پاکستان وضعیت فوق العاده اعلام شد بیش از ملخ swarms

نخست وزیر عمران خان اعلام کرد اضطراری برای حفاظت از محصولات کشاورزی و کمک به کشاورزان است. دولت پاکستان گفت: این بدترین هجوم ملخ در بیش از دو دهه.

دولت پاکستان اعلام کرد یک ملی اضطراری در روز شنبه در پاسخ به swarms از بیابان ملخ در بخش شرقی این کشور است.

نخست وزیر عمران خان ساخته اضطراری اعلام پس از جلسه دولت در این وضعیت در روز جمعه.

“ما رو به بدترین هجوم ملخ در بیش از دو دهه و تصمیم به اعلام اضطراری ملی را برای مقابله با تهدید” وزیر اطلاعات Firdous عاشق Awan گفت: در روز شنبه.

بیابان ملخ — large گیاه خوار که شبیه ملخ — وارد پاکستان از ایران در ماه ژوئن و در حال حاضر ویران پنبه و گندم و ذرت و دیگر محصولات کشاورزی می باشد.

ادامه مطلب: شرق آفریقا: چرا ملخ بسیار مخرب?

Map of locus locations

شرایط آب و هوایی مطلوب و با تاخیر پاسخ دولت کمک کرده اند ملخ نژاد و حمله به مناطق زراعی.

پتانسیل خود را برای کشتار در مقیاس بزرگ است که افزایش ترس از ناامنی غذایی.

ملی امنیت غذایی وزیر مخدوم Khusro بختیار گفت: ملخ swarms شد و در حال حاضر در پاکستان-هند مرز در اطراف Cholistan و قبلا در سند و بلوچستان پاکستان روزنامه داون گزارش شده است.

“ملخ حمله بی سابقه و نگران کننده” بختیار گفت که پاکستان به نمایندگان مجلس در یک جلسه در روز جمعه.

“اقدام گرفته شده است در برابر حشرات بیش از 0.3 میلیون هکتار (121,400 هکتار) و هوایی اسپری انجام شد 20,000 هکتار” او به نقل از به نقل از روزنامه پاکستانی اکسپرس تریبون. “دولت های منطقه داوطلبانه سازمان های بخش حمل و نقل هوایی و نیروهای مسلح قرار داده و به عمل به مبارزه با حمله و نجات, محصولات,” او اضافه شده است.

نخست وزیر عمران خان متعهد به مقابله با این موضوع اضافه کرد که حمایت از کشاورزی و کشاورزان شد دولت در اولویت است.

“دولت فدرال را به تمام اقدامات ممکن و فراهم کردن امکانات مورد نیاز برای محافظت از محصولات کشاورزی از هر گونه خطر احتمالی با تمرکز ویژه بر روی خطر ملخ” خان گفت: با توجه به سحر.

آخرین بار پاکستان را دیدم یک تهدید جدی از ملخ بود و در سال 1993. در حال حاضر ملخ swarms مؤثر هستند همسایه هند و کشورهای شرق آفریقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر