نظر: Mali آرا در میان coronavirus ترس جهادی تهدید

مالی انتخابات پارلمانی در معرض رای دهندگان به خطرات غیر ضروری. و در اروپا به تازگی اعلام کرد استقرار نیروهای بیشتر در زمین نمی خواهد حل های امنیتی کشور از بحران می گوید: DW را Dirke Köpp.

رای دهندگان در مالی تا به حال به را انتخاب روز یکشنبه که ممکن است تشبیه به انتخاب میان طاعون و وبا.

درخواست Malians رأی گیری در این کشور انتخابات پارلمانی از یک طرف در معرض آنها را به خطرات ناشی از انقباض COVID-19 یا تبدیل شدن به یک قربانی داعش حمله کند.

از سوی دیگر در خانه ماندن و نه خود رای دست قدرت حداقل برای پنج سال آینده به نمایندگان مجلس که به نمایندگی از کل مردم ،

دموکراسی در قیمت بالا

انتخابات شده بود به تعویق افتاد و دو بار در سال 2018 و 2019 — با توجه به حملات و اختلافات سیاسی.

از دیگر عوامل مؤثر به حالت تعلیق در آورده بودند در این کشور وضعیت امنیتی آغاز شد که پس از سقوط رئیس جمهور سابق Amadou Amani توره در سال 2012 و پس از آن غارت از نیمی از کشور توسط جهادگران.

موارد از رمان coronavirus بیماری COVID-19 ثبت شده در هفته گذشته همچنین نمک اضافه شده به این کشور زخم.

در معرض خطر

چندین مخالفت سیاستمداران و اعضای برجسته جامعه مدنی در حال صحبت کردن در برابر برگزاری انتخابات.

قبل از رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keita خطاب به ملت هفته گذشته بسیاری از مردم امیدوار بودند او را صدا کردن انتخابات است. او تنها اعلام کرد یک شب مقررات منع رفت و آمد.

بسیاری از رای دهندگان که مایل نیست به خطرات غیر ضروری, انتخاب رای نیست.

مشارکت کم

مالی گزارش شده بود اول آن coronavirus مرگ تنها چند ساعت قبل از رای گیری ایستگاه افتتاح شد. و فقط دو روز زودتر اصلی رهبر مخالفان Soumaila Cisse شد, ربوده شده در شمال این کشور احتمالا توسط جهادگران.

Dirke Köpp

Dirke Köpp سر DW فرانسه سرویس آفریقا

این حوادث ارائه شده کافی برای توجیه مالی مقامات برای به تعویق انداختن رای گیری. اما آنها نمی.

ظهر در روز رای گیری رای مردم در انتخابات شد و حدود 7 درصد. اعلام اقدامات در برابر گسترش coronavirus در بسیاری از مراکز رای دهی در سمت چپ بسیار به دلخواه به گفته ناظران.

و امنیت تضمین شده نیست در همه جا: رئیس دفتر انتخاباتی ربوده شده توسط افراد مسلح, ارتش به حال سنگین جنگ با جهادی ها تقریبا 300 ایستگاه های رای گیری باقی مانده بسته — یا به دلایل امنیتی و یا اینکه دولت تا به حال هیچ کنترل بیش از مکان های از این مراکز رای دهی.

وجود دارد برخی از عدم قطعیت در اطراف گام بعدی در دو بخش انتخابات به دلیل COVID-19 همه گیر و متشنج کردن اوضاع. اگر دور دوم رای گیری برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 — توسط اوراق خطرات گرفته شده توسط رای دهندگان در دور اول خواهد بیهوده بوده است.

بیشتر نیروهای خارجی در مالی

یازده کشور اروپایی از جمله آلمان اعلام کرد جمعه گذشته استقرار یک special commando unit, دوبله Takuba که در حمله علیه مواضع تروریست ها. آلمان متعهد حمایت سیاسی اما نه در زمین. نه همه خوشحال بود.

اگر چه یکی از نیاز به سوال و آلمان برای حمایت از دیگر ویژه واحد مالی. علاوه بر ماموریت سازمان ملل در مالی (MINUSMA) وجود دارد در حال حاضر آفریقایی G5 ابتکار, فرانسه-رهبری عملیات نظامی Barkhane و اتحادیه اروپا ماموریت آموزشی EUTM. هیچ یک از این ماموریت ها شده اند قادر به deescalate تهدیدات امنیتی برای عادی Malians.

بر خلاف یک وضعیت شما انتظار می رود بالا و حضور نیروهای خارجی را, آن را تبدیل به طور فزاینده ای خطرناک و ساختارهای سنتی و روابط قدرت به طور فزاینده ای در حال نابود شده است.

به جای ارسال مطلب پرسنل نظامی اروپایی ها باید در نظر پیدا کردن غیر نظامی راه حل های خود را همراه با مالی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>