فرمانداران از میشیگان و فلوریدا و کشورهای دیگر مشخص شده مراحل آزمایشی روز جمعه به بازگشایی اقتصاد خود را یک روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از دستورالعمل های مرحله به مرحله لغو محدودیت برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس. نیویورک فرماندار گفته است که آن را حیاتی برای تست به ramped تا قبل از هر گونه بحث در مورد بازگشایی اقتصاد می تواند رخ دهد.

خواه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دور دوم در یک Nov. 3 انتخابات در برابر presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن روز پنج شنبه گذاشته جدید مبهوت سه مرحله دستورالعمل برای ایالات متحده به منظور احیای اقتصاد.

دموکرات ها مانند بایدن و مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

هدایت “آیا هیچ چیز را برای رئیس جمهور عدم گوش دادن به دانشمندان و تولید و توزیع ملی سریع تست” پلوسی گفت.

جارو stay-at-home سفارشات در 42 ایالت های ایالات متحده برای مبارزه با رمان coronavirus را توقیف و کسب و کار و زندگی مختل و نابود اقتصاد و برخی از معترضان را آغاز کرده اند که با توجه به خیابان ها به اصرار فرمانداران به تجدید نظر در محدودیت.

با تعهد بر فرمانداران برخی بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا خود را پوشش سیاسی اگر چیزی نتواند. او با بازی کردن جدی بودن این تهدید ناشی از کروناویروس در اوایل هفته از وقوع.

تا به ایالات متحده برای آزمون تهمت می گوید:

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه گفت که او نیاز فدرال کمک به سطح شیب دار تا تست برای رمان coronavirus و به بازگشایی خود را در اقتصاد و انتقاد کاخ سفید را متهم به تهمت نجات در یک تست جامع استراتژی از آنجا که آن را بیش از حد دشوار است.

“وجود دارد هر بودجه, بنابراین من می توانید انجام دهید این چیزهایی که شما می خواهید ما را به انجام دهید ؟ نه” کومو گفت: روزانه یک جلسه. “است که عبور از باک و بدون عبور از دیگران.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در کومو در یک سری از توییت.

“ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!” او گفت:.

توصیه خبرنگاران از توییت فرماندار پاسخ داد: “اگر او را به نشستن در خانه و تماشای تلویزیون شاید او باید برای رفتن به محل کار.”

سازمان دیده بان | سه فاز به فدرال بازگشایی دستورالعمل:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای برخی از کشورها به عنوان در “وضعیت خوبی” برای شروع کاهش در خاموش کردن اقدامات و بازگشایی اقتصاد. 4:46

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح مجموعه ای از توصیه ها برای دولت فرمانداران برخی از آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به درگیری با طول coronavirus بحران به عنوان چند توصیف کرده اند با حسی مملو از روند تلاش برای به دست آوردن مورد نیاز تجهیزات پزشکی از خصوصی تامین کنندگان بدون فرمان و کنترل عملیات نشأت گرفته از دولت فدرال است.

ایالات متحده گزارش کرده است بیشتر coronavirus عفونت بیش از هر کشور دیگر با بیش از 679,000 موارد و حداقل 34,000 مرگ و میر. عفونت ها و تلفات در حال گسترش به طور یکنواخت در سراسر کشور با بیش پرجمعیت مکان هایی مانند نیویورک و نیوجرسی رنج می برند بیشتر است.

نیویورک ایالت گزارش 630 جدید مرگ و میر در اخیر دوره 24 ساعته کومو گفت: در روز جمعه.

نیویورک و شش دیگر ایالات شمال شرقی که با تشکیل یک نیروی کار مشترک خود را با توجه به پیوند نزدیک در تجارت و حمل و نقل در روز پنج شنبه تمدید coronavirus stay-at-home سفارشات به مه 15.

همچنین در روز جمعه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio لغو شود مجاز, حوادث شهرستان طریق ممکن است گسترش لغو یک ماه. او گفت: حوادث ماه ژوئن تحت بررسی و شهر است که برای تنظیم یک “نوار بالا” برای راه اندازی مجدد بزرگ گروه حوادث.

میشیگان امید اعداد درست کردن

میشیگان ایالتی است که تهمت دقت برنده در سال 2016 مواجه شده است و یکی از سریعترین رشد عفونت نرخ اما ساکنان فشرده شده اند برای بازگشایی دولت و اقتصاد و حتی برخی از مصرف به خیابان ها در اعتراض.

“من امیدوار هستم که ممکن است 1 ما را به برخی از گام های رو به جلو و ما به عنوان ادامه و در صورتی که به خوبی می رود و ما همچنان به پیشرفت است که ما پس از رفتن به مرحله دوم” دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: روز جمعه با اشاره به ادامه کاهش در بستری از ویروس.

به عنوان روز پنج میشیگان به حال بیش از 29,000 COVID-19 موارد و تقریبا 2,100 مرگ و میر هر چند Whitmer گفت: تعداد موارد جدید بود و نشانه هایی از درست کردن.

سازمان دیده بان | را مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای منحرف کردن سرزنش پرداخت کردن ؟

تنش ها با چین به نظر می رسد به احتمال زیاد به تشدید در آمریکا در سال انتخابات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قطره نکات که هجوم پکن خواهد بود مرکزی کمپین تم. 4:50

میشیگان اتحاد پیوست و با اوهایو و ویسکانسین و مینه سوتا, ایلینوی, ایندیانا و کنتاکی در یک همکاری پنج شنبه اعلام کرد برای همکاری در راه اندازی مجدد اقتصاد در کشورهای خود را. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه گفت: دولت نیز امیدوار به شروع به بازگشایی در تاریخ 1 مه.

‘کاهش ترمز’

در فلوریدا یکی از آخرین کشورهای عمده به تعطیل کالیفرنیا ، ران DeSantis صحبت در مورد بازگشایی اما نمی دهد یک جدول زمانی در بلند کردن اجسام اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

“شما در حال رفتن به اجتماعات بزرگ در خارج وجود دارد. شما فقط کردم به انجام آن را در راه است که رفتن به پایین خطر او گفت:” در یک جلسه.

DeSantis گفت که آن را به مقامات محلی برای باز کردن پارک ها و سواحل است. شهر جکسون ویل فلوریدا., اجازه خواهد داد که سواحل و پارک ها برای بازگشایی با برخی از محدودیت شهردار این شهرستان گفت: در توییتر.

می سی سی پی را در کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت که گسترش یک هفته اقامت در خانه سفارش که مجموعه ای به پایان می رسد در روز دوشنبه در حالی که کاهش برخی از محدودیت ها در اوایل هفته آینده.

بوتهل آتش نشانی معاون بوچ شریف دارای یک نشانه برای مراقبت های بهداشتی کارگران در روز پنج شنبه در کرکلند بشویید. به عنوان اولین پاسخ جمع آوری به تحسین طول یک شیفت تغییر در همیشه سبز سلامت مرکز پزشکی که دیدم اولین COVID-19 مرگ در ایالات متحده آمریکا (Lindsey Wasson/فردا نیوز)

سواحل و دریاچه ها می تواند بازگشایی در روز دوشنبه برای ماهیگیری و استراحت در حالی که غیر ضروری کسب و کار می تواند فروش محصولات درایو-از طریق وانت و یا تحویل او گفت:.

“ما در حال کاستن از ترمز در “غیر ضروری’ کسب و کار” ریوز گفت. “من می خواستم به اعلام کند که ما می توانیم تمام سهولت و بازگشایی امروز اما ما نمی توانیم. ما هنوز در چشم طوفان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به نرخ های مختلف از عفونت در سراسر کشور در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

“شما باید بسیار متفاوت متحده است. اگر شما نگاه در مونتانا و وایومینگ, داکوتای شمالی, که خیلی متفاوت تر از نیویورک خیلی متفاوت تر از نیوجرسی,” او گفت:.

روستایی مونتانا گزارش 415 مورد و هفت مورد مرگ و میر و وایومینگ 296 مورد و 2 مورد مرگ و میر در حالی که ایالت نیویورک است 14,776 تلفات نزدیک به نیمی از جمعیت کل.

اما مقامات بهداشتی هشدار داده اند که موارد تایید شده می تواند گمراه کننده تعداد با توجه به در دسترس بودن آزمون در حالی که آن را نیز یک عقب مانده شاخص واقعی انتقال در یک جامعه است.

این اقدامات فوق العاده برای کنترل این رمان شیوع کروناویروس را کتک اقتصاد ایالات متحده به عنوان یک رکورد 22 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری طی ماه گذشته تقریبا پاک کردن تمام سود کار خود را پس از رکود بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im