نخست وزیر پاکستان می گوید ایالات متحده 'شهید' اسامه بن لادن

(اسلام آباد) — نخست وزیر پاکستان روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده "شهادت" به القاعده رهبر و مغز متفکر 9/11 حمل

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

(اسلام آباد) — نخست وزیر پاکستان روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده "شهادت" به القاعده رهبر و مغز متفکر 9/11 حملات, اسامه بن لادن, یک اصطلاح است که منعکس ظریف چاقو در واشنگتن به عنوان آن به طور عمده مورد استفاده برای محترم آمار و ارقام کشته شده در نبرد.

عمران خان تحویل چاقو در درهم و برهم بودجه سخنرانی در مجلس, حمله به پیشینیان خود را' سیاست خارجی و گفت که پاکستان در همکاری با ایالات متحده در جنگ با ترور یک اشتباه بود.

خان همچنین گفت واشنگتن با استفاده از زبان توهین آمیز علیه پاکستان سرزنش اسلام آباد برای آن شکست در افغانستان و بیشتر از همه — حاضر به ارسال به اسلام آباد از آن عملیات علیه بن لادن در سال 2011 قبل از انجام مهر و موم نیروی دریایی در شب حمله. عملیات ویژه نیروی swooped به پاکستان پادگان نظامی در شهر ابوت آباد در وسط شب در مارس 2, 2011, کشتن بن لادن و بسیاری از فعالان.

"ما طرفه با ایالات متحده در جنگ با ترور, اما آنها به اینجا آمدند و او را کشتند شهادت او و ... با استفاده از زبان توهین آمیز علیه ما (و) نه به ما اطلاع (حمله) با وجود این واقعیت است که ما از دست 70,000 مردم در جنگ با ترور" خان گفت: مجلس.

واشنگتن بارها متهم به پاکستان پناه دادن به طالبان و دادن پناهگاه امن به ترس از طالبان و شبکه حقانی, طالبان وابسته است که متهم شده است که برخی از عمده حملات در افغانستان در طول سال و اعلام کرد یک گروه تروریستی توسط ایالات متحده است. ایالات متحده Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش ادعا کرده است که شبکه حقانی اجرا شد توسط پاکستان برتر سازمان اطلاعات شناخته شده توسط آن مخفف ISI.

پاکستان با رد این اتهامات گفت: واشنگتن سرزنش پاکستان برای شکست عربستان را 150,000 سربازان به شکست طالبان که در حال حاضر در قویترین خود را پس از اینکه در سال 2001 سرنگون و حکومت و یا نگه داشتن نوسان در حدود 50 ٪ از افغانستان است.

"راه ما حمایت آمریکا در جنگ با ترور و توهین ما تا به حال به چهره در بازگشت ... آنها مقصر ما برای هر شکست در افغانستان است. آنها آشکارا برگزار شد ما مسئول چرا که آنها موفق نشدند در افغانستان" خان گفت.

پاکستان و عربستان سعودی و امارات متحده عربی تنها کشورهایی به رسمیت شناختن حکومت طالبان که تا به حال پناه بن لادن که او برنامه ریزی شده تروریست ها حملات خود را علیه آمریکا پس از 9/11 حملات پاکستان تبدیل شده و تبدیل به یک متحد ایالات متحده در برابر طالبان بودند سرنگون توسط ایالات متحده و ائتلاف در نوامبر 2011.

مخالفت مجلس خواجه محمد آصف ناودان خان برای فراخوانی بن لادن یک شهید گفت: القاعده ارشد آورده بود با تروریسم به پاکستان است.

"او (بن لادن) خراب کشور من است اما او (خان) است که در تماس تلفنی با شهید" گفت: Asif.

پس از مصرف بیش خان ادعا کرد که دولت او تا به تنظیم مجدد پاکستان-ایالات متحده آمریکا, ارتباط, بالا بردن آن را به یکی از احترام متقابل است, که او نیز اعتبار شخصی رابطه دوستانه او ساخته شده است با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

""هیچ کس توهین ما در حال حاضر گفت:" خان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب