نفر در سراسر کشور یک استاد پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: اخبار یاهو به گمان او وجود دارد “50000 تا یک و نیم میلیون نفر در حال حاضر راه رفتن در اطراف در ایالات متحده است.”

ایران را افزایش عفونت نرخ در حال حاضر به احتمال زیاد با توجه به بهبود سریع در آن تست ظرفیت. پنج روز سازمان بهداشت جهانی (WHO) پشتیبانی فنی ماموریت که شامل کارشناسان از آلمان رابرت کخ موسسه و مرکز کنترل بیماری در بازدید از بیمارستان و مراکز درمانی و امدادرسانی به جامعه دفاتر در تهران و قم. زمانی که تیم وارد ایران تا به حال تنها 22 آزمایش به آزمایشگاه می گوید: ریک برنان که منطقه ای اضطراری مدیر منطقه مدیترانه شرقی و ماموریت تیم منجر شود. در آن زمان آنها در سمت چپ در مارس 10 وجود دارد حدود 40 آزمایشگاه.

در حالی که گزارش آن را روشن می سازد وجود دارد اتاق را برای بهبود “احساس ما این است که [ایران رهبری] در اولویت کارهای درست” برنان زمان می گوید. “آنها در یک نقطه سخت است اما ما فکر می کنم تمایل خود را به طور تطبیقی است که خوب و مناسب است.”

با توجه به این که ایران دارای مقیاس تمامی عناصر آن پاسخ به بحران و بهبود هماهنگی بین سازمان های دولتی و شهرداری ها بدن. آن را نیز آغاز کرده است تبدیل ظرفیت تولید از جمله برخی از ظرفیت های نظامی به تولید به صورت محلی ساخته شده در حفاظت فردی تجهیزات برای پاسخگویی به کمبود. “مانند هر سیستم بهداشت و درمان در این سیاره, نظام سلامت است که نامعقول می گوید:” برنان “و مانند هر دیگر نظام سلامت من فکر می کنم آنها در حال بازی گرفتن.”

ایران توانایی گرفتن تا مانع از کمبود تجهیزات پزشکی است که دولت خود را مقصر می داند در فلج کننده تحریم های اعمال شده به عنوان بخشی از کاخ سفید “حداکثر فشار” کمپین. در نامه ای به رهبران جهان در مارس 13, اوباما و روحانی خواست جامعه بین المللی را به اتخاذ استراتژی ها در چارچوب سازمان ملل متحد برای خنثی کردن تحریم ها. “وقت آن است که جامعه بین المللی ایستاده بود تا به “آمریکا’ غیر قانونی و غیر انسانی قلدری,” او نوشت.

وزارت خزانه داری ایالات متحده می گوید آن تحریم منع کمک های بشردوستانه است که به سهولت coronavirus فشار بر ایران ادعا می کنند که جمهوری اسلامی وزارت امور خارجه به نام “فریب.”

برای اولین بار در شش دهه گذشتهدر ایران نیز درخواست بودجه اضطراری از صندوق بین المللی پول برای کمک به آن در مبارزه با بحران—یک درخواست تجدید نظر است که ایالات متحده که نشسته در صندوق بین المللی پول تصمیم گیری هیئت مدیره به طور بالقوه می تواند از حق وتو در زیر “حداکثر فشار.” وزیر خارجه ایران جواد ظریف در مارس 12 توییتی جزء به جزء لیست تجهیزات وزارت بهداشت و درمان مورد نیاز است. آن شامل 10 میلیون تجهیزات حفاظت شخصی کیت و 160 میلیون سه لایه ماسک محافظ در میان ده ها موارد دیگر.

“این نیاز ما در این لحظه; بلکه آنچه که ما نیاز به زمانی که ویروس به اوج خود می رسد.” گفت: pulmonologist در Masih Daneshvari hospital, که همراه با همکارش در بیمارستان خصوصی معتقد است Covid19 موارد را به اوج در اوایل ماه آوریل.

رهبران ایران را “تا به حال به مرحله دور از اولیه که غرور به در حال حاضر تشخیص دهد که چه مقیاس چالش این است که می گوید:” برامدگی لبه طبقات سنگ را طباطبائی.

نه مقیاس است که چالش و نه بی مهارت از رهبران شارژ با پرداختن به آن منحصر به فرد است به ایران. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از عدم تست در ایالات متحده خود را نامنسجم پیام رسانی در مورد این بیماری و تلاش خود را برای بهره برداری از بحران سیاسی به دست آورید. در بریتانیا صدها نفر از دانشمندان را به چالش کشیده رویکرد نخست وزیر بوریس جانسون که پیشنهاد اقدامات اجتماعی و فاصله آنها خیال “کافی” به مانع این بیماری است.

در واقع این گونه است که ایران را محاصره سیستم بهداشت و درمان مواجه است به احتمال زیاد به آینه جای دیگر. “تصویر من را شروع کرده اند به استفاده از برای جهان در فاصله فوران آتشفشان مرتبط با coronavirus حلقه آتش” می گوید: Daniel لوسی یک بیماری عفونی پزشک و استاد کمکی از بیماری های عفونی در دانشگاه جورج تاون مرکز پزشکی. “ویروسی که آتشفشان است که در حال حاضر فوران در سیاتل — یادآور ووهان برگامو مادرید و قم.”

نوشتن به یوسف Hincks در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>