نظر: قدرت زنان در حال افزایش است و با وجود جهانی شکست

زنان هنوز هم استثنا و نه قاعده در راهروها از قدرت سیاسی است. خارج از عرصه پارلمانی, اما, زنان قدرت و دید به رشد خود ادامه می نویسد: DW را آنیا Brockmann.

به دنبال تحولات جاری در سراسر جهان یک زن ممکن است احساس تمایل به ناامیدی. در این سال یک بار دیگر هیچ زنی در حال رفتن به گرفتن یک شات در بالای سیاسی در ایالات متحده است. در افغانستان توافق با طالبان به معنی زنان وجود دارد در صورت بازگشت به تاریکترین روز. و در اروپا و مخالفت از نر سران دولت scuppered طرح توسط کمیسیون اروپا رئیس جمهور Ursula von der Leyen برای تعیین تعداد مساوی مردان و زنان را به کمیسیون است.

در سراسر جهان این است که هنوز هم نادر است برای پیدا کردن یک زن اشغال یک موقعیت سیاسی. بسیار نادر است که هر زمان که یک زن آن را به عنوان Sanna مارین که اخیرا در فنلاند آن را برای رسانه های جشن. نه تنها مارین یک زن — او هم جوان است که باعث می شود او یک استثنا است. در سراسر جهان بسیاری از مجالس هنوز دور با داشتن یک اقلیت از نمایندگان مجلس و حتی مجلس شورای اسلامی است که قرار است تا منعکس کننده جامعه است.

بیشتر بخوانید: برابری جنسیتی: اکثر مردم مغرضانه علیه زنان سازمان ملل متحد می گوید

جدید قهرمانان به عنوان مدل نقش

و بله حتی قدرتمند ترین زن در جهان, آنگلا مرکل صدراعظم آلمان شکست خورده است را به ورزش او قدرت را در کشور آلمان به زنان بیشتر نفوذ خود را سیاسی حزب CDU. معرفی یک سهمیه را ساخته اند این سازه و در نتیجه دائمی تغییر دهید. باید به عنوان جای شگفتی نیست که حزب او همکار فریدریش مقرر است که بسیار مشتاق برای تبدیل شدن به بعدی صدراعظم آلمان در حال حاضر علنا شکایت از “تبعیض” علیه مردان توسط بدان معناست که او معرفی یک لیست از نامزدها شامل همان تعداد از مردان و زنان است.

و هنوز چیزی تغییر کرده است. زنانی هستند که حاضر به خود اجازه می دهد به لحاظ سیاسی کنار. هیچ انسان می تواند گذشته آنها را دریافت کنید. زنان مثل گرتا Thunberg که قرار است تهدید فاجعه آب و هوا ناشدنی در جهانی دستور کار سیاسی است. زنان مانند Carola Rackete که متعهد به نجات اضطراری از پناهندگان در دریا به مبارزه طلبیده وزیر کشور ایتالیا. زنان مانند اما گونزالس است که مبارزه برای سختگیرانه قوانین کنترل اسلحه در ایالات متحده است.

Anja Brockmann (DW)

دویچه وله آنیا Brockmann

سیاسی جدید قهرمانان جوان هستند آنها عصبانی هستند و آنها را به چیزهایی اتفاق می افتد — به عنوان بخشی از برنامه های اضافی-مخالفت مجلس. آنها پادزهر به مردان مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, ولادیمیر پوتین و Jair Bolsonaro. آنها می خواهند برای ایجاد یک تفاوت اما در تلاش برای قدرت خود را. و آنها تا به حال به فداکاری های شخصی: این نفرت در جهت آنها را به خصوص توسط مردان می داند هیچ مرزهای و یک بار بزرگ. اما دقیقا توانایی خود را به این ضربات است که باعث می شود آنها را گرانبار از امید برای های جدید و متفاوت نوع سیاست است. آنها الگویی برای زنان جوان در سراسر جهان است.

بیش از حد بسیاری از دختران در سراسر جهان هنوز هم خارج از آموزش و پرورش صرفا در حساب از جنس خود. هنوز یونسکو نیز مشاهده تحولات مثبت. در بسیاری از مناطق آسیا و در کشورهای عربی و آمریکای لاتین, زنان و دختران برندگان در محیط آموزشی. در هر کجا که فرصت دسترسی به آموزش و پرورش زنان به طور متوسط بیشتر مجرب تر و با انگیزه و مجهز به مهارت های اجتماعی بهتر از مرد خود همسالان. این زنان می خواهند این فرصت را به شرکت در زندگی اجتماعی و سیاسی. کم کم آنها در حال به دست آوردن خودمختاری بیشتر. و جایی که آنها در حال حاضر برابر با توجه به قانون زنان حصول اطمینان از این است که این قوانین واقعا ارزش مقاله آنها نوشته شده است.

ادامه مطلب: تغییرات آب و هوایی منجر به خشونت بیشتر علیه زنان, دختران

کمی به برنده بدون زنان

این بسیار آسان است دیگر به دنبال سیاست هایی که به ضرر زنان است. حتی بیشتر رنگ-در-این-پشم machos در دفتر مرکزی حزب می دانیم که انتخابات دیگر نمی تواند برنده بدون زن رای دادن. زنان باید wooed با سیاست های ماده است. و با زن و نامزد بیش از حد. چرا که زنان رای برای زنان — اگر آنها با توجه به انتخاب. در آلمان هیچ کس این را می داند بهتر از CDU که به ثمر رساند بسیار بسیار در میان رای دهندگان زن با مرکل به عنوان نامزد خود را.

بنابراین زنان نیاز به توسعه آگاهی از قدرت خود را. و آنها نیاز به تنبیه و سیاست است که موفق به گرفتن آن را به حساب آورد. به طور مداوم. آنها را موظف به انجام این کار توسط حق رای دادن یک حق است که برای زنان مبارزه تلخی برای یک زمان بسیار طولانی و برای آنها که هنوز هم نیاز به اطمینان حاصل شود که گام های کوچک عقب نمی شوند آنهایی که بزرگ است. آن است که برای اطمینان از چیزهایی که حرکت رو به جلو — به نمایندگی از زنان در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>