فلسطینی ها با عصبانیت رد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری خود را مدتها در انتظار صلح خاورمیانه طرح روز شنبه خواستار ایجاد یک دولت فلسطین با پایتخت آن در بخشهایی از شرق بیت المقدس گفت: این یک “برنده-برنده” فرصت را برای اسرائیل و فلسطینی ها.

آن را کاملا رد شده توسط رئیس جمهور فلسطین محمود عباس را رد کرد و آن را به عنوان بی معنی است.

“ما نمی خواهد به زانو زدن و ما نمی خواهد تسلیم” عباس گفت:, و اضافه کرد که فلسطینی ها مقاومت در برابر این طرح از طریق “, صلح آمیز, محبوب معنی است.”

این طرح به پایان می رسد گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال آماده سازی یک پیشنهاد بدون ورودی از رهبران فلسطینی را رها “دو دولت قطعنامه” به جنگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتشار این طرح قبل از اینکه طرفدار اسرائیل مخاطبان در کاخ سفید با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر کنار او اذعان کرد که او انجام داده زیادی برای اسرائیل اما او گفت که او می خواست مقابله به یک “معامله بزرگ برای فلسطینیان است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایران یک “فرصت تاریخی” برای فلسطینی ها برای دستیابی به یک دولت مستقل خود را دارند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک رویداد با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در شرق کاخ سفید در واشنگتن روز سه شنبه. نتانیاهو به نام طرح ‘قابل توجه است.’ (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت اورشلیم باقی خواهد ماند “میخواهد” پایتخت اسرائیل با نتانیاهو بعد یادآوری است که این طرح پیش بینی فلسطینی پایتخت واقع در اورشلیم در حومه اورشلیم.

این طرح بیش از دو برابر این سرزمین در حال حاضر تحت فلسطینی کنترل, اگر چه آن را نیز به رسمیت می شناسد اسرائیل حاکمیت بر حل و فصل بزرگ بلوک در کرانه چیزی که فلسطینی ها تقریبا قطعا شی.

نتانیاهو سخنگوی گفت: دو ساعت بعد از آن است که رهبر اسرائیل را بپرسید کابینه خود را در روز یکشنبه به تصویب طرح خود را به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری است.

اسرائیل و وزیر دفاع Naftali Bennett به نام برای الحاق فوری از تمام شهرک های اسرائیلی در کرانه باختری در پاسخ به تهمت و طرح صلح.

بنت یک متهاجم از اعضای ملی مذهبی Yemina حزب گفت: پیشنهاد ارائه می دهد اسرائیل “یک فرصت برای تعیین قلمرو کشور ما” و “شامل تمام شهرک سازی اسرائیل در سرزمین اسرائیل در درون حاکمیت دولت اسرائیل است.”

او گفت که اسرائیل “نمی تواند صبر کنید تا پس از انتخابات و نمی تواند رضایت نسبی حاکمیت — آن را همه در حال حاضر است.”

محمود عباس سوم از سمت چپ کاملا رد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح تماس بی معنی است. (Raneen Sawafta/فردا نیوز)

در یک کنفرانس خبری در بانک غرب شهر رام الله که در آن خود گردان فلسطینی مستقر عباس گفت: “هزار و نه” به این طرح است.

“پس از مزخرف که ما شنیده ام امروز به ما می گویند یک هزار و نه به” معامله قرن,'” عباس گفت: وام گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن شرح این طرح است.

او گفت: فلسطینی ها باقی می ماند متعهد به پایان دادن به اشغالگری اسرائیل و تشکیل دولت با سرمایه خود را در شرق بیت المقدس.

‘چرخه تروریسم’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فلسطینی ها “سزاوار یک شانس خود را برای رسیدن به پتانسیل فوق العاده ای.”

“فلسطینی ها به دام افتاده اند در یک چرخه ترور و فقر و خشونت و سوء استفاده توسط کسانی که به دنبال استفاده از آنها به عنوان آلت برای پیشبرد تروریسم و افراط گرایی است.”

خواستار طرح برای چهار سال توقف در جدید اسرائیل حل و فصل ساخت و ساز است که در طی آن زمان جزئیات یک توافق جامع خواهد مذاکره شود. آن را بلافاصله روشن نیست اگر یخ می تواند تمدید شود اگر یک توافق نهایی است و نه نتیجه در این چهار سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با ارسال نامه ای به عباس به او بگویید که خاک است که این طرح را کنار بگذارند برای یک دولت فلسطینی باز باقی خواهد ماند و توسعه نیافته به مدت چهار سال.

“آن را به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر آنها این کار را انجام آن کار خواهد کرد. پاسخ خود را به این فرصت تاریخی جهان نشان دهد تا چه حد شما آماده برای رهبری مردم فلسطین برای استقلال.”

نتانیاهو effusive در ستایش خود را از این طرح است.

“شما شده اند بزرگترین دوستان اسرائیل تا به حال در کاخ سفید گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن و اضافه کرد “این حتی نزدیک است.”

نتانیاهو گفت: تلاش های قبلی مقامات آمریکایی به کارگزار صلح در منطقه “آیا اعتصاب تعادل بین حق اسرائیل امنیت ملی و منافع و آرمان فلسطین در تعیین سرنوشت خود.”

نتانیاهو با تمجید از تلاش های کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر تهمت را son-in-law, اما حداقل یک سناتور دموکرات با انتقاد کوشنر برای ترک سنتی سیاست ایالات متحده در منطقه است. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

50-صفحه سیاسی طرح می رود بیشتر در امتیاز دادن به فلسطینی ها نسبت به بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند به احتمال زیاد بود. اما این امر نیاز به آنها را به پذیرش شرایط آنها قبلا تمایلی به در نظر گرفتن مانند پذیرش شهرک غرب بانک. آن را می سازد در 30 صفحه طرح اقتصادی برای کرانه غربی و غزه که رونمایی شد در ماه ژوئن گذشته که فلسطینی ها را نیز رد کرد.

تحت شرایط “صلح چشم انداز” که مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر کار کرده است در حدود سه سال آینده در اراضی فلسطینی شامل کرانه غربی و غزه متصل شده توسط ترکیبی از بالای سطح زمین جاده ها و تونل ها با توجه به مقامات.

نتانیاهو ستایش کوشنر را “حل و فصل” در کمک به صنایع دستی این طرح است. هر دو نتانیاهو و اصلی سیاسی رقیب در ماه مارس انتخابات Benny Gantz حال امضا کردن در برنامه است.

این رویداد می آید به عنوان برگ برنده را استیضاح محاکمه همچنان در آمریکا و نتانیاهو رو کیفری به اتهام فساد مالی.

در اجرا تا مارس 2, انتخابات, نتانیاهو خواستار الحاق بخش هایی از کرانه غربی و تحمیل حاکمیت اسرائیل بر تمام آن شهرک وجود دارد. اسرائیل اسیر غرب بانک در سال 1967 خاورمیانه جنگ و دره اردن به طور خاص در نظر گرفته شده است حیاتی امنیت دارایی.

زمان اعلام

“شما آقای رئیس جمهور تشخیص دهد که اسرائیل باید حاکمیت در بقاع اردن” گفت: نتانیاهو.

ایلان گلدنبرگ سابق دولت اوباما در وزارت دفاع در سیاست های خاورمیانه گفت: CBC اخبار روز سه شنبه آن را آسان به بدبینانه در مورد زمان اعلام, با توجه به مشکلات داخلی چرخش در اطراف هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو.

“هیچ دلیلی وجود ندارد این طرح نمی تواند قرار داده و از … پس از انتخابات اسرائیل و یا یک ماه پیش گفت:” گلدنبرگ. “چرا این اتفاق می افتد در این هفته پس از سه سال فوق العاده سوال برانگیز است.

“دلیل واضح است که این یک ابزار برای حواس پرتی.”

یک نمای کلی از غرب بانک یهودی حل و فصل Maale Michmash دیده در هفته گذشته. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل شده است معاشقه با برنامه های ضمیمه دره اردن و همچنین شهرک های یهودی نشین در سراسر کرانه یک حرکت مردمی با ملی پایه اما یک هشدار می تواند مجموعه ای خاموش تمدید فلسطینی خشونت است. (ادد Balilty/آسوشیتد پرس)

مسئولیت امنیتی برای اردن دره در این طرح باقی خواهد ماند و اسرائیل دست برای آینده قابل پیش بینی اما می تواند به عنوان نوپای فلسطین ایجاد ظرفیت های خود تحت شرایط این طرح است که می گوید که استقلال خواهد بود مشروط بر فلسطینی ها نشست بین المللی حکومت معیارهای.

مقامات ایالات متحده گفته بود که انتظار می رود آنها پاسخ منفی از فلسطینی ها و همچنین ترکیه و ایران شد اما امیدوار است که اردن و مصر تنها کشورهای عربی به معاهدات صلح با اسرائیل نمی خواهد رد آن آشکار است. مقامات گفتند که انتظار کشورهای عربی خلیج فارس مانند عربستان سعودی و امارات متحده عربی و دیگران را با احتیاط خوش آمدید این طرح است.

لبنان حزب الله با حمایت ایران به نام کشورهای عربی به همدستی در یک “معامله شرم” که “راب مردم فلسطین از حق خود را به زمین است.”

عربستان سعودی گفت: این قدردانی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت و تشویق به از سرگیری مذاکرات مستقیم بین اسرائیل و فلسطینی ها “تحت نظارت ایالات متحده است.” پادشاهی خارجی وزارت توییتی که آن را امیدوار به دیدن روند صلح حرکت رو به جلو در جهت رسیدن به “یک توافق است که دستیابی به حقوق مشروع مردم فلسطین.”

