(نیویورک) — اپرا وینفری می گوید او را دوست گیل پادشاه مواجه است تهدید به مرگ پس از یک رسانه های اجتماعی واکنش های ناشی از مصاحبه با بازنشسته WNBA ستاره لیزا لسلی که نگران دیر Kobe Bryant.

در ظاهر در Hoda & جینا و دوستان روز جمعه وینفری گفت پادشاه “است که به خوبی انجام می دهند” و به سفر را با امنیت خاطر از تهدید. “او بسیار احساس می کند حمله کردند.”

CBS منتشر شد گزیده ای برای ترویج پادشاه مصاحبه با لسلی. کلیپ, توزیع, آنلاین و در اخبار CBS’ حساب های رسانه های اجتماعی با تمرکز بر یک بخش از مصاحبه که در لسلی خطاب کلرادو تجاوز جنسی مورد آن آورده شده است در برابر برایانت و رد کرد. در این کلیپ پادشاه می پرسد لسلی که آیا 2003 مورد ساخته شده برایانت میراث پیچیده برای او. لسلی گفت که آن را نمی.

ادامه مطلب: ما فقط می توانیم روند کوبه برایانت مرگ با صادق بودن در مورد زندگی خود

منتقدان به شدت انتقاد کرد در پادشاه در رسانه های اجتماعی برای بالا آوردن, پیر اتهامات. بازیگر هنرمند رپ و تلویزیون اجرایی 50 درصد گفت: خبر مربوط به او فکر آن را ناعادلانه بود چرا که برایانت نشده بود به دفاع از خود است. Snoop Dogg ارسال شده یک بی حرمتی توییتر تصویری که به این نتیجه رسیدند با او اصرار شاه برای بازگشت “قبل از ما دریافت کنید.”

پادشاه گفت: در یک ویدیو پاسخ از طریق توییتر در روز پنج شنبه که کلیپ به اشتراک گذاشته شده خارج از چارچوب و ابراز خشم در شبکه. “من میگردند, من خجالت می کشم و من بسیار عصبانی” پادشاه گفت:. CBS بعد از آن منتشر شد بیانیه ای گفت کلیپ “را منعکس نمی کند طبیعت و تن” کامل مصاحبه.

وینفری با انتقاد از آنچه که او به نام “زن ستیز سولفات” در برابر شاه.

“من می توانید ببینید که چگونه مردم خواهد بود بدیهی است که بسیار ناراحت است اگر شما فکر می کنید که گیل بود فقط تلاش برای فشار به دریافت پاسخ از لیزا لسلی,” وینفری ادامه داد. “بدیهی است که همه چیز عبور او خواهد بود اما او نه خواب در دو روز.”

پس از ادعا قربانی تصمیم به دنبال مورد او و برایانت به حل و فصل در سال 2005. برایانت که 24 بود در زمان کلرادو حادثه گفت: او مرتکب تجاوز جنسی.

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند در ژانویه سقوط هلیکوپتر در جنوب کالیفرنیا. یادبود برگزار خواهد شد در مرکز استیپلز در لس آنجلس در اواخر این ماه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de