فرش قرمز است, آرا شمارش و ستاره ها را جمع آوری در هالیوود برای 92 سالانه جوایز اسکار.

اسکار ممکن است جهان را تشخیص ترین فیلم-ساخت افتخار باقی می ماند و یکی از پربیننده ترین تلویزیون های حوادث سال, اما این سازمان در پشت جوایز همچنان به نبرد انتقاد بیش از که آن را به رسمیت می شناسد و این گروه در حال حرکت آهسته تلاش برای تنوع بخشیدن به عضویت در آن است.

برای سال دوم در یک ردیف وجود خواهد داشت هیچ مقام رسمی میزبان. اما با یک پانتئون از چهره های معروف به این مرحله به عنوان مجریان حداقل یک ادای احترام می رود و یک گرمی به ارزش دسته ای از نوازندگان میله میله برای انجام طولانی مراسم است که تقریبا تضمین شده است.

در اینجا سریع بگیر تا در مورد جوایز امسال نشان می دهد.

خواکین فونیکس به نظر می رسد در Joker به عنوان آرتور Fleck. این فیلم منجر امسال اسکار مسابقه با 11 نامزد. (Niko Tavernise/برادران وارنر سرگرمی)

Joker در سرب

برای بسیاری در صنعت ایم که سفر به هالیوود به مناسبت این هفته, ساخت اسکار مربوطه جشن فیلم همچنان به عنوان یک کار در حال پیشرفت.

آکادمی پشت نشان می دهد که مبارزه با شهرت است که در آن نخبگان است, اما آن را نمی خواهند اسکار تبدیل شدن به انتخاب مردم جوایز.

تاد فیلیپس جعبه دفتر آمار, Joker, یک مطالعه شخصیت بتمن را supervillain کینه جویی است که مدعی بالا برای اسکار شکوه با 11 گره می زنیم به مراسم — شاید تعجب آور برای یک آکادمی است که نه به طور معمول شده است مشتاق به جشن کتاب های کمیک فیلم های پرفروش.

آن را از نزدیک دنبال سه مرد-محور فیلم: مارتین اسکورسیزی را به ایرلندی, کوئنتین تارانتینو را Once Upon a Time in Hollywood و سام مندس در سال 1917که هر کدام دست آورد 10 نامزد.

نامزدهای بهترین تصویر عبارتند از:

 • فورد v فراری.
 • The Irishman.
 • جوجو خرگوش.
 • بذله گو.
 • زنان کوچک.
 • ازدواج داستان.
 • در سال 1917.
 • Once Upon a Time in Hollywood.
 • انگل.

آکادمی پشت اسکار شده است کار به تعمیرات اساسی عضویت خود را که باقی می ماند تا حد زیادی سفید و نر. (کوین زمستان/گتی ایماژ)

ناهموار تنوع

در این سال نامزد به نظر می رسد نشان می دهد یک سازمان در حال گذار. برای چندین سال در حال حاضر, Academy of Motion Picture Arts and Sciences شده است overhauling عضویت در آن است که با وجود شدید گنجاندن درایو باقی مانده 84 درصد سفید و 68 درصد مرد به عنوان 2019.

در یک رویداد این هفته جشن زن اسکار نامزد آکادمی مدیر عامل سحر هادسون تبلیغ که یک رکورد 67 نامزد رفت و به زنان است. در همین حال برخی دیگر با اشاره به شش نامزد برای کره جنوبی طنز-هیجان انگیز انگل — از جمله در طبقه بندی های اصلی از جمله بهترین تصویر, بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه اصلی — به عنوان یک نشانه مثبت از رای دهندگان آکادمی’ پذیرش بیشتر بین المللی ،

با این وجود بحث های زیادی نیز حول این واقعیت است که با مشخصات بالا اسکار دسته بندی ها باقی می ماند تحت سلطه مردان (در یک سال و زمانی که زن فیلمسازان ساخته شده قابل توجه چلپ چلوپ هر دو با منتقدان و در دفتر جعبه) و اقدام دسته بندی ها تقریبا به طور کامل عاری از هنرمندان از رنگ.

