مسافران روی عرشه کشتی کروز سان فرانسیسکو در انتظار Coronavirus نتایج آزمون — و بالقوه قرنطینه

Debbie Loftus و پدر و مادرش قرار بود به تور زیبایی Ensenada, در, Baja California, Mexico روز پنج شنبه در یکی از بنادر تماس خود را برای کروز روی Grand شاهزاده خانم.

به جای برجسته از روز خود را به تماشای Black Hawk, هلیکوپتر, ورود به رها کردن کیت به آزمون برای COVID-19. Loftus و 3,500 دیگر مسافران و خدمه در حال حاضر لنگر در سواحل سان فرانسیسکو پس از اخبار را شکست که یک مسافری که در سفر قبلی سفر مرده بود از عفونت مرگبار. The Grand شاهزاده خانم آخرین کشتی کروز در شیوع نیز آلوده کرده است که نزدیک به 100000 نفر کشته و تقریبا از 3400 نفر در سراسر جهان.

در حال حاضر Loftus است که نگه داشتن یک نگرش مثبت است. “این نوع از هیجان انگیز که هلیکوپتر آمد. همه ما زد تا به گرفتن برخی از تصاویر است که می گوید:” لوفتوس 60 ساله بازنشسته فیزیوتراپیست از Germantown, Wisc.

مدت کوتاهی پس از تماشای هلیکوپتر ترک مسافران بازگشت خود را به اتاق که در آن آنها محدود شده است از روز پنج شنبه بعد از ظهر به وقت محلی. خدمه در ماسک و دستکش تحویل شام به کابین خود.

Loftus می گوید: او آرام اما او نگران پدر و مادر او. آنها در 80s—یک گروه پر خطر برای COVID-19—و مادرش به آسم است. “من نمی خواهم به آن را می گویند اما اگر او قرارداد آن است که می تواند برای او به پایان متاسفانه” لوفتوس می گوید. “در بسیاری از نگرانی اما ما در حال صحبت کردن در مورد آن چرا که ما نمی خواهید به نگرانی در او بیش از حد.”

تهدید از شیوع کروناویروس در گرند شاهزاده خانم را آویزان بیش از لوکس کروز پس از روز شنبه زمانی که همه روی آموخته است که یک مرد در کالیفرنیا که یک مسافر در یک سفر قبلی وی پس از ابتلا به کوروناویروس. 71-ساله سوار سان فرانسیسکو به مکزیک رفت و برگشت کروز در فوریه. 11 پیاده در فوریه. 21. در روز پنج شنبه دوم سابق مسافر از Grand شاهزاده درگذشت مشکوک COVID-19 در کالیفرنیا است.

ادامه مطلب: شما باید لغو برنامه سفر در میان COVID-19 نگرانی ها ؟ در اینجا چیزی است که به نظر

مقامات گفت: 62 مسافران مانده در کشتی پس از Feb. 21 به صورت رفت و برگشت کروز از سان فرانسیسکو به هاوایی است که به معنای بازگشت از طریق مکزیک. از روز شنبه حداقل 35 نفر در حال تجربه علائم با توجه به مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت که نمونه های جمع آوری شده از 45 نفر به این معنی که همه مسافران بودند که در کروز با 71 سال مورد آزمایش قرار گرفتند.

نتایج تست شد و جمعه. تا آن زمان مسافر در حال زندگی در برزخ مطمئن نیستید که آیا خود را کروز ویروس-زده—و اگر آنها را به قرنطینه می شود.

Loftus می گوید: هیچ کس در هیئت مدیره به نظر می رسد وحشت اما او مظنون است که اگر هر یک از COVID-19 تست مثبت بازگشت آنها را قرنطینه می شود.

یکی دیگر از شاهزادگان کشتی, کشتی نشان داد که چقدر به سرعت ویروس گسترش می تواند در هیئت مدیره. مسافران در الماس شاهزاده, لنگر انداخت در ژاپن در ماه گذشته گیر شد در اتاق خود را برای 14 روز پس از کروز آموخته های قبلی مسافر تا به حال قرارداد این ویروس. بیش از 700 نفر از برخی از 3,700 تشخیص داده شد باعث انتقاد در مورد اثربخشی قرنطینه به پایان رسید که تقریبا یک پنجم افراد آلوده. حداقل شش نفر از الماس شاهزاده درگذشت.

Loftus معتقد است مقامات بهداشتی و کروز شرکت باید از تجربه آموخته و انجام یک کار بهتر از quarantining مسافران اگر آن را به اتفاق می افتد دوباره.

در حال حاضر هر چند مسافران نگران عملی تر با نگرانی می گوید: مسافر لایحه پیرس, از, Lafayette, کالیفرنیا. برخی نگران هستند که دور از محل کار در صورت وجود شیوع در هیئت مدیره. دیگران نمی شوید اگر آنها خواهد بود قادر به گرفتن یک پرواز به خانه.

“اگر ما در حال قرنطینه من فکر می کنم گزینه های اصلی خواهد بود به ماندن در کشتی برای یک دوره از زمان و یا آنها می تواند اتوبوس ما را به تراویس پایه” او می گوید: با اشاره به ایالات متحده در پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا که قرار دارد دیگر ایالات متحده coronavirus evacuees تحت قرنطینه. “اما اگر آنها به اندازه کافی برای همه, من نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به انجام.”

ادامه مطلب: زمان برای مهار شده است. خوش آمدید به مرحله بعدی Coronavirus

پس از گزارش قبلی مسافر درگذشت coronavirus خط کروز کار کرده است برای کاهش احتمال بالقوه انتقال است. در ناهار روز پنج شنبه خود را به آخرین وعده غذایی قبل از همه مسافران فرستاده شد به اتاق های خود را دارد و مشترک نان رول یا نمک و فلفل شیکر در جداول ناهار خوری—اگر شما می خواستم چاشنی خدمه آمد در اطراف پاشیده و آنها را برای شما. در بوفه به جای کمک به مسافران خود را در مواد غذایی شمارنده خدمه بودند در دست برای خدمت به مواد غذایی به طوری مسافران نمی توان دست زدن به همان جفت انبرک.

“خارج از رستوران خدمه بودند مطمئن شوید که شما دستان خود را در دست شویی ایستگاه و با استفاده از Purell اسپری” پیرس 54 ساله مهندس نرم افزار در هیئت مدیره با همسرش می گوید. قبل از او می افزاید: مسافران احتمالا می تواند دور با راه رفتن مستقیم به رستوران بدون مطابق با اصول بهداشتی.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

و در حالی که Loftus قدردانی از اقدامات جدید او غمگین بود برای دیدن که نوار—همراه با بسیاری از امکانات دیگر در کشتی—در حال حاضر بسته شده در روز پنج شنبه صبح هنگامی که او در تلاش برای خرید یک بطری شراب.

“ما در حال حاضر خریداری اضافی بطری دیروز,” او می گوید. “اما ما فکر می کنیم ممکن است بخواهید کمی بیشتر اگر ما قرنطینه برای 14 روز.”

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامهو لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected].

نوشتن به هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>