پنسیلوانیا مجلس زیر آتش برای انتظار یک هفته به فاش کردن COVID-19 تشخیص

(Pa.) — تلخ حزبی مبارزه با بیش از یک پنسیلوانیا مجلس تصمیم به صبر کنید یک هفته قبل از افشای خود COVID-19 تشخيص گسترش به خانه طبقه پنج شنبه و دولت دادستان کل کاهش یافته است به بررسی.

یک روز پس از حزب جمهوری خواه در کنگره اندرو لوئیس’ اطلاعیه از طریق انتشار اخبار است که او تا به حال از خود جدا و بهبود از بیماری است که به کشته شدن حداقل 100 ، 000 نفر در ایالات متحده دموکرات ابراز خشم و خواستار تغییراتی که نیاز به ماسک بر روی زمین و در جلسات کمیته.

این نماینده مجلس ادامه داد: برای دیدار با طول همه گیر تحت قوانین است که اجازه مجلس برای رای دادن از خانه و یا از خود کاپیتول دفاتر و یا به رای دادن در فرد است. لوئیس از یک Harrisburg منطقه منطقه گفت: “آزمایش دو هفته پیش آموخته نتایج هفته گذشته ماند و آرام از احترام به دیگران در دایره خود را.

تشکر. برایان سیمز یک فیلادلفیا دموکرات که قرار احساسی و تصویری در رسانه های اجتماعی پس از لوئیس ساخته شده خود را اعلام و گفت: در طبقه سخنان روز شنبه که تصمیم به نگه داشتن تست مثبت یک راز قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

سیمز با تخفیف آمریکا و پاسخ است که منجر حداقل دو نفر از اعضای خود به خود منزوی زیرا آنها نشستن در نزدیکی لوئیس در اتاق. “وانمود کند که یک عضو اینجا از آمدن به جلسه فقط در تعامل با یک, دو, سه نفر که مسخره همه ما می دانیم بهتر” سیمز گفت.

سیمز گفت: مجلس مایک Turzai یک جمهوری خواه از شمال پیتسبورگ باید استعفا دهد.

Turzai گفت که او تا به حال شده است غافل از لوئیس’ تشخیص و آن را به عنوان خود را برای او فاش اگر او آلوده شد.

“ما در حال استفاده از این تسهیلات به این نوع اظهارات” Turzai گفت: سرزنش سیمز برای تماس با او را اولین و آخرین نام تنها. “من به عنوان سخنران.”

تشکر. راب Matzie یک دموکرات نیز از شمال پیتسبورگ گفت: نمایندگان مجلس برگزار می شود به استانداردهای بالاتر از عموم مردم و همه باید فاش اگر آنها تست مثبت برای COVID-19 ویروس.

“من به این باور است که اگر بن فرانکلین بود COVID-19 او می خواهم همه بگویید” Matzie گفت: با استناد به نام یک پنسیلوانیا قهرمان.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در دو تا سه هفته. برای افراد مسن, افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و برخی دیگر آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران در آمریکا یک شکست دموکراسی

لوئیس گفت که او تا به حال یک تب برای یک روز و یک مختصر سرفه است اما به طور کامل بهبود یافتند.

اکثریت-برگزاری خواهان شکست دموکرات پیشنهاد موکول کردن برای بیش از یک هفته به زمان برای تغییر سیاست در بیماری آشکار است.

خانه رهبر اقلیت فرانک Dermody یک پیتسبورگ-منطقه دموکرات پیشنهاد شده نیاز به صورت ماسک بر روی زمین و در طول جلسات کمیته و نیاز به افشای یک تست مثبت به رهبران هر دو طرف است. آن بود که بلافاصله پس از عمل به عنوان Dermody درخواست کرده بود.

دادستان کل جاش شاپیرو رد درخواست توسط همکار دموکرات به عنوان جرم جنایی به بررسی چگونگی لوئیس’ تشخیص به کار گرفته شد. شاپیرو انتشار بیانیه ای خواستار قانونگذاران به “نشان دادن نجابت رایج است.”

“در حالی که من خود را درک سرخوردگی و نگرانی تحقیقات جنایی است موجه نیست ما بر اساس بررسی اولیه,” شاپیرو گفت. “کنگره کارکنان دولت و اعضای خانه با نگرانی در مورد COVID-19 تماس با ردیابی و قرار گرفتن در معرض باید تماس مستقل رئیس کارمند دولت و مجلس و در ادامه به دنبال راهنمایی از وزیر بهداشت و درمان است.”

لوئیس’ انتشار اخبار گفت که دیگر اعضا و کارکنان نیز جدا شده است. او در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

رهبران و مدیران ایران به دنبال دولت و دستورالعمل های فدرال و احترام افراد سلامت حقوق و حریم خصوصی گفت: Mike Straub سخنگوی جمهوری خواه حزبی.

پس از لوئیس تست مثبت وجود دارد تلاش برای تعیین که او تا به حال شده است در تماس نزدیک با در مارس 14 اخیر خود در کنگره. خانه جمهوریخواه منابع انسانی, مقامات مطلع از افرادی که تا به حال شده است در عرض 6 فوت او را حدود 10 دقیقه و همه آنها پس از آن جدا شده خود Straub گفت.

“امروز 14 روز و مردمی که ما از آن آگاه شده اند خود قرنطینه نشان داده اند و نه هر گونه علائم” Straub گفت.

آمریکا در حال انجام خود را, تماس, ردیابی, تلاش برای تعیین این که چه کسی ممکن است در نزدیکی لوئیس و دیگران که از خود جدا سخنگوی لایحه پاتون گفت.

مشاوران و دیگر اعضای هیات گفته شده به پوشیدن ماسک در کنگره عمومی فضاهای اما که نیاز به اعمال نمی نمایندگان انتخاب می شوند.

دو واکنش از لبنان County, مظنونان حمله به دانشگاه اهل الماس و فرانک رایان گفته اند به آنها گفته شد از لوئیس’ نتیجه تست مثبت.

“از لحظه ای که من مطلع شد من خود قرنطینه شد و با توجه به یک لیست از علائم به نگاه و روش به دنبال در صورت بیماری” رایان نوشت: در Facebook. او نه تجربه علائم, او گفت:.

الماس که نشسته در نزدیکی لوئیس و رایان گفت که او تجربه کرده است هیچ علائم و تست شده است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>