بیش از 1000 اتهام اوراکل کارکنان با امضای یک طومار خواستار بنیانگذار لری الیسون انصراف از مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع آوری کمک

Oracle مؤسس و CTO لری الیسون تصمیم به پرتاب یک جمع آوری کمک برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا خشم برخی از کارکنان خود را. به طوری که آنها را به اتهام راه اندازی یک Change.org طومار خواستار او لغو Feb. 19 رویداد و خواسته اند دیگر Oracle کارکنان به ثبت نام.

این طومار برای اولین بار گزارش شده توسط Vox راه اندازی شده در روز جمعه و تا کنون بیش از 1000 امضا از اتهام کارکنان. (کامپیوتر تکنولوژی شرکت استخدام در اطراف 136,000 مردم در سراسر جهان).

آن را می پرسد شرکت رهبری به “[ایستاده] در برابر الیسون آسیب رساندن ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” و می گوید: حمایت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن “نه تأیید اوراکل ارزش های اصلی از تنوع شمول و اخلاقی انجام کسب و کار.”

“به عنوان Oracle کارکنان ما باید نگه رهبران ما پاسخگو برای حفظ خود مسئولیت های اخلاقی” این دادخواست که هر کسی می تواند ثبت نام همچنان ادامه دارد. “الیسون حمایت مالی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خطر می اندازد رفاه زنان مهاجران جوامع رنگ, محیط زیست, LGBTQ و ترانس جوامع افراد معلول و کارگران در همه جا.”

اوراکل بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

الیسون است به ارزش بیش از $69 میلیارد و پنجمین فرد ثروتمند در ایالات متحده با توجه به فوربس. خورشید صحرا گزارش می دهد که در الیسون آینده جمع آوری کمک برای $100,000 مهمان می تواند با پیوستن به تفرج گلف و گرفتن یک عکس با رئیس جمهور. برای $250,000 مهمان همچنین می توانید گزارش پیوستن به یک میز گرد.

“این سیگنال آنچه من و بسیاری دیگر همیشه ترسید” اوراکل کارمند عزاداری Vox. “فرهنگی Oracle است که این نوع از جایی که شما می خواهید کار با بسیاری از مردم دوست داشتنی که شما به اشتراک گذاری مشترک آرمان با, اما این آرمان باید در سمت چپ درب در خدمات این شرکت است.” Vox گزارش می دهد که در پنج زمان و یکی از کارکنان سابق توصیف “متلاطم و نا امیدی در اوراکل در روز پنج شنبه.” برخی از کارکنان شروع به شل کردن کانال و اضافه شده لینک به این طومار به امضای ایمیل با توجه به بورسی.

دادخواست نمایشگاه چگونه رئیس جمهور باقی مانده است عمیقا منفور در دره سیلیکون اگر چه او در ادامه به بی سر و صدا جمع آوری پول از یک گروه را انتخاب کنید از اهداکنندگان ثروتمند. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که تهمت برگزار شد جمع آوری کمک در پالو آلتو در ماه سپتامبر; بلیط گزارش هزینه تا $100,000 در زن و شوهر و برگزار شد در یک محل مخفی. مدیر عامل شرکت اوراکل Safra Catz همچنین خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم تصمیم گیری که منجر اوراکل ارشد اجرایی جورج Polisner به استعفا در سال 2016.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>