نظر: trump’s خاورمیانه ‘طرح صلح’ ارائه نه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح تا حد زیادی همسو با منافع اسرائیل در حالی که فلسطینی ها’ نگرانی نادیده گرفته می شوند. آن را نمی خواهد پایان دادن به درگیری ها در این منطقه می گوید: DW را راینر Sollich.

نزاع اسرائیلی–فلسطینی شده است مواج برای چند دهه. نه جنگ و ترور حملات در منازعات بین المللی و معاهدات صلح نامه و نه تکرار وعده به افتخار قطعنامه های سازمان ملل باید تغییر یک چیز است. وجود بی اعتمادی عمیق بین دو طرف و عملا هیچ تمایل برای حمله به هر نوع توافقی تاریخی برای رسیدن به صلح است.

در نور از این غم انگیز وضعیت موجود اعلام و توسط رئیس جمهور به ارائه تازه طرح صلح به چیزهایی که در حال حرکت دوباره باید دلیلی برای خوشبینی محتاطانه.

یک طرفه معامله

اما آن را نمی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست دقیقا شناخته شده برای رویایی برنامه های صلح. و بنابراین جای تعجب نیست پیشنهادات خود را برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین ارائه ایده های جدید و یا راه حل است. بر خلاف آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد ستایش قرار داد به عنوان “معامله قرن” است که در واقع یک اسم بی مسمی است. آن است که یک معامله در معنای واقعی کلمه در آن منعکس نمی کند یک مصالحه بین دو طرف. به جای آن تلاش برای تحمیل مغلوب ساختن پیشی جستن ایده های فلسطینی.

DW's Rainer Sollich

دویچه وله راینر Sollich

رئیس جمهور به اصطلاح مقابله تا حد زیادی caters به منافع امنیتی اسرائیل برای نجات چند نمادین امتیاز دادن به فلسطینی ها. فلسطینی ها که نمی شد حتی مشورت در تدوین این طرح خواهد بود روشن بازنده باید این طرح اجرا شود. آنها می تواند از دست دادن مناطق در حال حاضر تحت اشغال اسرائیل یا کنترل شده توسط مهاجران هر چند الحاق — حتی اگر فلسطینی ها حق دارند به این سرزمین توسط قوانین بین المللی.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ظاهرا به دنبال دولت مستقل فلسطینی هر چند آنها باید تابع برای امنیت اسرائیل و منافع به طور کامل demilitarize. اورشلیم است برای تبدیل شدن به اسرائیل “میخواهد” سرمایه — مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک جانبه اعلام کرد در سال 2017 — و فلسطینی ها ممکن است از حفظ برخی از شرقی محله به عنوان آینده خود “سرمایه”است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که طرح خود را ممکن است آخرین فرصت فلسطینی تا کنون به خود دولت است. او در کلمات دیگران گفتن آنها را برای به دست گرفتن این آخرین شانس نهایی. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح, اما نمی خواهد ایجاد دو برابر متحده است. آن را به طور جدی به ضرر فلسطینی ها.

سلطنت رایگان برای اسرائیل

این رویکرد غیر اخلاقی و اهانت آمیز به دلیل آن را ناعادلانه به نفع قوی تر اسرائیل. اما این رویکرد نیز بسیار خطرناک آن را به عنوان به طور موثر برگ اسرائیل سلطنت رایگان ضمیمه بیشتر سرزمین های فلسطینی.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خواهد بود خوشحال با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح شده است در حالی که پس از هر رهبر اسرائیل دریافت چنین حمایت گسترده از واشنگتن است. این می تواند به من قرض بدهید و او را به حرکت در مبارزات انتخاباتی و ممکن است منحرف کردن اذهان از اتهام فساد مالی چهره او است.

انتقاد گسترده است که انتظار می رود از عرب و رهبران مسلمان حتی اگر نه همه از آن خواهد بود واقعی. عناصر افراطی و در عین حال می خواهد با خوشحالی instrumentalize این طرح را به انجام حملات تروریستی و مرتکب خشونت است. هیچ یک از این خواهد هر چیزی را برای آوردن صلح به خاورمیانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر