پنس خواهد بود ‘مبارک’ به دیدن ‘پاتریوت’ مایکل فلین در کاخ سفید دوباره

شنبه شب زنده دربسته در محیط آن 45 فصل را با یکی دیگر از ساخته شده-از-صفحه اصلی قسمت شنبه شب با الک بالدوین به رئیس جمهور تهمت بازگشت برای سرد باز است.

هنگامی که دانش آموزان دبیرستانی جشن فارغ التحصیلی خود را از راه دور می تواند هر یک از آنها ترجیح شروع سخنرانان به نشان می دهد تا از جمله باراک و میشل اوباما, Axl Rose, “قتل” اورلئانز و ایلان و Grimes’ نوزاد جدید مدرسه مجبور شد با مغلوب ساختن پیشی جستن که در ادامه به برخی از مخدوش مشاوره.

بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کلاس پس از توقف به یک جرعه طولانی نوشیدن از سفید کننده خود را باور و با اعتقاد آنها می تواند رسیدن به هر چیزی. آنها فقط نیاز به نگاه او را پس از او از ریشه فروتن به عنوان پسر یک “ساده ثروتمند slumlord” برای تبدیل شدن به یک “میلیاردر رئیس جمهور و جهان پیشرو متخصص در بیماری های عفونی.” او سپس پیشنهاد آنها را احاطه کرده و خود را با بدترین مردم امکان پذیر است به طوری که آنها همیشه ایستادگی کردن تماس چیزهایی که “احمق” زمانی که آنها درک نمی کنند آنها هرگز پوشیدن کرم های ضد آفتاب.

در پایان مماس تقریبا هر کس وارد شده ، سازمان دیده بان کامل skit زیر. تیم O’donnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>