ساعت مودی ساخته شده است که هند به یک نیروی است که نمی تواند نادیده گرفته شده توسط ما. اما خشونت در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید را نشان می دهد که این مسائل در حال حاضر در حال تکان دادن هند دیگر نمی تواند نادیده گرفته شده توسط جهان می گوید: DW را Mahesh Jha.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده می شود سفر خود به هند به جعل شدید تر ارتباط با نارندرا نخست وزیر هند.

مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رهبران از نوع مشابه. آنها نه تنها به حمایت از آنها نیز از یکدیگر یاد بگیرند.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است حامیان او با سفر هند که رهبر آنها محترم است و در صحنه بین المللی و مودی قادر به نشان دادن هواداران خود را که بزرگترین قدرت با او است.

سفر موفقیت آمیز بود به طوری که هر دو از رهبران کردم آنچه آنها می خواستند. مثل همیشه تهمت می خواستم یک معامله است که او در شکل 3-میلیارد-دلار دفاع از توافق و همکاری در زمینه انرژی و تجارت می پردازد. نگه داشتن در ذهن خود دوباره انتخابات در این سال تهمت همچنین می خواهد هند پشتیبانی در ایالات متحده-چین رقابت. واضح تهمت بود در تلاش برای آوردن دموکراتیک هند به مبارزه خود را در برابر استبدادی چین است.

DW's Mahesh Jha

دویچه وله ماهش جها

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کست شک در ما-هند معامله تجارت

هند کردم اطمینان از حمایت آمریکا در دهلی نو را در تضاد با پاکستان است. و از همه مهمتر تهمت نیست انتقاد هند در موضوع آزادی مذهبی.

زمانی که هند شد استقبال رئیس جمهور ایالات متحده با حوادث جشن در گجرات و آگرا پایتخت دهلی نو سوزش در خشونت که در سمت چپ 10 نفر مرده. به عنوان مخالفان انتقاد مودی برای نادیده گرفتن درگیری میان حامیان و مخالفان بحث برانگیز قانون تابعیت تهمت حاضر به اظهار نظر در قانون جدید گفت: “هند را به حق تصمیم گیری خود را در آن. او همچنین با تمجید مودی گفت: هند کار کرده است “سخت” برای آزادی مذهبی.

به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده می ایستد پشت مودی در حال حاضر زمان برای هند رهبر به کنترل خود سیاسی حامیان و فعالان هندو که همه آنها را خم بر خدشه دار کردن رهبری و خراب تصویر خود را در خارج از کشور است.

خشونت هند مناسب نیست به چشم انداز مدرن قدرت بین المللی است که نقش آن را بحق نقش مهمی در حفظ نظم بین المللی. این یک چشم انداز است که شامل هند تبدیل شدن به لحاظ اقتصادی قوی, حمایت از توسعه اقتصاد جهانی در حالی که به طور فعال شرکت کننده در ایجاد صلح مکانیسم در مناطق مختل.

بیشتر بخوانید: تظاهرات در هند در اعتراض به تشخیص صورت توسعه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im