پاکستان سقوط هواپیما در شلوغ کراچی محله کشته شدن ده ها تن

آخرین:

  • اتاوا آگاه نیست هر کانادایی در پرواز است.
  • ده ها تن از اجساد تا کنون.
  • حداقل 2 تصادف جان سالم به در برد.
  • هواپیما با ظرفیت 180 حامل 91 مسافر و 7 خدمه.

یک jetliner حمل 98 مردم سقوط کرد روز شنبه در یک محله شلوغ در نزدیکی فرودگاه در پاکستان در شهر بندری کراچی پس از آشکار خرابی موتور در هنگام فرود.

مقامات گفته بودند حداقل دو تن از بازماندگان این هواپیما که از آن ناشناخته بود چگونه بسیاری از مردم بر روی زمین صدمه دیده شد که حداقل پنج خانه تخریب شد.

به عنوان تاریکی حل و فصل بیش از تصادف, سایت نور افکن روشن خرابه که در آن خدمه هنوز دوره نقاهت بدن. قابل حمل سردخانه راه اندازی شد.

حداقل 57 بدن کشف شد, وزارت بهداشت و درمان گفت: مقامات و خطوط هوایی بین المللی پاکستان رئیس Arshad ملک گفت: پیدا کردن تمام مرده می تواند دو تا سه روز.

حداقل دو نفر سرنشین جان سالم به در برد با توجه به سند سلامت استان بخش تجدید نظر در یک بیانیه های قبلی که سه زنده بودند.

نخست وزیر پاکستان عمران خان در توئیتر خود نوشت: “شوکه & متاثر شده بودند سقوط … فوری پرس و جو خواهد نهاد. دعا و تسلیت به خانواده متوفی.”

رهبران جهان ابراز تسلیت از جمله نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و نارندرا نخست وزیر هند.

امور جهانی کانادا گفت: آن آگاه نیست هر شهروندان کانادا تحت تاثیر سقوط.

خلبان خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز 8303 شنیده شد انتقال یک میدی به این برج در مدت کوتاهی قبل از سقوط هواپیمای ایرباس A320 که پرواز از لاهور به کراچی. تصویری در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن جت پرواز کم بیش از یک منطقه مسکونی با شعله های آتش تیراندازی از یکی از موتورهای آن.

هواپیما آمد به استراحت در حدود 2:39 p. m. به وقت محلی بین خانه شکست بال خود را در یک کوچه باریک در فقیر و متراکم مسکونی در منطقه شناخته شده به عنوان مدل مستعمره. پلیس در ماسک محافظ تلاش برای پاک کردن دور جمعیت در میان دود و گرد و غبار تا آمبولانس و کامیون های آتش نشانی می تواند از طریق دریافت کنید.

1 هفته از پروازهای داخلی پس از مستند

پاکستان تا به حال از سر گرفته پروازهای داخلی در اوایل این هفته پیش از عید-al فطر تعطیلات به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان است. پاکستان شده است در سراسر کشور مستند از اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus, با, جنوب, سند که کراچی پایتخت این کانون عفونت ویروس.

سازمان دیده بان | خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط هواپیما در کراچی پاکستان:

شاهدان گزارش دیدن هواپیما دایره فرودگاه سه بار قبل از توفنده به یک محله فقیر آن را به عنوان تلاش برای زمین. 0:59

انتقال از خلبان نهایی ارز با کنترل ترافیک هوایی, ارسال شده در وب سایت LiveATC.net نشان داد او شکست خورده بود به زمین و چرخش به اطراف را یکی دیگر از تلاش.

“ما از اقدام مستقیم آقا — ما از دست داده اند موتور” یک خلبان گفت.

“تایید تلاش خود را در شکم” کنترل ترافیک هوایی گفت: ارائه یک باند.

“آقا — میدی, میدی, میدی, میدی پاکستان 8303” خلبان گفت: قبل از انتقال به پایان رسید.

هواپیما دور چند بار: شاهد

شاهدان گفت: Airbus A320 به نظر می رسد به تلاش برای زمین دو یا سه بار قبل از توفنده در یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی.

یکی از ساکنان منطقه عبدالرحمن گفت: او را دیدم هواپیما دایره حداقل سه بار ظاهر می شود سعی کنید به زمین قبل از آن سقوط کرد به چندین خانه.

(CBC)

پاکستان مقامات گفت: این هواپیما تا به حال 91 مسافر و هفت خدمه در هیئت مدیره تجدید نظر زودتر از اظهارات مقامات فرودگاه. این فرودگاه در لاهور که در آن خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سرچشمه در روز جمعه در ابتدا گفت كه 107 نفر در هیئت مدیره. یک سخنگوی پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به اختلاف به سردرگمی در زمان پس از سقوط.

در یک بیانیه صادر جمعه ایرباس گفت: “افکار هستند با کسانی که تحت تاثیر” توسط تصادف و تایید آن است که “ارائه کمک به بررسی است.”

پرواز از شمال شرقی شهر لاهور به طور معمول طول می کشد حدود یک ساعت و نیم.

Airworthiness اسناد و مدارک نشان داد که هواپیما آخرین دریافت در دولت بررسی Nov. 1, 2019. PIA ارشد مهندس امضا گواهی نامه جداگانه ای در آوریل 28, گفته, تمام, تعمیر و نگهداری انجام شده است. آن گفت: “این هواپیما به طور کامل airworthy و با تمام ایمنی” استاندارد.

مالکیت سوابق ایرباس A320 نشان داد China Eastern Airlines پرواز هواپیما از سال 2004 تا 2014. این هواپیما سپس وارد PIA ناوگان اجاره از جنرال الکتریک سرمایه خدمات حمل و نقل هوایی.

پری Bradley سخنگوی جنرال الکتریک گفت: این شرکت بود “آگاه گزارش از حادثه و از نزدیک نظارت بر وضعیت.”

هواپیما وارد شده 47,100 ساعت پرواز و 25,860 پروازهای روز جمعه با توجه به آمار و ارقام از ایرباس.

مردان پیاده روی در باقی مانده در محل مسافر سقوط هواپیما. شهردار کراچی می گوید تاکنون اجساد مسافران یا خدمه هر چند پس از آن گزارش ها حاکی از وجود برخی از بازماندگان. (اختر سومرو/فردا نیوز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>