رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را رد کرد آمریکا در صلح خاورمیانه پیشنهاد, تماس, پیشنهاد یک “پنیر سوئیسی” دولت

محمود عباس ظاهر می شود قبل از اینکه شورای امنیت سازمان ملل با عصبانیت رد کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه پیشنهاد روز سه شنبه به عنوان هدیه به اسرائیل و غیر قابل قبول به فلسطینی ها است.

تکان دادن یک کپی از یک نقشه است که ایالات متحده در طرح پیش بینی برای راه حل دو کشور اسرائیل و فلسطین, عباس گفت: دولت حک شده برای فلسطینی ها شبیه تکه تکه “پنیر سوئیسی.”

در یک پتانسیل ملامت به مغلوب ساختن پیشی جستن طرح پیش نویس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل در حال گردش به اعضای شورای تونس و اندونزی را محکوم اسرائیل طرح به ضمیمه شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است.

اگر قرار به رای گیری, متن خواهد چهره خاص ایالات متحده وتو منعکس شده اما با این وجود برخی از اعضای’ نمایش کم نور از طرح صلح که تهمت نورد دو هفته پیش با هیاهو.

منتشر Jan. 28 تهمت را طرح خواهد رسمیت شناختن اسرائیل, اقتدار بیش از کرانه شهرک های یهودی نشین و نیاز به فلسطینی ها دیدار دشوار سری شرایط برای یک دولت با سرمایه خود را در بانک غرب ایجاد کرد در شرق بیت المقدس.

“این دولت است که آنها را به ما بدهد” گفت: عباس. “آن را مانند یک پنیر سوئیسی ، چه کسی در میان شما شرایط مشابه دولت و مشابه شرایط؟”

کرانه ایجاد کرد از al-Eizariya دیده می شود در پشت اسرائیل را مورد بحث مانع جدایی در حومه شرق اورشلیم ، (احمد Gharabli/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در سخنرانی خود در یک تجمع انتخاباتی در اسرائیل در شهر ” بت یام بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با رد این انتقاد و اشاره در امکان است که کشورهای عربی ممکن است سرگرم مغلوب ساختن پیشی جستن طرح حتی اگر فلسطینی ها نیست.

“این است که پنیر سوئیسی. این بهترین برنامه است که وجود دارد برای خاورمیانه برای دولت اسرائیل و فلسطینی ها بیش از حد” او گفت:, و اضافه کرد که این طرح “به رسمیت می شناسد و حقوق مردم اسرائیل که هر دو شما به طور مداوم امتناع از به رسمیت شناختن.”

عباس خواست تهمت به رد این طرح و به دنبال بازگشت به مذاکرات موجود بر اساس قطعنامه های سازمان ملل است که برای یک راه حل دو کشور بر اساس قبل از سال 1967 مرز خطوط. او رد سنتی آمریکا میانجیگری در حل و فصل درگیری ها و به نام برای یک کنفرانس بین المللی.

“آمریکا نمی تواند تنها به واسطه” او گفت:.

نشان می دهد خشونت آمیز تظاهرات می تواند شکستن عباس گفت: “این وضعیت می تواند از داخل منفجر شدن در هر لحظه…. ما نیاز به امید. لطفا این کار را نه امیدوارم که از ما دور است.” او بعدها گفت: اسرائیل را “توسل به تروریسم است.”

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را رد کرد انتقاد از آمریکا پیشنهاد طرح صلح و اشاره در امکان است که کشورهای عربی ممکن است سرگرم مغلوب ساختن پیشی جستن طرح حتی اگر فلسطینی ها نیست. (Ronen Zvulun/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار داشت: هدف بود برای پایان دادن به چندین دهه درگیری های خود را با طرح مورد علاقه اسرائیل تاکید توسط فلسطینی ها’ غیبت از خود در کاخ سفید اعلام با نتانیاهو در کنار او.

در حالی که وزرای خارجه اتحادیه عرب در سوریه ، 1 رد طرح سه خلیج فارس کشورهای عربی — عمان, بحرین و امارات متحده عربی — نشان داده شد در کاخ سفید اعلام, نشان می دهد که آنها ممکن است اولویت روابط با ایالات متحده و مشترک خصومت نسبت به ایران بیش از سنتی عرب و اتحاد است.

عباس گفت: معامله است نه یک همکاری بین المللی بلکه یک پیشنهاد از یک دولت پشتیبانی شده توسط دولت دیگر برای تحمیل شود و فلسطینی ها.

سفیر اسرائیل در سازمان ملل متحد دنی Danon متهم عباس بودن غیر واقعی و گفت: صلح امکان پذیر نخواهد بود در حالی که او همچنان در قدرت است.

یک Feb. 5-8 نظرسنجی انجام شده در کرانه غربی و نوار غزه با فلسطین, Centre for Policy و بررسی تحقیقات نشان داده که 94 درصد از فلسطینی ها رد طرح که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام “معامله قرن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>