مسافران اسکن برای Coronavirus در کشتی کروز در بایون نیوجرسی

27 اتباع چینی شده اند نمایش برای coronavirus در رویال کارائیب کروز کشتی در بایون نیوجرسی در روز جمعه با توجه به نیوجرسی فرماندار ، هیچ موردی از این ویروس تایید شده است.

از 27 مسافر که غربالگری شدند که چهار نفر در حال نگه داشته و تحت نظارت در نیوجرسی بیمارستان. حداقل دو مسافر گرفته شد کشتی بر روی برانکار و پس از آن از منوی view در صبح روز جمعه. آمبولانس ها در انتظار بودند در این نزدیکی هست.

بینن شهردار جیمی دیویس توییتی که مرکز کنترل بیماری ها (CDC) مقامات به او توصیه کرد که این یک “زیر کم خطر” وضعیت و این همه مسافر دیگر منتشر شد بدون هیچ گونه مشکل.

این سرود دریاها کشتی که مجموعه بادبان از بینن در اواخر ماه ژانویه بود تا جمعه فقط یکی از حداقل سه کشتی کروز در سطح جهانی که در آن مسافران شده بود به قرنطینه در میان ترس از پردازنده شیوع این بیماری است که می تواند به گسترش بین انسان ها است.

Coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-ncov است به فکر سرچشمه گرفته و در چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر. روز چهارشنبه تعدادی از موارد در آمریکا افزایش یافت و به 12. در سراسر جهان وجود دارد که حداقل 31,000 موارد — اما نگرانی وجود دارد تعداد می تواند به مراتب بالاتر است. جهانی مرگ و میر می ایستد در 638 بیشتر از چین است.

در بیانیه ای رویال کارائیب گفت که “از نزدیک نظارت بر تحولات در مورد کوروناویروس و دقیق پروتکل های پزشکی در محل پردازنده ما کشتی” ان بی سی گزارش داد. خط کروز را نیز شروع غربالگری مهمانان به شدت بیشتر آن گفت.

“نیوجرسی در حال حاضر هیچ مورد تأیید رمان coronavirus و خطر برای ساکنان باقی مانده کم” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی در بیانیه ای گفت.

رویال کارائیب و CDC بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

نوشتن به بیلی Perrigo در billy.perrigo@time.com و Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر