پنس است انتخابی برای مقابله به مثل در برابر خبرنگاران که اعلام آن مایو کلینیک ماسک هشدار

“ما در حال حاضر پیشی 1 میلیون coronavirus موارد و 60,000 مرگ و میر در طول حدود دو ماه” Seth Meyers اشاره کرد در روز پنج شنبه را در اواخر شب. “این یک متناوب دلخراش شماره. و یا به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار داده و آن را در پایان کنفرانس مطبوعاتی خود در روز دوشنبه: کار خوب انجام می شود!” در حقیقت او گفت: با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال “در این کشور شکسته شده است که به مناطق با آن مواجه هستیم کمبود گوشت و خدمات پستی هشدار دهنده آن می تواند به سقوط — ما یک هفته به دور از تهمت, اعلام اولین سالانه گرسنگی.”

آن است که فقط تهمت انجام مبارک صحبت کنید. جارد کوشنر به نام فدرال پاسخ یک “داستان موفقیت” روز چهارشنبه پس از آن chided “ابدی مستند جمعیت” ساخت “جوک در اواخر شب تلویزیون است.” Meyers تشکر کوشنر برای تماشا و مطمئن باشید او را در اواخر شب میزبان فقط می خواهند “یک طرح برای بازگشایی همه چیز با خیال راحت. شما فکر می کنید من نمی خواهم همه چیز را باز کنید ؟ من استفاده می شود به انجام یک نمایش با پیراهن های متعدد و صفر زنبورهای! من مشغول به کار در یک ساختمان که تا به حال 50 گزینه های ناهار!”

مغلوب ساختن پیشی جستن است اجازه اجتماعی خود فاصله راهنمایی منقضی جمعه, Stephen Colbert گفت: در این اواخر نشان می دهد. اما او “نمی خواهند همه چیز را به بازگشت به حالت عادی چون ما برای آن آماده برای بازگشت به حالت عادی. او می خواهد همه چیز را به بازگشت به حالت عادی است چرا که او بی حوصله” و نتواند جوید.

ضمنا “نظر سنجی های متعدد نشان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی جو بایدن در نوسان متحده” میشل گفت: “اما در یک مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:” من باور نمی کنم این نظر سنجی. … من معتقدم که مردم این کشور هوشمند هستند. و من فکر نمی کنم که آنها را در یک مرد که بی کفایت.’ حق با شماست: مردم این کشور نمی خواهد; کالج انتخاباتی از سوی دیگر آنها خوب با آن است.”

تهمت بود در واقع “خیلی ناراحت خود را در مورد نظرسنجی شماره هفته گذشته او را تهدید به شکایت خود مدیر کمپین,” جیمی کیمل خندید. مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد “گفت: همه چیز عالی است در حالی که به طور همزمان سرزنش هر کس که در او نیست به همین دلیل آن را بسیار وحشتناک است.” برای مثال او گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد شکایت که دولت او به ارث برده بد آزمون که باعث می شود هیچ حس به دلیل, خوب, شماره 1, شما نمی توانید یک آزمون برای یک ویروس قبل از این ویروس وجود دارد و شماره 2 او در هیچ موقعیتی به شکایت در مورد ارث بردن هر چیزی است.”

“با وجود همه این که” کیمل گفت: “این رئیس جمهور خوش بینانه در مورد چشم انداز این کشور برای کسب و کار باز خیلی زود است.”

روزانه نمایش گذاشته مغلوب ساختن پیشی جستن چهار مرحله طرح است. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>