اردن در عین حال هشدار داد در برابر هر اسرائیل “الحاق سرزمین های فلسطینی” و مجددا تعهد خود را به ایجاد یک دولت فلسطینی در طول سال 1967 خطوط که شامل همه بانک غرب و اسرائیل-ضمیمه شرق اورشلیم ،

اردن وزیر امور خارجه Ayman Safadi هشدار داد از “عواقب خطرناک یک جانبه اسرائیل اقدامات مانند الحاق سرزمین های فلسطینی.”

مصر خواست اسرائیلی ها و فلسطینی ها به “دقت مطالعه” طرح و گفت: این قدردانی از تلاشهای دولت.

وزارت امور خارجه مصر در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن نعمت یک راه حل که بازیابی تمام “حقوق مشروع” مردم فلسطین از طریق ایجاد یک “مستقل و دولت مستقل در سرزمین های اشغالی فلسطین.”

اردن و مصر تنها کشورهای عربی به صلح با اسرائیل است.

دموکرات ایالت کریس مورفی کانکتیکات بود سریع به وزن در این پیشنهاد در چند پست توییتر موضوع خواستار آن را “در مجموع رها از دهه آمریکا در سیاست های خاورمیانه ای” که “خطرات واقعی خشونت و بی ثباتی در داخل مکان هایی مانند اردن است.”

Hesameddin آشنا, مشاور رئیس جمهور ایران گفت: در رسانه های اجتماعی: “این یک معامله بین رژیم صهیونیستی [اسرائیل] و امریکا است. تعامل با فلسطینی ها است در دستور کار خود.”

“این یک طرح صلح اما یک طرح از تحمیل و تحریم” او ادامه داد.

فلسطینی ها به دنبال کرانه غربی و شرق بیت المقدس به عنوان بخشی از یک کشور مستقل فلسطینی ،

حل فعالیت

جامعه بین المللی در نظر هر دو سرزمین های اشغال می شود و تمام شهرک های غیر قانونی. اما برگ برنده دولت در یک استراحت از پیشینیان خود و بقیه جهان گرفته شده بسیار دوستانه رویکرد و در ماه نوامبر اعلام کرد آن را در نظر نمی شهرک های غیر قانونی.

لیبرال اسرائیلی گروه صلح اکنون به نام طرح “به عنوان جدا از واقعیت آن را به عنوان چشم نواز” و گفت: آن را نمی خواهد ثبات را به منطقه است.

“طرح چراغ سبز به اسرائیل برای ضمیمه جدا شهرک در ازای یک سوراخ فلسطین است عملی و نمی خواهد ثبات را” سازمان ” گفت: در بیانیه صادر شده پس از رئیس جمهور را اعلام.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارونه شده است دهه از سیاست خارجی توسط جانبداری بیشتر پرهیاهو با اسرائیل است. قبل از این بیانیه در شهرک دولت به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و تحت فشار قرار دادند جلوتر حرکت به سفارت ایالات متحده وجود دارد. او همچنین بسته فلسطینی دفاتر دیپلماتیک در واشنگتن و قطع کمک های مالی به فلسطینی ها کمک برنامه.

سیاست ثابت کرده اند در میان مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی و طرفدار اسرائیل و حامیان.

فلسطینی ها حاضر به حتی صحبت می کنند به تهمت و برای بسیاری از ماه گفته او مغرضانه به نفع اسرائیل است و آنها خواستار عرب نمایندگان به رد شنبه رویداد در کاخ سفید است.

“دیپلماسی نیاز به در واقع واقعا از شنیدن هر دو طرف و درک دقیقا آنچه آنها می خواهند, چه نیازهای خود هستند و تلاش به آمده تا با راه حل هایی که برای هر دو طرف گفت:” گلدنبرگ که در حال حاضر با این نسخهها کار کنم-با تشکر از مرکز امنیت نوین آمریکا.

“است که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است به انجام زمانی که شما در حال گفتگو با یک طرف.”

‘فلسطین برای فروش نیست’

هزاران نفر از فلسطینی ها اعتراض در شهر غزه پیش از اعلام.

معترضان سوخته تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو و مطرح بنر خواندن “فلسطین برای فروش نیست.”

تظاهر کنندگان فلسطینی سوزاندن یک پوستر به تصویر می کشد تهمت و اسرائیل نتانیاهو در اعتراض به آمریکا و صلح خاورمیانه طرح در رفح در جنوب غزه. (Ibraheem ابو مصطفی/فردا نیوز)

در این تجمع زنان غزه با حماس حاکمان ابراز نادر حمایت عباس از رقیب فتح و جنبش استقبال تماس خود را به صورت گسترده در نشست گروه های فلسطینی.

حماس اسلامی نظامی است که به دنبال نابودی اسرائیل کشف و ضبط غزه از نیروهای وفادار به محمود عباس در سال 2007. چندین تلاش برای آشتی دادن دو جناح شکست خورده اند که بسیاری می گویند ضعیف شده فلسطینی ها بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر