Pangolin منتشر شد به زیر چین جدید حمایت

(پکن) — فعالان در چین منتشر شده pangolin به وحشی نو را جشن حفاظت نوعی حیوان گورکن-مانند حیوانات که اعداد در کشور کاهش یافته است به انقراض نزدیک سطح است.

داوطلب نجات و بازسازی این pangolin با نام مستعار Lijin پس از آن یافت می شود توسط یک ماهیگیر در شرق چین در استان ژجیانگ.

“این یک شروع خوب است … اما این به اندازه کافی خوب نیست” گفت: ژو Jinfeng وزیر امور چین حفاظت از تنوع زیستی و سبز صندوق توسعه گروه در پشت تنهاست pangolin انتشار در پنج شنبه.

فقط در سال گذشته در استان ژجیانگ و مقامات 18 قاچاقچیان و مصادره 23.1 تن از pangolin مقیاس منابع از حدود 50,000 موجودات با توجه به رسانه های دولتی.

پس از داوطلبان unlocked حمل و نقل جعبه های پا بلند pangolin crawled شده بر روی جنگل سرسبز کف خارج ژجیانگ را Jinhua شهرستان. آن را به قهوه ای فلس و صورتی پنجه به سرعت ناپدید شد در زمرد کوچک روینده در زیر درخت.

“ما خیلی بیشتر به زودی” گفت: ژو که قول داد به همه pangolins در اسارت در چین است.

ایالات متحده بر اساس گروه نجات Pangolins گفت: چین اعطای سطح بالا وضعیت حفاظت در اوایل این ماه بود “یک پیروزی برای pangolins” پس از سال ها از ضعف اجرای محدودیت های موجود. Pangolin مقیاس یک عنصر در طب سنتی چینی و گوشت آن است که ظرافت در نظر گرفته است.

گروه های زیست محیطی می گویند که شکارچیان به حال به طور منظم به دور اصلی قوانین و مقررات به فروش غیر قانونی شکار pangolin ترازو و گوشت اغلب منابع از آفریقا و آسیای جنوب شرقی.

ساخته شده است که pangolins “یکی از مهمترین و به طور غیر قانونی معامله پستانداران در این سیاره” با حدود 1 میلیون به فروش می رسد در 15 سال گذشته با توجه به تحقیقات زیست محیطی سازمان. تشنج ثبت شده از بلژیک به سنگاپور به استرالیا و فیلیپین.

چین را افزایش حفاظت منع بالا بردن pangolins در اسارت و با استفاده از مقیاس در کشور ماموت طب سنتی میباشد.

ژو گفت که تلاش ها برای توقف فروش pangolins در چین بودند رو به با افزایش آگاهی جهانی از حیات وحش حیوانات تجارت مربوط به شیوع کروناویروس در مرکزی چین در شهر ووهان.

ژوئن 5 منظور از ملی جنگلداری و مرتع و دولت نه به صراحت ذکر شیوع بیماری به عنوان یک دلیل برای اندازه گیری اما زمان به نظر می رسد برای نشان دادن آن می تواند بخشی از چین را در سراسر کشور سرکوب حیات وحش تجارت پس از همه گیر.

دانشمندان می گویند coronavirus شد به احتمال زیاد انتقال از خفاش ها به انسان ها از طریق یک واسطه حیوانی مانند pangolin.

تجارت حیوانات وحشی از جمله خفاش ها و pangolins مرتبط شده است به اصطلاح بیماری های زئونوز است که جهش از حیوانات به انسان و چین به سرعت پایین ترک خورده در این صنعت در یک سری از اقدامات بلند ترویج شده توسط گروه های زیست محیطی.

ژو گفت: چین بومی pangolins شده اند اما از بین برود. بیش از پنج سال گذشته ژو و داوطلبان تنها پنج که در آن صدها هزار نفر زندگی می کردند تنها سه دهه پیش است.

ژو گفت جدید حمایت به گروه خود را حق شکایت افراد و کسب و کار فروش pangolin فلس است. اما او می خواهد برای رفتن به یک قدم بیشتر با انتشار به وحشی همه اسیر pangolins در چین و سوزاندن همه مصادره pangolin فلس شبیه به چگونه کنیا سوزانده کشف و ضبط tusks فیل در تلاش برای پایان دادن به تجارت غیر قانونی که همچنان به این روز است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>