والدین با استفاده از میوه میان وعده چالش برای تست اراده از بچه ها با شیرین ترین نتایج

اسکار وایلد معروف نوشت: در خانم ویندرمر را فن “من می تواند به مقاومت در برابر همه چیز به جز وسوسه” و در حال حاضر برخی از پدر و مادر در حال قرار دادن این ایده به تست را با بچه های خود را با میوه میان وعده چالش است. قضیه از این بازی ساده است: یک پدر و مادر قرار می دهد وسوسه انگیز میان وعده در مقابل بچه خود را و سپس به آنها می گوید آنها می توانید برخی از, اما آنها نیاز به یک دقیقه صبر کنید در حالی که آنها قدم به بیرون از اتاق. فکر می کنم تنقلات میوه یا آب نبات این است که یک بار برای هویج. آزمون چالش اراده و صبر و اطاعت سه چیز است که کودکان نوپا نیست به خصوص شناخته شده—که چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خنده دار و چرا این چالش این است که مصرف بیش از رسانه های اجتماعی.

آخرین مشهور به میوه میان وعده چالش غلغله است Gabrielle Union که تست صبر و شکیبایی از یک سال دختر قدیمی, Kaavia به اشتراک گذاشته شده و نتایج در Instagram. در این اتحادیه می گوید Kaavia به صبر برای درمان اما دوم مادر او را به عقب تبدیل شده بود دختر کوچک ساخته شده beeline برای تنقلات. او مهربان مادر گرفت و در نتیجه در گام هر چند captioning او Instagram پست با بسیاری از خنده emojis.

در حالی که اتحادیه دختر نمی تواند صبر کنید, Kylie Jenner مشترک یک تصویری از دخترش Stormi عبور تست با رنگ پرواز مدیریت برای مقاومت در برابر وسوسه یک کاسه شکلات رفتار میکند در سمت چپ در مقابل او با زمزمه”, صبر, صبر و شکیبایی است.”

پدر و مادر در سراسر کشور شده اند به چالش کشیدن بچه های خود را بیش از حد:

در حالی که میوه میان وعده چالش محبوب است در حال حاضر روانشناس Walter Mischel شد تست کودکان اراده قبل از آن روند در رسانه های اجتماعی. میشل و تیم او در دانشگاه استنفورد ابداع باد صبا آزمون در روز به مطالعه علم کنترل نفس در کودکان زیر 5. به عنوان زمان گزارش میشل خواهد کودکان را ارائه می دهند انتخاب: آنها می تواند خوردن یک باد صبا در حال حاضر و یا اگر آنها می تواند نگه دارید برای 15 دقیقه زمانی که محقق در بازگشت به اتاق می تواند آنها را دو ميدانی.

محققان شرکت کنندگان را برای سال و متوجه شد که بچه ها که قادر به صبر کنید تا قادر به استفاده از آن اراده برای برخی از مثبت اثرات طولانی مدت. که گفت: بچه ها که gobbled باد صبا فورا قادر به تغییر به عنوان آنها بالغ, بنابراین اگر شما در حال انجام این میوه میان وعده چالش در خانه نیست به عنوان خوانده شده بیش از حد به نتایج دیگر بیش از یک راه سرگرم کننده برای صرف برخی از زمان در طول اجتماعی فاصله.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>