“این ادامه #OscarsSoWhite, #OscarsSoMale مشکل… آکادمی بسیار آهسته در حال حرکت حیوانات می گوید:” کلودیا پویگ رئیس LA Film Critics Association.

“حتی اگر آنها در حال ساخت بسیار فعال حرکت را در زنان را در افراد در, رنگ, را در افراد جوانتر — هر کسی که در خارج از خانه سفید نر جمعیتی — که هنوز هم تنها درصد بسیار کمی از کل آکادمی” او اشاره کرد.

“آن را در حال حرکت بسیار سریع است. این کافی نیست اما وجود دارد برخی از آهسته و تدریجی پیشرفت است.”

سازمان دیده بان | ‘ما می توانیم انجام یک کار بهتر از برجسته زنان’ می گوید: Jojo خرگوش چلسی Winstanley

تولید کننده چلسی Winstanley چگونه اسکار-ناظران نباید نادیده گرفتن نامزد زن فیلمسازان فراتر از دسته بندی های بالا. 0:28

در حالی که وجود دارد عدم قطعی زن نامزد به طور کلی ما نباید چشم پوشی زن فیلمسازان که در حال نامزد با توجه به جوجو خرگوش تولید کننده چلسی Winstanley.

“من در یک ضیافت ناهار روز دیگر و این خیلی فوق العاده بود برای دیدن بسیاری از زنان مدیران که نامزد دریافت جایزه شده است در دسته دیگر اما ما تمایل به تمرکز فقط بر روی بهترین تصویر” Winstanley گفت.

“من فکر می کنم ما می تواند یک کار بهتر از واقع برجسته زنان در سراسر تمام دسته ها.”

مثلا چهار پنج نامزد در بخش بهترین فیلم مستند کوتاه دسته به کارگردانی و یا co-کارگردان و همان می رود برای بهترین انیمیشن کوتاه دسته. در ضمن زن فیلمسازان ساخته شده دو نفر از پنج بهترین عمل زندگی می کنند فیلم کوتاه رقیب (از جمله کانادا Meryam Joobeur).

در بهترین فیلم مستند در دسته چهار نفر از پنج نامزد نیز به کارگردانی و یا co-کارگردان و چهار از پنج داستان به طور خاص بر محور زنان — از جمله مرد تنها-کارگردانی مطلب (غارکه به شرح زیر سوریه اطفال Amani Ballour در حال اجرا یک بیمارستان زیرزمینی میان ثابت بمب گذاری و حملات). آکادمی مستند شعبه شده است و یکی از فعال ترین در دعوت زنان بیشتر مردم از رنگ و بین المللی فیلمسازان را به صفوف خود را.

سازمان دیده بان | دکتر امانی Ballour, برفلد در غار, در مورد آنچه او می خواهد مخاطبان به یادگیری از doc

سوریه دکتر برفلد در اسکار-نامزد doc غار در آنچه که او امیدوار است مخاطبان را می توانید از این فیلم است. 0:20

در نهایت آن را در زمان برای آکادمی را تغییر دهید, اما آن را نیز تداوم از کسانی که در داخل می گوید: بازیگر و عضو آکادمی Loretta الهی است.

“این برای ما مهم است برای دریافت در کمیته در داخل آکادمی آنهایی [که] در آکادمی” امی برنده این هفته گفت: از سالانه جوهر جشن زنان در هالیوود است.

“این خیلی سخت است هنگامی که شما در حال کار در همه زمان ها وجود دارد و خیلی چیزهای دیگر را به انجام… اما این چیزی است که شما نیاز به انجام اگر شما می خواهید برای دیدن تغییر دهید.”

