مسافری را تایید کرد به کروناویروس پس از خروج از کشتی کروز که لنگر انداخت در کامبوج

یک مسافر در یک سفر دریایی کشتی که رد شد ورود از چندین کشور نگرانی در مورد گسترش مرگبار coronavirus تایید شد با آلوده رمان coronavirus پس از او و همسرش متحرك زمانی که کشتی اجازه داده شد به حوض در کامبوج.

تایید عفونت در کشتی به نگرانی در مورد ویروس’ گسترش بیشتر و مقامات در حال تقلا برای تایید اگر مسافر دیگر ممکن است آلوده به طور بالقوه گسترش این ویروس به کشورهای آن هنوز نرسیده است.

83 ساله آمریکایی که تا به حال شده است در هیئت مدیره Holland America Line کشتی Westerdamبود متوقف در کوالالامپور در فرودگاه بین المللی مالزی پس از رفتن را از طریق حرارتی متوسط اسکنر و بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus رسما به نام به نام COVID-19 با توجه به مالزی معاون نخست وزیر Wan Azizah Wan اسماعیل.

او 85 ساله, شوهر, که همچنین یک شهروند آمریکایی شده است دو بار برای ویروس اما نتایج منفی بودند.

ژاپن و فیلیپین و تایوان و تایلند و ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم تا به حال همه را تکذیب کرد, کشتی, ورود به نگرانی از شیوع رغم بیانیه های مکرر از کروز مقامات که هیچ مورد شناخته شده از این ویروس در هیئت مدیره قبل از کامبوج به توافق اجازه می دهد که کشتی به اسکله.

صدها نفر دیگر از مسافران نیز در سمت چپ کشتی, و آنها در حال رفتن به مقصد در چند قاره های مختلف. 66-سال-قدیمی مسافری از استرالیا, Ann-Maree Melling می گوید که پس از خروج از Westerdamاو و همسرش ماند در پنوم پن در کامبوج قبل از پرواز به بالی که در آن آنها در حال حاضر در تعطیلات است. زن و شوهر پرواز تا به حال یک توقفگاه بین راه در سنگاپور است.

“ما در هماهنگی نزدیک با برخی از کارشناسان از سراسر جهان,” دکتر گفت: اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای Holland America Line گفت: در یک پست در وبلاگ خود. “این کارشناسان در حال کار با مناسب ملی, مقامات بهداشت و درمان به منظور بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با مهمان.

Melling گفت که او و شوهرش, برنامه ای برای چک کردن با دکتر خود را هنگامی که آنها به خانه در اواخر این ماه. “ما هر دو احساس می کنم این امر می تواند غیر مسئولانه نیست,” او گفت:.

معلوم نیست زمانی که و یا که در آن زن آلوده به ویروس است که بیمار بیش از 70 ، 000 نفر در 25 کشور و کشته 1,775 دفاع کرد گرفته شد. خط کروز با صدور بیانیه ای گفت که به نظر نمی رسد بیمار در حالی که در هیئت مدیره.

“در طول سفر وجود دارد هیچ نشانه ای از COVID-19 در کشتی” خط کروز گفت: در آن وبلاگ. “مهمان که تست مثبت نیست بازدید از کشتی مرکز پزشکی برای گزارش هر گونه علائم بیماری است.”

به گفته این شرکت تمام مسافران و خدمه بودند غربالگری برای بیماری و تا به حال خود را در درجه حرارت گرفته شده و پس از تخلیه مسافران قرار گرفتند اضافی سلامت غربالگری شدند و مورد نیاز برای پر کردن در یک نوشته پرسشنامه سلامت.

کامبوج دولت گفت: هر کس در این کشتی شده بود به نمایش در آمد برای این ویروس در همکاری با سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. Melling گفت او داده شد و پرسشنامه سلامت بود و او حرارت گرفته شده و قبل از اینکه پیاده در کامبوج در سنگاپور و دوباره به محض ورود در بالی.

اما COVID-19 گاهی علائم خفیف این معنی است که می توان آن را دشوار است برای تشخیص. و تخمین می زند متفاوت است به طور متوسط برای جوجه کشی از این بیماری از حدود 3 تا 5 روز هر چند برخی از محققان در چین می گویند که در موارد نادر دوره جوجه کشی می تواند به عنوان طولانی به عنوان 24 روز.

این Westerdam است که نه تنها کشتی کروز گرفتار در وسط شیوع کروناویروس. ویروس زده کشتی الماس شاهزاده قرار گرفت تحت قرنطینه در یوکوهاما خلیج در ژاپن در فوریه. 5 و عفونت سرنشین ادامه خواهد داد به افزایش است. یکشنبه, حداقل 355 از 3,700 مسافر و خدمه در حال تایید آلوده با COVID-19. حداقل 40 آمریکایی ها در میان کسانی که آلوده به گفته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت.

نوشتن به امی Gunia در [email protected] و هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>