ریگ دار لوگانبه سبک Pee-wee Herman فیلم جهان درخواست کرده است ممکن است در راه خود را.

Paul Reubens شده است “به شدت به خرید” یک اسکریپت جدید Pee-wee فیلم است که در آن شخصیت محبوب “می شود ارسال به یک بیمارستان روانی برای شوک درمانی برای اعتیاد به الکل” به گزارش خبرنگار هالیوودکه احساس نیاز به روشن است که این اخبار است: “هیچ شوخی است.”

ظاهرا یک پیش نویس از این اسکریپت برای اولین بار نوشته شده و در اواخر دهه 1990 و زمانی که Reubens آورده اندکی را برای سال 2016 را Pee-wee تعطیلات بزرگاو و تهیه کننده Judd apatow آمده نمی بینم “چشم برای چشم” بر روی آن. Reubens, بعد از همه بود و بیشتر علاقه مند به ساخت آنچه که او “تاریک Pee-wee فیلم” که بنا به گزارش ها تکیه گسترده در د پیری تکنولوژی مانند The Irishman.

در این اسکریپت این خبرنگار می نویسد: “ردهها ظهور از زندان برای تبدیل شدن به یک بعید amazing star; سپس حرکت به هالیوود می شود و یک ستاره فیلم; سپس او توسعه شدید قرص و اعتیاد به الکل که او را تبدیل به یک هیولا.”

“من اشاره به آن به عنوان دره عروسک Pee-wee فیلم” Reubens گفت: در آن نقطه خبرنگار یک بار دیگر chimed در به یاد داشته باشید که او “مرده جدی” در اینجا.

نه apatow آمده و نه Netflix ظاهرا می خواهید به فیلم, اما وجود دارد برخی از منافع در خارج وجود دارد; این Safdie برادران که به کارگردانی ختنه نشده, جواهرات, هستند بنا به گزارش با توجه به آن. پس از فیلم هایی مانند جوکر و لوگان به دست آورده اسکار نامزد می تواند تاریکی Pee-wee فیلم بعدی خواهد بود ؟ با Safdie برادران eying پروژه Reubens ممکن است به خوبی مناظر خود را در جوایز اسکار در حالی که گفتن از خود “این است چگونه برنده شوم.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net