پاکستان سقوط هواپیما در محله شلوغ در نزدیکی فرودگاه کراچی

آخرین:

  • پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری را فراهم می کند به روز رسانی آمار و ارقام در تعداد زیادی از مردم در هیئت مدیره تغییر از گزارش اولیه از 107 به 91 مسافر و هفت خدمه.
  • کراچی شهردار می گوید همه در هیئت مدیره درگذشت اما unnamed هواپیمایی مقامات و مطبوعات محلی گزارش وجود دارد بازماندگان.
  • اتاوا آگاه نیست هر کانادایی در پرواز است.

یک jetliner حمل 98 مردم سقوط کرد روز شنبه در یک محله شلوغ در نزدیکی فرودگاه در پاکستان در شهر بندری کراچی پس از آشکار خرابی موتور در هنگام فرود.

مقامات گفته بودند حداقل سه بازماندگان از هواپیما و از آن ناشناخته بود چگونه بسیاری از مردم بر روی زمین صدمه دیده بودند با حداقل پنج خانه نابود شده است.

خلبان خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز 8303 شنیده شد انتقال یک میدی به این برج در مدت کوتاهی قبل از سقوط هواپیمای ایرباس A320 که پرواز از لاهور به کراچی. تصویری در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن جت پرواز کم بیش از یک منطقه مسکونی با شعله های آتش تیراندازی از یکی از موتورهای آن.

هواپیما آمد به استراحت در حدود 2:39 p. m. در یک کوچه باریک در فقیر و متراکم مسکونی در منطقه شناخته شده به عنوان مدل مستعمره بین خانه شکست بال خود را. پلیس در ماسک محافظ تلاش برای پاک کردن دور جمعیت در میان دود و گرد و غبار تا آمبولانس و کامیون های آتش نشانی می تواند حرکت کند می تواند از طریق دریافت کنید.

به عنوان تاریکی حل و فصل بیش از محل سقوط, سیل چراغ روشن خرابه که در آن خدمه هنوز دوره نقاهت بدن. قابل حمل سردخانه راه اندازی شد.

سه مسافر جان سالم به در برد گفت: Meeran یوسف, Sindh استانی وزارت بهداشت سخنگو.

حداقل سه نفر در زمین مجروح شدند.

نخست وزیر پاکستان عمران خان در توئیتر خود نوشت: “شوکه & متاثر شده بودند سقوط … فوری پرس و جو خواهد نهاد. دعا و تسلیت به خانواده متوفی.”

رهبران جهان ابراز تسلیت از جمله نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و نارندرا نخست وزیر هند.

امور جهانی کانادا گفت: آن آگاه نیست هر شهروندان کانادا تحت تاثیر سقوط.

1 هفته از پروازهای داخلی پس از مستند

پاکستان تا به حال از سر گرفته پروازهای داخلی در اوایل این هفته پیش از عید-al فطر تعطیلات به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان است. پاکستان شده است در سراسر کشور مستند از اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus, با, جنوب, سند که کراچی پایتخت این کانون عفونت ویروس.

ایستگاه های تلویزیونی محلی گزارش داد که سه نفر در ردیف اول نشسته از هواپیما جان سالم به در برد و نشان داد که تصویری از یک مرد بر روی یک برانکارد آنها شناسایی به عنوان ظفر مسعود رئیس بانک مرکزی پنجاب. آنها گزارش کردند که حداقل 11 اجساد بدست آمده از محل سقوط.

سازمان دیده بان | خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط هواپیما در کراچی پاکستان:

شاهدان گزارش دیدن هواپیما دایره فرودگاه سه بار قبل از توفنده به یک محله فقیر آن را به عنوان تلاش برای زمین. 0:59

انتقال از خلبان نهایی ارز با کنترل ترافیک هوایی, ارسال شده در وب سایت LiveATC.net نشان داد او شکست خورده بود به زمین و چرخش به اطراف را یکی دیگر از تلاش.

“ما از اقدام مستقیم آقا — ما از دست داده اند موتور” یک خلبان گفت.

“تایید تلاش خود را در شکم” کنترل ترافیک هوایی گفت: ارائه یک باند.

“آقا — میدی, میدی, میدی, میدی پاکستان 8303” خلبان گفت: قبل از انتقال به پایان رسید.

هواپیما دور چند بار: شاهد

شاهدان گفت: Airbus A320 به نظر می رسد به تلاش برای زمین دو یا سه بار قبل از توفنده در یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی.

یکی از ساکنان منطقه عبدالرحمن گفت: او را دیدم هواپیما دایره حداقل سه بار ظاهر می شود سعی کنید به زمین قبل از آن سقوط کرد به چندین خانه.

(CBC)

پاکستان مقامات گفت: این هواپیما تا به حال 91 مسافر و هفت خدمه در هیئت مدیره تجدید نظر زودتر از اظهارات مقامات فرودگاه. این فرودگاه در لاهور که در آن خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سرچشمه در روز جمعه در ابتدا گفت كه 107 نفر در هیئت مدیره. یک سخنگوی پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به اختلاف به سردرگمی در زمان پس از سقوط.

ایرباس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد سقوط. پرواز از شمال شرقی شهر لاهور به طور معمول طول می کشد حدود یک ساعت و نیم.

Airworthiness اسناد و مدارک نشان داد که هواپیما آخرین دریافت در دولت بررسی Nov. 1, 2019. PIA ارشد مهندس امضا گواهی نامه جداگانه ای در آوریل 28, گفته, تمام, تعمیر و نگهداری انجام شده است. آن گفت: “این هواپیما به طور کامل airworthy و با تمام ایمنی” استاندارد.

مالکیت سوابق ایرباس A320 نشان داد China Eastern Airlines پرواز هواپیما از سال 2004 تا 2014. این هواپیما سپس وارد PIA ناوگان اجاره از جنرال الکتریک سرمایه خدمات حمل و نقل هوایی.

پری Bradley سخنگوی جنرال الکتریک گفت: این شرکت بود “آگاه گزارش از حادثه و از نزدیک نظارت بر وضعیت.”

هواپیما وارد شده 47,100 ساعت پرواز و 25,860 پروازهای روز جمعه با توجه به آمار و ارقام از ایرباس.

مردان پیاده روی در باقی مانده در محل مسافر سقوط هواپیما. شهردار کراچی می گوید تاکنون اجساد مسافران یا خدمه هر چند پس از آن گزارش ها حاکی از وجود برخی از بازماندگان. (اختر سومرو/فردا نیوز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>