بازیگران Charlize Theron, سمت چپ و امیلی بلانت دیده می شود از پشت صحنه در اسکار 2016. پانتئون از مشاهیر زنجان به ارائه جوایز امسال. (کریستوفر پولک/گتی ایماژ)

موسیقی اعداد و چهره های مشهور

پس از 2018 ثبت بالاترین امتیاز اسکار تا کنون (و طولانی در بیش از یک دهه), سازمان دهندگان و تولید نشان می دهد برخی از تصمیم گیری های دشوار را. سال گذشته نسخه تا به حال هیچ میزبان را باز کرد با یک زرق و برق دار اجرای موسیقی و ثبت نام با اندکی بهبود در رتبه بندی پس از این سال به نظر می رسد به احتمال زیاد به دنبال آن رگ.

میله میله برای کمک به افتخار نامزد و دست از اسکار در 24 دسته بندی ها ستاره هستند مثل کیانو ریوز Lin-مانوئل میراندا, Chris Rock, Gal Gadot و ساندرا اوه همراه با برندگان گذشته مانند جین فوندا, Spike Lee, Tom Hanks, Brie Larson رامی ملک و Penélope Cruz.

با 11th nod این سال ترانه سرا دایان وارن تبدیل شده ترین نامزد شده در اسکار تاریخ هرگز برنده یک جایزه. (CBC)

موسیقی را یک بار دیگر به مرکز صحنه در این مراسم با اجرای هر یک از این سال را به آهنگ اصلی نامزد:

 • من نمی توانم به شما اجازه پرتاب خود را به دور (داستان اسباب بازی 4) انجام شده توسط رندی نیومن (موسیقی و شعر توسط رندی نیومن).
 • (میخوام) Love Me Again (S) انجام شده توسط التون جان (موسیقی التون جان و شعر توسط Bernie Taupin ارسال).
 • من ایستاده ام با شما (دستیابی به موفقیت) performed by Chrissy متز (موسیقی و شعر توسط دایان وارن).
 • به ناشناخته (منجمد II) انجام شده توسط Idina Menzel و شفق قطبی (موسیقی و شعر توسط کریستن اندرسون-لوپز و رابرت لوپز).
 • ایستادن (هریت) انجام شده توسط سینتیا Erivo (موسیقی و شعر توسط Joshuah برایان کمپبل و سینتیا Erivo).

فراتر از آن تولید نیز به طعنه ویژه حضور با جوایز گرمی را حاکم نوجوان Billie Eilish خواننده-بازیگر Janelle Monae و ریشه رهبر گروه Questlove و همچنین ارکستر بخش رهبری آهنگساز ایرلندی-هادی Eímear هیچ کس خواهد شد که به انجام در یک برنامه تلویزیونی اسکار.

سازمان دیده بان | ‘من ایستاده بر شانه غول’ می گوید Eímear Noone

آهنگساز-هادی Eímear هیچ کس خواهد شد که به انجام در طول مراسم اسکار برنامه تلویزیونی در مورد اهمیت زنان و حمایت از یکدیگر در صنعت فیلم. 0:37

در این سال برنامه تلویزیونی تولید استفانی Allain و Lynette هاول تیلور باید “ایجاد این فضا برای من که فوق العاده مهم است که ما به عنوان زنان که” هیچ کس نمی گفت.

“من ایستاده بر روی یک سکو و آن را فوق العاده ژست نمادین.”

سازمان نیز انتظار می رود به اذعان اخیر مرگ افسانه بسکتبال و اخیر برنده اسکار کوبه برایانت در طول مراسم. لس آنجلس لیکرز نماد مشترک برنده بهترین انیمیشن کوتاه دسته در سال 2018 برای نوشتن اجرایی تولید و ابراز سرگذشتی پروژه گرامی بسکتبال.


چگونه به سازمان دیده بان

92 سالانه جوایز اسکار را در تئاتر دالبی در لس آنجلس روز یکشنبه با مراسم پخش زنده در ABC و CTV آغاز در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر