خشم مانت پس از تلفن همراه رئال سطوح Ahmaud Arbery به تیراندازی منجر به مرگ در گرجستان, اما هیچ مظنون متهم شده اند. در اینجا آنچه که در

یک گرجستان دادستان به نام برای هیئت منصفه در رسیدگی به تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه مرد که کشته شد پس از تعقیب بودن توسط دو مرد سفید در ماه فوریه در حالی که در حال اجرا در یک محله مسکونی در خارج از نیوبرانزویک, شهرستان در این ایالت جنوب شرقی ساحل.

“پس از بررسی دقیق شواهد و مدارک ارائه شده” تام داردن دادستان منطقه از گرجستان اطلس قضایی دادگاه در بیانیه ای گفت: “من مطمئن هستم در اين مورد بايد ارائه شده به هیئت منصفه از Glynn شهرستان برای بررسی اتهامات جنایی.”

Arbery را واندا کوپر گفت: او پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال مشغول به کار بود به برق را در مصاحبه با پخش محلی خروجی First Coast News. در یک مورد که در آن چند پاسخ را به عنوان و در عین حال ارائه شده کوپر گفت: او به دنبال عدالت است.

“من احساس بسیار دلسرد, در این نقطه,” او گفت:. “من فقط فکر می کنم در مورد چگونه آنها می تواند اجازه می دهد این دو مرد را به کشتن پسر من و نه دستگیر می شود. این چیزی است که من نمی توانند درک کنند.”

طرفداران نیز با بیان زنگ بیش از راه عکسبرداری شده است به کار گرفته شده توسط پلیس و عدم اتهامات جنایی تا کنون علیه مهاجمان خود را. خشم فوران پس از اخلال تصویری پدید آمده سهشنبه در رسانه های اجتماعی ظاهر می شود برای نشان دادن خشونت و به ظاهر بی دلیل شرایط اطراف Arbery مرگ است.

نه Durden و نه Glynn اداره پلیس شهرستان در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد این ویدیو صحت. لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده گفت: در بیانیه ای که خانواده دیدم این ویدئو برای اولین بار پس از آن نوشته شده بود حاضر با وجود ساخت “درخواست های متعدد” به اجرای قانون برای دسترسی به فیلم.

با توجه به مریت پلیس باید به حال این فیلم از فوریه. 23 روز Arbery کشته شد. روشن نیست که چرا این فیلم را به اشتراک گذاشته نشده بود با خانواده و یا منتشر شده قبل از سه شنبه.

“این است که قتل” مریت گفت.

چه اتفاقی افتاد به Ahmaud Arbery?

فیلم گرفته شده توسط یک ناشناس شاهد در یک وسیله نقلیه در حال رانده پشت Arbery نشان می دهد او را به عنوان او رفتن در امتداد یک جاده دو خط در فوریه. 23. جلوتر یک وانت سفید رنگ پارک شده است با یک مرد ایستاده در تخت کامیون و دیگری ایستاده سمت راننده است.

Arbery دیده می شود در حال اجرا به سمت کامیون را به سمت راست و سپس او veers در داخل و خارج از دوربین قاب. یک گلوله حلقه ، Arbery است و پس از آن دیده می شود ورود به یک مبارزه با یک مرد که به نظر می رسد برای نگه داشتن یک تفنگ. یکی دیگر از شات سپس حلقه; Arbery به ضرب گلوله کشته شد حداقل دو بار قبل از او کاهش یافت و به پیاده رو.

یک حادثه گزارش از Glynn اداره پلیس شهرستان به دست آمده توسط نیویورک تایمز شناسایی گرگوری McMichael, 64, و پسرش, سفر McMichael, 34 به عنوان دو مرد که دنبال Arbery هر چند آنها بلافاصله قابل شناسایی در فیلم. این گزارش شامل یک سری از نقل قول از گرگوری McMichael که شناخته شده است به عنوان شاهد.

گرگوری McMichael گفت: او را دیدم Arbery اجرا شده توسط حیاط جلویی خود و هشدار پسرش با توجه به گزارش پلیس — او می گوید: آنها فکر می کردند او شبیه یک مظنون پشت اخیر نمیتوانیم در محله. هر دو مردان و سپس برداشت سلاح و اقدام به دنبال Arbery در وانت. پس از یک تعقیب و گریز مردان کشیده در کنار Arbery و فریاد زد او را به توقف McMichael ادعا و تراویس McMichael از وسیله نقلیه با یک تفنگ ساچمهای. گرگوری McMichael ادعا که Arbery سپس حمله تراویس و که مردان شروع به مبارزه بیش از این سلاح قبل از هر گونه از کار اخراج شدند عکس— یک ادعا که به نظر می رسد در تناقض با این فیلم ظاهر می شود برای نشان دادن Arbery تنها شروع به دست و پنجه نرم کردن با یک مرد پس از ضربه اول است.

این افسر پلیس که در ثبت این گزارش گفت: صحنه جرم بود و بعد تبدیل به Glynn شهرستان Criminal Investigative را بدست آورد. آن را بلافاصله روشن نیست اگر کسی که فیلم برداری این ویدئو ارائه یک بیانیه است.

شماره تلفن های ارائه شده برای گرگوری و تراویس McMichael به نظر می رسد به طور قطع در روز چهارشنبه. یک سخنگوی Glynn اداره پلیس شهرستان بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

Arbery اعضای خانواده می گویند او به احتمال زیاد برای تنه زدن و که او مسئول هر گونه نمیتوانیم.

“Arbery به حال مرتکب هیچ جرم و هیچ دلیلی برای این مردان به باور آنها تا به حال حق را به متوقف کردن او را با سلاح و یا به استفاده از نیروی مرگبار در پیشبرد غیر قانونی خود اقدام به توقف” مریت در بیانیه ای گفت.

آنچه اتفاق افتاده است با تحقیقات به Arbery مرگ?

هیچ کس دستگیر شده و یا متهم در ارتباط Arbery مرگ است. مریت به نام ” گرگوری و تراویس McMichael (که شناخته شده است به عنوان یک “مظنون” در این حادثه گزارش) انجام گرفته است بازداشت کرده است.

“این Glynn اداره پلیس شهرستان دارای اقتدار قانونی و ضروری به بازداشت امروز در انتظار ارائه این پرونده به هیات منصفه” او در بیانیه ای گفت. “این مردان باید به زندان در انتظار آنها کیفرخواست.”

Durden گفت: یک Glynn شهرستان هیئت منصفه باید تصمیم در مورد اینکه آیا اتهامات جنایی آورده شود باید در این مورد. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس, اما, grand داوران ممنوع از ملاقات از طریق ژوئن 12.

“من هیچ کنترل بیش از این تعلیق با توجه به همه گیر; اما من قصد دارم در حال حاضر در مورد به بعد در دسترس هیئت منصفه در Glynn شهرستان” Durden در بیانیه ای گفت. گرجستان اداره تحقیقات کمک می کند که در تحقیقات جنایی گفت: سه شنبه شب که Durden درخواست کرده بود آن را به نگاه به Arbery مرگ است.

با اجرای قانون در این مورد نیز به نظر می رسد برای به تعویق افتاده اند به دلیل تکرار و تضاد منافع است. دو دادستان در ابتدا اختصاص داده شده برای نظارت بر مورد در هر حال به recuse خود را با توجه به حرفه ای اتصالات به گرگوری McMichael که قبلا به عنوان یک محقق برای Brunswick دفتر دادستان منطقه و به عنوان یک افسر برای Glynn اداره پلیس شهرستان.

به گفته نیویورک تایمز گزارش یکی از دادستان George E. Barnhill که قبلا اختصاص داده شده به بررسی این مورد گفت: پلیس مردانی که تعقیب Arbery بودند اقدام مطابق با گرجستان دفاع از خود و شهروند بازداشت اساسنامه. Barnhill بعد recused خود را از مورد به این دلیل که پسر قبلا با گرگوری McMichael.

رسیده از نظر Barnhill نیست به طور مستقیم در آدرس بار‘ گزارش. “این امر می تواند بسیار نامناسب برای این کار به هر گونه اظهار نظر عمومی در مورد این مورد,” او نوشت: در یک ایمیل به زمان. “مردم نیاز به اجازه آمریکا سیستم عدالت کیفری کار می کنند. پس از آن است که تکمیل همه حقایق و شواهد در دسترس خواهد بود برای عموم به بررسی.”

نیوبرانزویک قضایی مدار دادستان منطقه Jackie Johnson نیز تا به حال برای جلوگیری از نظارت مورد به دلیل تضاد منافع بیش از قبل حرفه ای ارتباط با گرگوری McMichael با توجه به آسوشیتد پرس.

آنچه را که فعالان و Arbery خانواده گفت ؟

Arbery مرگ و پس از آن عدم اقدام از اجرای قانون باعث شده است تا اعتراض مدنی فعالان حقوق که در حال فشار دادن برای رسیدگی به این پرونده و همچنین برای McMichaels به بازداشت شود. معترضان را به محل حادثه در سه شنبه شب به این خواسته است.

جیمز Woodall رئیس جمهور گرجستان N. A. A. C. P., انتقاد دادستان که تا به حال به recuse خود را از صورت خود را بیش از “سوء مدیریت” از این حادثه و نام برای هر دو آنها برداشته شود.

“در حالی که ما اذعان دادستان منطقه تام Durden نیات به تشکیل یک هیئت منصفه به اتهامات علیه مردانی که به ضرب گلوله کشته Ahmaud Arbery ما می دانیم که ما باید یک راه طولانی برای رفتن تا زمانی که ما رسیدن به عدالت” Woodall در بیانیه ای گفت. “مدرن روز مجازات آقای Arbery است و در عین حال یکی دیگر از یادآور ننگین و پلید نژاد پرستی است که همچنان ادامه دارد در بخش هایی از کشور ما است.”

Andrea جوان مدیر اجرایی برای A. C. L. U. گرجستان اشاره کرد شباهت بین شرایط Arbery کشتن و 2012 عکسبرداری از Trayvon Martin.

“The vigilante رفتار است که ما در نیوبرانزویک غیر قابل قبول است در یک جامعه متمدن” جوان در بیانیه ای گفت. “Ahmaud کشته شد و سه روز قبل از سالگرد 2012 کشتار Trayvon Martin. هر دو حوادث یک یادآوری است که سفید برتری شده است پایه و اساس کشور ما و بارها و بارها منجر به هدف قرار دادن و آسیب رساندن به مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار.”

نوشتن به Mahita Gajanan در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>