پاکستان افسر پلیس اختصاص داده شده به همراهی تیم واکسیناسیون فلج اطفال کشته در بمب گذاری

(پشاور) — یک بمب گذاری کنار جاده ای هدفمند یک خودروی پلیس در شمال غربی پاکستان در روز سه شنبه کشته شدن یک پلیس و زخمی شدن سه نفر دیگر, مقامات گفت. پلیس قرار گرفتند به همراهی سلامت کارگران در طول یک ضد کمپین واکسیناسیون فلج اطفال در منطقه است.

هیچ کس بلافاصله مسئولیت این بمب گذاری در Kolachi یک شهر در خیبر پختونخوا استان که هم مرز افغانستان است. پاکستان به طور منظم انجام ضد فلج اطفال درایوهای با وجود حملات و تهدیدات طالبان ادعا می کنند که کمپین یک توطئه غربی برای استریل کردن کودکان است.

نیروهای امنیتی پاکستان بودند جستجوی منطقه برای حمله گفت: پلیس رسمی وحید خان. بدون فلج اطفال کارگران در حال سفر بودند با پلیس در زمان بمباران ،

حملات بر ضد فلج اطفال مبارزات افزایش در سال های پس از آیات است که جعلی هپاتيت مبارزات انتخاباتی مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک نیرنگ توسط سازمان سیا در شکار برای القاعده به رهبری اسامه بن لادن که کشته شد توسط کماندوهای آمریکا در سال 2011 در پاکستان است.

آخرین حمله پس از پاکستان در روز دوشنبه راه اندازی شد سه روز در سراسر کشور واکسیناسیون علیه بیماری فلج کننده.

پاکستان و افغانستان و نیجریه تنها سه کشور در جهان است که فلج اطفال هنوز بومی. پاکستان امیدوار بود تا کشور را فلج اطفال در سال 2018 اما موفق به دیدار با این هدف به دلیل افزایش ناگهانی در موارد فلج اطفال. از ژانویه 17 موارد جدید فلج اطفال گزارش شده در پاکستان است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>