پنتاگون خواستار طرح برای 9 میلیارد دلار افزایش هسته ای هزینه های سال 2025

پنتاگون پنج سال سلاح های هسته ای خواستار طرح برای درخواست حداقل $167 میلیارد دلار از طریق 2025 — ساختمان از 29 میلیارد به دنبال برای سال آینده 38 $میلیارد دلار با توجه به قبلا نامعلومی آمار و ارقام.

این تعهد شامل تحقیق و توسعه و تهیه میرسد و عملیات. این نشان دهنده یک افزایش عمده تلاش آغاز شده و تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به جای پیری هسته ای سیستم مانند بمحض احضار حاضر بخدمت سوم موشک و فرمان و سیستم های کنترل.

آن را شامل نمی شود سرمایه گذاری برای انرژی اداره ملی امنیت هسته ای دولت است که درخواست $19.8 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 از جمله $15.6 میلیارد دلار برای سلاح های هسته ای فعالیت های.

کنگره دموکرات ها شده اند به طور کلی حمایت از افزایش سلاح های هسته ای صرف, اما وزیر دفاع علامت Esper است به احتمال زیاد سوال در مورد اندازه و محدوده برنامه پنج ساله زمانی که او شهادت جمعه قبل از کمیته نیروهای مسلح مجلس.

Esper نیز به احتمال زیاد به صورت دو حزبی اپوزیسیون از دفاع متمرکز کمیته جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای تغییر 3.8 میلیارد دلار از پنتاگون برنامه های خود را دیوار در مرز مکزیک.

وزارت دفاع را در برنامه پنج ساله بر برنامه هسته ای ایران خواستار 29 میلیارد برای سال مالی 2021, 30 میلیارد دلار در سال 2022 و 33 میلیارد دلار در سال 2023 قبل از پریدن به $37 میلیارد دلار در سال 2024 و $38 میلیارد دلار در سال 2025 است.

این طرح شامل 25 میلیارد دلار برای تحقیق و تهیه — اما نه پشتیبانی و عملیات — جدید کلمبیا-کلاس بالستیک قاره پیما, موشک زیردریایی است که شروع ساخت و ساز در سال جاری 24 میلیارد دلار برای بهبود هسته ای فرماندهی و کنترل و 23 میلیارد دلار برای نیروی هوایی B-21 بمب افکن.

“چه شما در حال دیدن در اینجا ابتدا از دیر نوسازی هسته ای ایالات متحده سه گانه” تیم موریسون سابق شورای امنیت ملی معاون دستیار که به دنبال مسائل هسته ای است و در حال حاضر عضو ارشد موسسه هادسون. “در حدود 6 درصد از آمریکا بودجه دفاعی این است که متوسط سرمایه گذاری در نهایی تضمین از آمریکا و متفقین امنیتی است.”

هنوز “اکثر کارشناسان بر این باورند که DOD بودجه خواهد بود نسبتا مسطح بیش از چند سال آینده” پس “اگر هزینه های سلاح های هسته ای شرکت افزایش 9 میلیارد دلار بیش از آن زمان و بالغ بر $167 میلیارد چه تجارت آف در تهیه برنامه پرسید:” امی وولف ارشد سلاح های هسته ای متخصص برای حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره. “چه خواهد شد پنتاگون را به من بدهید تا برای حمایت از این افزایش” بودجه برای سلاح های هسته ای.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>