بیش از 100 ، 000 فلامینگو گزارش فرود در بمبئی میان هند سخت Coronavirus مستند

یکs مردم در سراسر جهان اقامت در داخل برای مبارزه با گسترش coronavirus حیوانات وحشی شروع به لذت بردن از تازه کشف شده فضا. که به نظر می رسد آنچه اتفاق افتاده در منطقه شهری در بمبئی هند که در آن شکستن رکورد تعداد فلامینگو مهاجرت کرده اند, نقاشی, تالاب صورتی با توجه به محلی گزارش.

بمبئی تاریخ طبیعی جامعه (BNHS) تخمین می زند که حدود 25 درصد بیشتر فلامینگو مهاجرت کرده اند به این منطقه نسبت به سال گذشته به احتمال زیاد ناشی از کاهش فعالیت های انسانی هندوستان تایمز گزارش. این علم بار محاسبه حدود 150,000 فلامینگو را به این منطقه می آیند.

هند بوده و تحت سخت مستند از تاریخ 25 مارس که مورد نیاز بیش از یک میلیارد نفر از مردم به ماندن در خانه و شاتر اما خدمات ضروری در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. در تاریخ 1 مه دولت هند تمدید مستند از طریق مارس 18.

فلامینگو به طور معمول مهاجرت به تالاب های این منطقه شهری بمبئی از ماه نوامبر تا ماه مه Rhul Khot, معاون مدیر BNHS گفت: بار. اما امسال مستند “است و به این پرندگان صلح برای roosting بدون اختلال در تلاش خود را برای به دست آوردن مواد غذایی و به طور کلی تشویق زیستگاه” دیپاک Apte, مدیر BNHS توضیح داد: در هر بار. او افزود که این افزایش نیز به احتمال زیاد به پرورش موفق فصل دو سال پیش و همچنین تخریب تالاب ها در هند شرقی ساحل است که می تواند با فشار دادن پرندگان به بمبئی منطقه در هر زمان.

Khot نیز گفت: زمان آن است که افزایش در “داخلی فاضلاب” از مردم ماندن در خانه در طول مستند “کمک می کند دست نخورده تشکیل پلانکتون جلبک ها و microbenthos سازند که به شکل مواد غذایی برای فلامینگو و سایر پرندگان تالاب.”

به عنوان coronavirus همه گیر است ادامه داد: حیوانات خال خال شده است در سراسر جهان و در مکان هایی که معمولا توسط انسان است. سی ان ان گزارش می دهد که دلفین ها شنا در هند گنگ رودخانه برای اولین بار در سال و صدها میمون “فرود” در دهلی نو به عنوان شهر همچنان تحت مستند. خانمها بالغ شد بنا به گزارش خال خال تکاپو خیابان های سانتیاگو, شیلی, در مارس; وحشی بز کشمیری meandered طریق در شهر للندودنو ولز در ماه مارس است.

“ساکنان cooped در خانه و هزینه های خود را صبح و شب در بالکن گرفتن عکس و فیلم از این آرامش پرندگان” Sunil Agarwal ساکن Seawoods در Navi Mumbai گفت: این بار در مورد فلامینگو. این مستند را حداقل بی درنگ مردم را به تمرکز بر آنچه که در اطراف آنها است که آنها مصرف شده برای اعطا و امیدوارم این سایت اعلام خواهد شد یک فلامینگو محراب به زودی.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>