از کار و کوتاه از مواد غذایی با توجه به Coronavirus فیل ها Trudge خانه

(بانکوک) — میلیون ها بیکار در تایلند با توجه به کروناویروس شامل فیل ها وابسته به گردشگران برای تغذیه خود حریص اشتهای. با اندک تعداد بازدید کنندگان خارجی و تجاری فیل اردوگاه ها و پناهگاه کمبود بودجه برای نگهداری آنها و ارسال بیش از 100 از حیوانات trudging تا آنجا که 150 کیلومتر (95 مایل) بازگشت به خانه های خود.

نجات فیل بنیاد در استان های شمالی چیانگ مای ترویج شده است فیل بازگشت به مراتع سبزتر از خانه. بنیاد پشتیبانی مالی تجدید نظر برای خوراک حیوانات هنوز هم قرار دارد در گردشگری, پارک, اما همچنین معتقد است که آن را خوب است برای آنها را به بازگشت به زیستگاه طبیعی خود را که در آن آنها می توانند بیشتر خود کافی است.

ادامه مطلب: ‘آن فاجعه بار خواهد بود.’ آسیا و گردشگری وابسته به اقتصاد ضربه سخت Coronavirus

وضعیت بحرانی است. لندن-بر اساس جهانی حفاظت از حیوانات می گوید: به عنوان بسیاری از 2,000 اهلی فیل در معرض خطر گرسنگی زیرا صاحبان آنها قادر به آنها را تغذیه.

پس از ماه گذشته بیش از 100 از حیوانات راهپیمایی از همه بیش از چیانگ مای به میهن خود را از مای Chaem که خال خال با روستاها که در آن اعضای کارن اقلیت های قومی زندگی می کنند و به طور سنتی نگه داشتن فیل.

نجات فیل بنیانگذار Saengduean Chailert گفت: این پروژه به ارمغان بیاورد بیکار فیل صفحه اصلی راه اندازی شد در پاسخ به درخواست از صاحبان آنها. گروه ترویج حل و فصل فیل جایی که آنها زندگی می کنند در کنار روستاییان در پایدار زیست جوامع است. آن معتقد است حیوانات مورد آزار قرار گرفته در بسیاری از مشخصات بالا جاذبه های گردشگری است.

Sadudee Serichevee صاحب چهار فیل ها در چیانگ مای, مای وانگ منطقه. او به دنبال این بنیاد رویکرد در راه اندازی خود را کوچک کارن فیل تجربه پارک با فیل آورده از مای Chaem ممنوعیت Huay بونگ خود ایجاد کرد. اما نیت خوب شد هیچ بازی برای coronavirus.

“در ابتدا من فکر کردم این وضعیت خواهد بود بازگشت به حالت عادی ظرف یک ماه یا دو. در پایان آوریل, من از دست همه امید” Sadudee گفت.

او و همسرش به توافق را فیل خود را به او ایجاد کرد چرا که آنها دیگر نمی تواند شانه از هزینه های ماهانه نزدیک به 200000 بات ($6,250) برای اجاره زمین و امکانات حقوق برای گرداننده شناخته شده به عنوان mahouts ها غذا و مواد غذایی است. فیل خوردن به اندازه 300 کیلوگرم (660 پوند) یک روز از علف و سبزیجات است.

آنها متقاعد شده برخی از صاحبان دیگر به 150 کیلومتر (95 مایل) بازحمت حرکت کردن پا با آنها. حمل و نقل حیوانات گران است برای صاحبان پارک کوچک و فیل می تواند به حفظ یک پیاده روی با سرعت از 7.25 kph (4.5 مایل در ساعت).

کاروان خود را از 11 فیل ها صاحبان خود را و خود را mahouts ها غذا مجموعه, در مارس 30, سفر بیش از تپه ها در آسفالت و جاده های خاکی. آنها استقبال خوش آمدید-صفحه اصلی, حزب, در هنگام ورود خود را در ممنوعیت Huay بونگ در روز دوشنبه.

“این فیل باید این فرصت را به بازگشت به خانه برای 20 سال است. آنها به نظر می رسد بسیار خوشحالم که پس از رسیدن به خانه آنها را خوشحال صداهای آنها را اجرا و به نهر نزدیکی ایجاد کرد و از آن لذت ببرید همراه با فرزندان ما” Sadudee گفت.

این پروژه نیز فعال در شمال شرقی استان سورین معروف آن سالانه جشنواره فیل. استان Tha Tum منطقه صدها فیل استقبال حدود 40 از آنها را در ماه گذشته.

“ما نمی دانیم که COVID-19 دور خواهد شد” گفت: نجات فیل Saengduean. “بنابراین این وظیفه ما این است که برای کمک به تغذیه فیل که گذاشته شد به دلیل شیوع.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>