پنتاگون $10B ما ابر قرارداد که توبیخ آمازون قانونی بود: watchdog

پنتاگون روند اعطای بسیار سودآور محاسبات ابری قرارداد به مایکروسافت به جای آمازون در خط حقوقی و دولت خرید استانداردهای یک دولت ایالات متحده دیده بان آژانس روز چهارشنبه گفت.

دفاع وزارت بازرس کل هیچ شواهدی از دخالت در قرارداد فرایند جایزه. اما این گزارش گفت: محققان نمی تواند به طور کامل نقد و بررسی این جنبه از موضوع به این دلیل که کاخ سفید نمی خواهد اجازه می دهد تا دسترسی نامحدود به شهود.

قرارداد به طور بالقوه به ارزش 10 میلیارد دلار به ما اهدا شد به مایکروسافت در ماه اکتبر گذشته باعث tech رقیب آمازون به گریه ناپاک.

Amazon Web Services یک رهبر بازار در ارائه خدمات محاسبات ابری به حال مدت طولانی است که به عنوان یک نامزد پیشرو برای اجرای پنتاگون مشترک سازمانی دفاع زیرساخت های پروژه شناخته شده به عنوان جدی. پروژه را ذخیره و پردازش مقادیر زیادی از داده های طبقه بندی شده, اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به بهبود ارتباطات با سربازان در میدان جنگ و استفاده از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به آن جنگ برنامه ریزی و قابلیت های مبارزه با.

دادخواست توقف کار

آمازون شکایت کرد پنتاگون پس از مایکروسافت برنده قرارداد. کار بر روی این پروژه متوقف شده است به عنوان درآمد حاصل از طرح دعوی در دادگاه.

قاضی ریاست این پیشنهاد اعتراض در آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند در ماه مارس گفت که آمازون را به چالش به احتمال زیاد به شایستگی در برخی از دلایل فنی مربوط به قیمت گذاری شده است.

نقد و بررسی منتشر شد شنبه توسط وزارت دفاع بازرس عمومی نمی رسم یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا ردموند بشویید. -مبتنی بر Microsoft Corp. مناسب بود برنده اعلام شد. نه آن نگاه کرد که آیا فرایند تصمیم گیری مناسب و قانونی است. آن را نیز مورد بررسی قرار اتهامات غیر اخلاقی رفتار توسط مقامات پنتاگون درگیر در این موضوع و به طور کلی مشخص است که هر اخلاقی ساقط نمی تاثیر نتیجه.

این بررسی همچنین به دنبال تعیین این که آیا کاخ سفید را تحت تاثیر قرار پنتاگون تصمیم به آمازون ادعا کرده است. در این گزارش گفت که اگر چه به نظر می رسد وجود چنین کاخ سفید فشار داوران نمی تواند قطعا تعیین حد کامل کاخ سفید در تعامل با پنتاگون تصمیم گیرندگان.

“ما نمی تواند بررسی این موضوع به طور کامل به دلیل ادعای یک ‘ریاست جمهوری ارتباطات امتیاز’ که منجر به چندین DOD شاهدان دستور توسط DOD دفتر مشاور عمومی نه برای پاسخ به سوالات ما در مورد پتانسیل ارتباطات بین کاخ سفید و مقامات وزارت دفاع در مورد جدی” این گزارش گفت:.

“به عنوان یک نتیجه, ما نمی تواند مطمئن باشد که آیا وجود دارد هر کاخ سفید ارتباطات با برخی از مقامات وزارت دفاع که ممکن است تحت تاثیر جدی تدارکات ،

“با این حال ما معتقدیم شواهد دریافتی نشان داد که DOD پرسنل که ارزیابی قرارداد طرح و اهدا مایکروسافت جدی ابر قرارداد نمی شد تحت فشار … توسط هر DOD رهبران ارشد تر به آنها را که ممکن است در ارتباط برقرار کردن با کاخ سفید” در این گزارش است.

آمازون میگوید که مناقصه برای $10 میلیارد دلار پنتاگون محاسبات ابری قرارداد نادرست تحت تاثیر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست ندارم از آمازون و مدیر عامل شرکت جف بزوس. (جاشوا رابرتز/رویترز و Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آمازون میگوید که این مناقصه شد و نادرست تحت تاثیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست ندارم از آمازون و مدیر عامل شرکت جف بزوس. بزوس صاحب واشنگتن پست یک خبر در خروجی اغلب مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن.

فرانک شاو مایکروسافت معاون رئیس جمهور برای ارتباطات گفت: در پاسخ به بازرس کل گزارش: “این در حال حاضر آشکار است که آمازون پیشنهاد قیمت بیش از حد بالا است و به دنبال انجام بیش از, پس از آن می توانید پیشنهاد دوباره. به عنوان IG گزارش نشان می دهد آمازون دارای اطلاعات اختصاصی در مورد مایکروسافت پیشنهاد است که باید آن را به حال هرگز.”

آمازون آتش

اواخر روز چهارشنبه آمازون با صدور بیانیه ای گفت: “واضح است که این گزارش نمی تواند ارزیابی دخالت سیاسی به دلیل چند DoD شاهدان دستور کاخ سفید و نه پاسخ به IG سوالات در مورد ارتباطات بین کاخ سفید و مقامات وزارت دفاع.”

“کاخ سفید امتناع از همکاری با IG بررسی است در عین حال یکی دیگر از تلاش آشکار برای جلوگیری از معنی دار و شفاف بررسی جدی قرارداد جایزه.”

این پروژه در نظارت دولت و خصوصی دیده بان گفت این بود که احساس خطر کاخ سفید از ریاست جمهوری امتیاز به حد بازرس کل دسترسی به شاهد اطلاعات است.

“اجرایی امتیاز طراحی شده است برای محافظت از امنیت ملی و رئیس جمهور کاندید گفتگو با, از مشاوران, نه به بلوک مقامات آژانس از بحث در مورد یک دولت بزرگ قرارداد می کند که تماس مستقیم ریاست جمهوری تصمیم گیری” گروه بالا, وکیل اسکات Amey در بیانیه ای گفت:.

یک سخنگوی پنتاگون دگرمن.-سرهنگ رابرت کارور گفت: بازرس کل گزارش نشان می دهد که قرارداد جایزه روند عادلانه و قانونی است.

“این گزارش باید در نهایت نزدیک درب در رسانه ها و شرکت های بزرگ-محور حملات در حرفه تهیه مقامات که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای دریافت مقدار مورد نیاز جدی در ابر رایانه محیط زیست به دست ما خط مقدم warfighters در حالی که همچنان به محافظت از مالیات دهندگان آمریکایی,” کارور گفت.

ساعت پس از صدور کارور بیانیه پنتاگون تجدید نظر آن را به رها کردن کلمه “رسانه ها.”

جاناتان هافمن رئیس پنتاگون سخنگوی نوشت در توییتر شنبه شب “کلمه” رسانه ” گنجانده شد در این بیانیه با توجه به تعداد کمی از فروشنده محور مقالات سال گذشته که ناعادلانه هدفمند کار حرفه ای DOD اعضای تیم ما و سوال خود انگیزه.

“گنجاندن آن بود بیش از حد گسترده و در نظر گرفته شده بود به انتقاد از ما سپاه مطبوعات و یا رسانه ها. آن حذف شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>