پلوسی شومر معرفی $500 میلیارد پیگیری coronavirus بسته امداد

تمام تگرگ ببر پادشاه.

Netflix بکشد جدید مجموعه مستند که به شرح زیر داستان عجیب و غریب از باغ وحش اپراتور جو عجیب و غریب و دشمنی با فعال کارول Baskin درو عظیم 34.3 میلیون منحصر به فرد ایالات متحده بینندگان در آن 10 روز اول انتشار با توجه به شماره های جدید منتشر شده توسط Nielsen.

برای مقایسه نیلسن می گوید این پیشی 31.2 میلیون بینندگان منحصر به فرد که به تماشای فصل دوم , غریبه, همه چیز در آن 10 روز اول, گزارش, انواع. آن هم نه بیش از حد دور از 36.3 میلیون بینندگان منحصر به فرد که به تماشای غریبه چیزهایی که‘ فصل سوم در قاب زمان که اگر چه به نظر می رسد امن فرض کنیم مشترکین گیر بودن در خانه در coronavirus قرنطینه افزایش ببر پادشاه اعداد.

نیلسن داده ها نشان می دهد که چگونه این مجموعه به تدریج ساخته شده است تا وزوز پس از آن در مارس 20 اولین انواع یادداشت ها به عنوان آن را به حال به طور متوسط دقیقه مخاطبان از 280,000 در ایالات متحده در روز اول خود را, اما آن روز سوم متوسط آن لحظه مخاطب بیش از یک میلیون و نهمین روز تعداد رسیده چهار میلیون نفر است. Netflix نشده منتشر شده خود بینندگان شماره ببر پادشاهو تلویزیون خط یادداشت نیلسن ارقام اصلا حساب برای کسانی که در دستگاه های تلفن همراه و یا کامپیوتر.

به عنوان Netflix مشترکین به وحشی بیش از ببر پادشاهاصلا انتظار این بود که پایان جو عجیب و غریب, شوق. یکی از سری افراد Jeff Lowe ادعا کرده یک کل قسمت جدید در حال آمدن است به زودی اگر چه هیچ کس در Netflix بکشد است گفت: در صورتی که درست است. در ضمن پیگیری یک سری از تحقیقات کشف شده است به عنوان ببر پادشاه سینمایی جهان همچنان ادامه دارد. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>