پاکستان بازارهای گی با مشتریان به عنوان مستند محدودیت کاسته

بازار در سراسر پاکستان بودند پرتکاپو روز دوشنبه پس از باز کردن برای اولین بار در بیش از یک ماه به این کشور شروع به بلند کردن آن مستند با وجود افزایش میزان عفونت کروناویروس.

پاکستان هفته گذشته اعلام کرد که این امر آغاز یک مرحله به مرحله بلند کردن اجسام از آن مستند به دلیل اثر آن بر اقتصاد و فقیر نیروی کار است.

حمل و نقل عمومی همچنان بسته است اما کارخانه ها و دفاتر شده اند مجاز به ادامه عملیات. محدودیت در مسجد حضور و غیاب در حال حاضر برداشته شده است قبل از اینکه در هفته گذشته را اعلام.

“ما باز امروز بعد از تقریبا دو ماه; من تقریبا ورشکسته و بدهکار کارگران حقوق خود را گفت:” محمد ستار پوشاک صاحب مغازه در یکی از شلوغ ترین مناطق تجاری کراچی پاکستان بزرگترین شهر و پایتخت مالی.

مناطق اطراف بازارهای عمده فروشی در کراچی دیدم سنگین ترافیک و نیز جمعیت بزرگ در مراکز تجاری از مراکز استانی از لاهور و کویته.

ترافیک سنگین دیده می شود در کراچی دوشنبه پس از پاکستان آغاز شده و کاهش آن coronavirus مستند محدودیت. (اختر سومرو/فردا نیوز)

اما نشانه هایی وجود دارد که پاکستان شیوع شتاب گرفته است. از آن 667 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس حدود 200 ثبت شده طی هفته گذشته و با وجود تقریبا 31,000 تایید عفونت.

ترس نظام سلامت نمی تواند مقابله با افزایش

نخست وزیر عمران خان توجیه کاهش مستند گفت: “ما می دانیم که ما در حال انجام آن را در یک زمان هنگامی که ما [عفونت] منحنی بالا رفتن … اما آن در حال افزایش است که ما انتظار داشتند.”

اما او گفت که این ویروس می تواند اجرا از کنترل اگر مردم از اقدامات احتیاطی.

فیصل Subzwari رهبر یک حزب سیاسی متحد با خان توییتی سرخوردگی خود را با بسیاری از شهروندان: “اگر 99 درصد به 95 درصد از مغازه داران و خریداران هستند با پوشیدن ماسک چه نقطه از صحبت کردن در مورد دیگر اقدامات پیشگیرانه?”

فروشگاه های مردم از اصطبل در بازار در کراچی برای اولین بار در حدود دو ماه. (اختر سومرو/فردا نیوز)

بسیاری از پزشکان گفته اند که آنها از ترس وقوع خواهد شد جمع آوری سرعت در میان جمعیت بیش از 200 میلیون و پایمال کردن تلاش نظام سلامت است.

بازار نیز بسته بندی شده در پیشاور مرکز ایالت خیبر پختونخوا که ثبت 245 کشته و دارای بالاترین میزان مرگ و میر در کشور است.

“من باز فروشگاه من برای اولین بار امروز پس از قفل کردن آن در مارس 24” گفت: Ghousul اعظم و اضافه کرد که او تا به حال یک خانواده برای حمایت از. “بهتر است به مردن از coronavirus چون من نمی تواند زنده ماندن در خانه نشسته است.”

مدارس و مراکز خرید بزرگ باقی می ماند بسته به حال و بازار را در ابتدا اجازه داده می شود به این عمل فقط تا 5 بعد از ظهر

اما با مسلمان تعطیلات عید آینده در دو هفته جمعیت به احتمال زیاد به افزایش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>