ما هنوز نه بیش از آن.

در سال گذشته ما با استفاده از اکتان بالا آمار برای پیش بینی برنده جایزه اسکار برای بهترین تصویر بر اساس 69 سال از داده ها از چهار های مختلف مراسم جوایز. مدل ما که نیاز به تنها سه متغیر به Alfonso Cuarón را رم یک 45.5% شانس برنده شدن بالاتر از هر یک از این هفت نفر دیگر نامزدها.

باید منصفانه بسیاری از انسان ها نیز پیش بینی کرد که رم برنده خواهد بود. اما افتخارات رفت به کتاب سبزباعث فوری جنجال. در ابهام دوم حدس زدن که به دنبال پیروزی چند منتقدان گمان که چون Netflix تولید رمهای محافظه کار آکادمی آماده نیست برای روغن مالی کردن یک جریان است که دارای طرح میتوانست سنتی هالیوود مدل. (فوربس‘ جیم آموس به اعتبار خود آن را دیدم اومده نوشته قبل از مراسم “آیا آنها می خواهند به آن اعتراف یا نه هنوز هم وجود دارد بسیاری از هرگز-Netflix’ers در آکادمی بنابراین رم ممکن است به صورت یک نبرد دشوار.”)

این استدلال را ارائه می دهد کنجکاو بینش محدودیت های آماری مدل سازی گاهی اوقات نیز به عنوان “یادگیری ماشین.” مدل را می توان برای پیش بینی نتایج با دقت قابل توجه زمانی که قواعد بازی همان باقی بماند. برای یک بار نتایج آن محصول تغییر نیروهای مانند نگرش سیاسی از آکادمی, مدل عملکرد همراه با چند تضمین می کند. در مورد اسکار ما را دیده اند که مهم معاصر نیروهای مانند ظهور Netflix نه می توان نادیده گرفت و نه به راحتی به ثبت تاریخی تجزیه و تحلیل داده ها.

بنابراین در این سال ما در حال تلاش چیزی کمی متفاوت است. ما قصد داریم به درخواست شما را به ترکیب خود را پیش بینی نتایج جدید ما-و-بهبود مدل. زیر تعاملی را برای اولین بار سنج پیش بینی های خود را و سپس شما اجازه می ببینید که چگونه آنها مقایسه آماری احتمالات. شما سپس می توانید تصمیم بگیرید که باید بیشتر می گویند. (پیش بینی های خود را اگر شما تا رضایت خواهد بود به صورت ناشناس جمع آوری شده برای آینده داستان مقایسه الگوریتم به این پیش بینی ها به آن دسته از خوانندگان ما).

در اینجا چگونه کار می کند: اول ما به روز شده مدل ما با استفاده از همان 47 پيشبينيکنندههای به سال گذشته — ترکیبی از دیگر جوایز اسکار که یک نامزد بهترین فیلم اسکار نیز نامزد شده و نتایج حاصل از سه مراسم جوایز آمده است که قبل از اسکار: گلدن گلوب هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا و بریتانیا Academy of Film and Television Arts.

برای هر یک از این متغیرها ما 70 سال از داده ها از گذشته مراسم جوایز, ساخت این امکان را برای شناسایی 10 بود که بالاترین ارزش اخباری در تعیین بهترین عکس برنده است. برای مثال اگر یک فیلم همچنین نامزد بهترین ویرایش فیلم و یا برنده گلدن گلوب برای بهترین کارگردانی و بهترین شانس است که آن را برنده بهترین تصویر بالا برود.

کسانی که 10 متغیر به ما 1,023 مدل های بالقوه که ما exhaustively جستجو و وزن با استفاده از یک تکنیک به نام “بیزی مدل به طور متوسط.”

در زیر هود ریاضی ماشین آلات که مبنای این مدل در حال حاضر تضمین می کند که احتمال برنده شدن مبالغ به 100 ٪ در هر سال داده شده. هر کسی که علاقه مند به ویژگی های جدید این مدل رویکرد می توانید تمام جزئیات را در یک گزارش منتشر شده در ما arXiv.org.

در حالی که ما افتخار می کنیم از این مدل ما آگاه در نور از رم افتضاح که هیچ الگوریتم می تواند درست باشد به خصوص با توجه به caprice آکادمی. به همین دلیل ما در حال conscripting زمان خوانندگان مثل شما برای کمک های خود را عقل به طور مستقیم به تجزیه و تحلیل. صرف نظر از این که آیا این مدل درست است در پیش بینی که در سال 1917 خواهد برنده بهترین تصویر ما مشتاق به دیدن این اطلاعات برای کسانی که نوع به اندازه کافی برای اجازه به ما اجازه می دهد به صورت ناشناس جمع آوری پیش بینی های خود را به عنوان یک آزمایش در آنچه ممکن است تماس بگیرید “Bionic یادگیری” — است که می گویند ماشین-انسان یادگیری مشارکتی.

در ضمن در اینجا چیزی است که ما مدل پیش بینی برای بهترین تصویر برنده:

  • 1917: 39.6%
  • انگل: 16.9%
  • The Irishman: 16.9%
  • Joker: 15.0%
  • جوجو خرگوش: 4.3%
  • فورد v فراری: 3.8%
  • Once Upon a Time… در هالیوود: 2.5%
  • زنان کوچک: 0.5%
  • ازدواج داستان: 0.5%

همانطور که می بینید در سال 1917در حالی که garnering بالا احتمال داده می شود, در میان چیزهای دیگر آن پیروزی با مدیران انجمن از امریکا و بریتانیا جوایز دستورات تنها کثرت احتمال این که باید اضافه کنید به 100%. هنوز هم ما در حال ریشه آن را تنها به این دلیل که ما به طور کلی ریشه برای ریاضی — حتی زمانی که به عنوان یک فیلم نیست تمام اعداد است.

نوشتن به کریس ویلسون در chris.wilson@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im