همه گیر تسریع در آفریقا, کیت های آزمایش مورد نیاز است که می گوید

Coronavirus همه گیر است که تسریع در آفریقا در حال گسترش به مناطق روستایی پس از مسافران بین المللی به ارمغان آورد و آن را به پایتخت های سازمان بهداشت جهانی گفت: در روز پنج شنبه.

اما چه کسی گفت که هیچ نشانه ای که تعداد زیادی از موارد شدید و مرگ و میر بودند که از دست رفته و یا این که ویروس باعث شده است که قابل توجه عفونت در اردوگاه های پناهندگان در سراسر این قاره است.

ده کشور در حال رانندگی آفریقای اپیدمی حسابداری برای 75 درصد از برخی از 207,600 موارد در این قاره گفت: Matshidiso Moeti که آفریقا مدیر منطقه ای. حدود 5 ، 000 مرگ و میر گزارش شده است.

آفریقای جنوبی که ماه گذشته آغاز شد و مرحله به مرحله کاهش آن coronavirus مرتبط با مستند سخت ترین ضربه حسابداری برای یک چهارم از همه موارد, او گفت:.

“حتی اگر این موارد در آفریقا حساب کمتر از سه درصد از بازار جهانی در مجموع آن را روشن است که همه گیر است شتابان” Moeti گفت: “ما جلسه توجیهی برای ژنو مبتنی بر سازمان ملل متحد به خبرنگاران.

“ما باور داریم که تعداد زیادی از موارد شدید و مرگ و میر در حال از دست رفته در آفریقا است.”

آفریقا جمعیت نسبتا جوان است و بسیاری از کشورها در حال حاضر تاسیس “نقطه ورود” غربالگری اقدامات علیه تب ابولا — دو عامل است که ممکن است تا کنون محدود تاثیر COVID-19, او گفت:.

اما مستندات و بازار تعطیلی شامل coronavirus سرایت آمار خانواده های فقیر سخت Moeti گفت.

رانندگان کامیون وارد یک صف در ژوئن 1 به آزمایش می شود برای coronavirus در کنیا طرف Namanga عبور از مرز با تانزانیا. آفریقا مسافت های طولانی کامیونداران حمل مواد غذایی و سوخت و دیگر لوازم ضروری در امتداد جاده های خطرناک, اما در حال حاضر آنها می گویند که آنها به طور فزاینده ای متهم به حمل coronavirus به عنوان به خوبی. رانندگان می گویند که ننگ و حتی تهدید کرد در برخی از کشورها. (برایان Inganga/آسوشیتد پرس)

در آفریقای جنوبی تعداد زیاد روزمره از موارد و مرگ و میر گزارش شده در دو استان کیپ غربی و شرقی کیپ او گفت: “به طور خاص در کیپ غربی که در آن ما شاهد یک اکثریت موارد و مرگ و میر این روند به نظر می رسد شبیه به آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در ایالات متحده”

کمبود کیت های آزمایش باقی می ماند یک چالش در قاره Moeti گفت و تا زمانی که یک واکسن موثر و آفریقا است به احتمال زیاد برای دیدن یک افزایش مداوم با نقاط داغ نیاز عمومی قوی و سلامت جسمی فاصله گرفته است.

مشخص نیست که چرا این بیماری گسترش بیشتر به آرامی در آفریقا در ابتدا او گفت: اما عوامل متعددی می تواند در بازی — کاهش تعداد مسافران بین المللی پس از رسیدن به گسترش این ویروس واکنش سریع توسط رهبران آفریقایی, جمعیت و آب و هوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>