صاحب میامی هرالد کانزاس سیتی استار و 28 سایر روزنامه ها به دنبال ورشکستگی حفاظت

ناشر از میامی هرالد کانزاس سیتی استار و ده ها تن از دیگر روزنامه ها در سراسر ایالات متحده است تشکیل پرونده برای ورشکستگی حمایت می کند.

مک کلاچی Co.’s 30 اتاق های خبر, از جمله شارلوت آبزرور اخبار و آبزرور در رالی و Star-Telegram در فورت ورث ادامه خواهد داد به کار به طور معمول به عنوان.ناشر reorganizes تحت فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند.

ناشر ریشه های تاریخ به سال 1857 هنگامی که آن را شروع به انتشار چهار صفحه کاغذ در ساکرامنتو کالیفرنیا پس از کالیفرنیا عجله طلا. که کاغذ شد ساکرامنتو زنبور عسل.

مک کلاچی است دریافت 50 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی از chris cotillo اعتباری کسب و کار. که همراه با عادی جریان های نقد عملیاتی ارائه خواهد شد به اندازه کافی پول نقد برای شرکت هنوز مستقر در ساکرامنتو به ادامه به عملکرد.

“زمانی که رسانه های محلی رنج می برد در مواجهه با چالش های صنعت جوامع رنج می برند: قطبش رشد مدنی اتصالات نزاع و افزایش هزینه های استقراض برای دولت های محلی” گفت: مدیر عامل کریگ Forman. “ما در حال حرکت با سرعت و تمرکز به نفع همه سهامداران ما و جوامع ما است.”

مک کلاچی انتظار سه ماهه چهارم درآمد $183.9 میلیون پایین 14 درصد از سال قبل است. آن 2019 درآمد پیش بینی شده است به پایین 12.1 درصد از سال قبل است. این بدان معنی است که ناشر درآمد را تضعیف برای شش سال متوالی.

این شرکت انتظار دارد به جلو و فهرست خود را از بازار بورس نیویورک به عنوان شرکت عموم معامله و خصوصی بروید.

مک کلاچی رنج می برد به عنوان خوانندگان بدهد تا سنتی اشتراک و دریافت اخبار آنلاین و مانند دیگر ناشران آن را سعی کردم به دنبال آنها وجود دارد.

دیجیتال-تنها اشتراک که با افزایش تقریبا 50 درصد در سال بیش از سال, مک کلاچی گفت و اشتراک در حال حاضر تقریبا به طور مساوی و متعادل بین کل مخاطبان و درآمد حاصل از تبلیغات دیجیتال حسابداری برای 40 درصد از کسانی که درآمد و در حال رشد است. این شرکت با بیش از 200,000 دیجیتال-تنها مشترکین و بیش از 500,000 پرداخت دیجیتال روابط مشتری.

“مک کلاچی باقی می ماند قوی عامل شرکت با یک تعهد پایدار به مستقل روزنامه نگاری است که دهانه پنج نسل از خانواده من” گفت: رئیس کوین مک کلاچی بزرگ-بزرگ نوه بنیانگذار شرکت جیمز مک کلاچی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>